Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - beta dla wszystkich

273 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 18:45, The-Darkest napisał:

Kurcze, slyszalem ze jest taki mod jak menumod2 ktory pozwala na hotseat z komputerem? ma moze
go ktos?:) bo cienkie lacze i limitowany dostep do netu nie pozwalaja mi grac na ubi.com....

Ten mod znajdziesz tutaj ( http://www.frazpc.pl/b/131278)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 23:31, Renchar napisał:

> Kurcze, slyszalem ze jest taki mod jak menumod2 ktory pozwala na hotseat z komputerem?
ma moze
> go ktos?:) bo cienkie lacze i limitowany dostep do netu nie pozwalaja mi grac na ubi.com....

Ten mod znajdziesz tutaj ( http://www.frazpc.pl/b/131278)


wygląda mi to na ten menumod2, to co ja sobie zainstalowałem. Ale jakoś dziwnie piszą w tej instrukcji instalacji, albo to u mnie jest inaczej, dość, że bez żadnych zmian w katalogach mam dostęp i do ubi.com i do hot-seata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób instalacji moda :
otworzyć archiwum, skopiowac folder menumod2 do :

Heroes V/ data/ data.pak/ Ui ( czyli otwieramy po drodze wszytkie te foldery a menu mode wrzucamy do folderu Ui
plik data.pak otwieramy za pomoca windows commandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:24, Liqid napisał:

Niby coś trza płacić.....


Nie trzeba płacić żeby ściągnąć ale można zapłacic i szybciej co się ta gra ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś z Wrocławia, Kalisza lub okolic tych miast, kto posiada wersję beta i już w nią grał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto bo, mam pytanie. Czy ktoś mógłgby mi powiedzieć krok po kroku jak założyć konto a potem jak ściągnąć tą wersj beta tak ogółem czytam wasze wszystkie posty i mam nadzieję że mi pomorzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby komuś się już znudziła beta, to proszę o klucz:) Mój adres fasola19@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim mam problem z tą betą mian: ściąhnąłem bez problemu ale gdy chce zainstalować wyskakuje błąd że na dysku C: za mało miejsca :( problem w tym że mam dysk podzielony na partycje i "C" to partycja systemowa i nie moge zwolnić więceja potrzebne 756mb, a więc tu moje pytanie: czy da sie zmienić ścieżkę gdzie toto ma sie rozpakować
BTW aha nawet jak zwolnie na dysku C miejsca tak do 900 mb to zacznie sie rozpakowywać ale jak pasek dojdzie do końca to zaczyna sie ładować od nowa i wyskakuje to samo i musze zwolnić kolejne 756 mb da sie coś z tym zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2006 o 06:54, Chester001 napisał:

boze świety co za ludzie!

zwalnij czowieku tyle miejsca ile trzeba.. najlepeij 10GB lub 4GB i pójdzie wszystko..


boze siwiety co za czlowiek!
a moze CZYTAJ ty uwaznie to co napisalem? a jak nie mozesz to moze zamiast do kompa wez sie za cos innego bardziej dla ciebie odpowiedniego np bierki podwodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm udało się w końcu
ale może wiecie czy jest możliwe odblokowanie w tej becie singla na tych dwóch mapach?? bo przez neta to lipa albo ludzie wychodza w trakcie gry albo ich wywala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować