Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - beta dla wszystkich

273 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 18:21, matvip napisał:

Mam problem z muzyką. Otóż wszystko chodzi w miarę sprawnie, ale sam dźwięk "tnie się" i jest
zniekształcony. Może jest to związane z formatem? (ogg.). Jaki program ściągnąć, aby odtwarzać
ten typ plików? A może przyczyna leży gdzie indziej? Proszę o pomoc! Pozdrawiam!


To jest normalne w becie, więc chyba nie pozostanie ci nic innego jak tylko wyłączyć głośniki. A ''.ogg'' odtwarza winamp (to tak jeśli miałbyś ochotę posłuchać ścieżki dźwiękowej poza grą:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 17:57, explotion napisał:

Warto było czekac, całą noc sie ściągało, ale było warto!!! Graficznie wyglada przepięknie...
może tylko tryb budowania należało by zmienic, ale pozatym w pełni popieram!!


Chciałem Ciebie zapytać jak demo "chodzi".Czy nie ma przycinek i tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cool... ALE:
1. Dla mnie tryb kupowania jednostek jest troszke zwalony - prawie jak w supermarkecie na polce wszystkie potwory sa poustawiane :/
2. Sterowanie bohaterem jest koszmarne.
3. Budowanie budynkow jest troche malo klimatyczne. Nie wiadomo co trzeba kupic zeby miec cos innego ... itp
4. Okropeczne wymagania
5. No i te trzaski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:31, kamalin napisał:

Chciałem Ciebie zapytać jak demo "chodzi".Czy nie ma przycinek i tp.


Nie stwierdziłem żadnych przycinek... Może tylko jak wychodze z zamku na pare milisekund sie przywiesz al tak to na 1280x1024 i Normal datalach, śmiga w miare płynnie... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:40, munio51 napisał:

Gra jest cool... ALE:
1. Dla mnie tryb kupowania jednostek jest troszke zwalony - prawie jak w supermarkecie na polce
wszystkie potwory sa poustawiane :/
2. Sterowanie bohaterem jest koszmarne.
3. Budowanie budynkow jest troche malo klimatyczne. Nie wiadomo co trzeba kupic zeby miec cos
innego ... itp
4. Okropeczne wymagania
5. No i te trzaski ..


Zgadzam sie w pełni z punktami: 3 i 6, reszta moze zostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 20:59, MalyZajczyk napisał:

sory ale ta posrana storna jest cala czarna,teks tez wiec gdzie do cholery jest link?


trzeba trochę odczekać zanim się załaduje. Tak u mnie było ( 2 godziny 20 minut do końca )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś kto sciagnal i mu sie nie podoba udostepnilby mi swój key? ;) Bo z tego co widze już zamkneli, a szkoda... mort.pp@gmail.com czeka dla chetnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc zainstalowałem grę wszystko ładnie tylko nie moge się zalogować do gry piszę cannot connect to ubisoft proszę o pomoc będe wdzięczny bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:37, Mort_pp napisał:

A może ktoś kto sciagnal i mu sie nie podoba udostepnilby mi swój key? ;) Bo z tego co widze
już zamkneli, a szkoda... mort.pp@gmail.com czeka dla chetnych :)


ja na szczęście zdążyłem... I ściągnełem tego moda, jeszcze nie wiem czy dziala ale jak go chcecie to walcie na GG:6941021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką lipę że star forge nie dopuszcza mojego klucza którego dostałem jeszcze wczoraj ;/ a dzisiaj już nie mogę nic zrobić przecież bo wyłączyli i nie rozdają keyów ;/ Ma ktoś taki sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nadajemy na tą gre (ja w sumie tez) ale tak naprawde to gra zapowiada sie ze bedzie naprawde wyjatkowa. Ewidentnie jest pare punktow tej gry ktore zupelnie miazdza w mojej opini, np.: grafika i ogolny klimat, pomysl na zagospodarowanie srodowiska w ktorym porusza sie bohater, miasta czy tryb walki. Dla mnie bomba.
Czekalem na ten tytul z dniem premiery 4 czesci heros-ow wiec w zasadzie zadne trzaski w glosnikach czy pewne nie dociagniecia w pomysle na budowanie budynkow nie sa w stanie zatrzec faktu ze gra jest generalnie MEGA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę żeby wyszło, że marudzę , bo gra zapowiada się bardzo przyjemnie ale czy tylko mnie tak po oczach biją te nieszczęsne gargulce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 01:11, Seldon napisał:

Nie chcę żeby wyszło, że marudzę , bo gra zapowiada się bardzo przyjemnie ale czy tylko mnie
tak po oczach biją te nieszczęsne gargulce ??


Śmiesznie giną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:40, munio51 napisał:

Gra jest cool... ALE:

<...>

Dnia 28.01.2006 o 18:40, munio51 napisał:

3. Budowanie budynkow jest troche malo klimatyczne. Nie wiadomo co trzeba kupic zeby miec cos
innego ... itp

><...>


Mozna wlaczyc widok z drzewkiem rozwoju budynkow. Jest dosysc wyraznie pokazane co i jak. Szkoda ze nie ejst to domyslny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help!!!!
jak proboje sciagnac heroesa 5 to wyskakuje mi okienko z abonamentami. Czy da sie sciagnac heroesa bez kupna abonamentu ???? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować