Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 2: Fallen Angel - betatest

45 postów w tym temacie

gram.pl

Każdy twórca gier hack&slash marzy po cichu, ze jego dziecko zdetronizuje Diablo. Sacred - jak i inni pretendenci - nie dał rady, jednakże został ciepło przyjęty i dorobił się rzeszy fanów. Postanowiliśmy więc wnikliwie się przyjrzeć wersji beta drugiej odsłony serii.

Przeczytaj cały tekst "Sacred 2: Fallen Angel - betatest" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się świetnie. Tego właśnie oczekiwałem:-) Podaba mi się Strażnik Świątyni, napewno wygląda najlepiej ze wszystkich postaci, a jaki jest w praktyce to okaże się w pażdziernku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc hack n'' slashe są dla mnie nudne...próbowałem grać w Lokiego, ale po kilku godzinach bicia potworków, szczerze mi to obrzydło i nie wyobrażam sobie przejścia go do końca...przecież tam się nic innego nie robi tylko bije potwory z których co jakiś czas wypadają coraz lepsze zbroje i bronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:57, Jagged napisał:

niezly tekst, szkoda ze pisali praktycznie o samych plusach, praktycznie nie widzialem
zadnego minusa, a szkoda

Bo w zasadzie wszystko, co źle działało zostało zawczasu wyliczone przez przedstawiciela Ascaronu z adnotacją, że w finalnej wersji tego nie uświadczymy. Dostali od nas kredyt zaufania, bo gra zapowiada się świetnie.
EDIT: Na pełną ocenę, bez taryfy ulgowej, będzie czas, gdy dostaniemy pełny, finalny produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mozesz powiedziec na jakim mniej wiecej sprzecie chodzila gra ?, jakie byly jej ustawienia ? i czy gra sie zacinana lub byly lagi wieksze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:12, Jagged napisał:

a mozesz powiedziec na jakim mniej wiecej sprzecie chodzila gra ?, jakie byly jej ustawienia
? i czy gra sie zacinana lub byly lagi wieksze ?

Na sprzęcie bez wykopu: dwurdzeniowy Athlon 3800+, GF 7900, 2 GB RAM. Wszystko na max, za wyjątkiem tych elitarnych tekstur, bo artefakty się pojawiały. Co jakiś czas się cięła i wypadała do windy, bo w pewnym momencie przepełniała sobie chyba bufor - bądź co bądź to nie ostateczna kompilacja.
EDIT: "Co jakiś czas" oznacza mniej więcej po godzinie - trzech intensywnego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas the Great czyli moge sie raczej napewno spodziewac ze bdzie tylko lepiej, to sie ciesze, bo sprzet mam podobny tylko grafe radka 3850 256mb i o niego sie wlasnie najbardziej obawiam ze nie pojdzie mi na maks ustawieniach :( ale najwyzej cos sie obniizy i bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blind Guardian w wersji wirtualnej wypadli raczej makabrycznie... Muzyka ok, ale po co to? Szczególnie Oliver Długoszyi straszy wyglądem...
Zostanę przy ich płytach...

"Na wczasach" srogi kult \m/ jeden z lepszych tomów o K&K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:44, Dranimrev napisał:

Blind Guardian w wersji wirtualnej wypadli raczej makabrycznie... Po co to?

Po prostu udzielił im się duch zabawy, wszechobecny w tej grze :)

Dnia 17.09.2008 o 20:44, Dranimrev napisał:

Zostanę przy ich płytach...

Słuchanie płyt pomocy w organizacji koncertu w wirtualnym świecie nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:50, Lucas the Great napisał:

> Blind Guardian w wersji wirtualnej wypadli raczej makabrycznie... Po co to?
Po prostu udzielił im się duch zabawy, wszechobecny w tej grze :)


Wiem, wiem, sami muzycy tak mówią. Ale pewnie przy okazji spełni się marzenie marketingowe producentów i taki fan BG jak ja sięgnie po Sacred z ciekawości.
Chociaż te artworki sugerują straszną cukierkowość... brrr. Wolę już klimat grafiki z Lokiego.

Dnia 17.09.2008 o 20:50, Lucas the Great napisał:

> Zostanę przy ich płytach...
Słuchanie płyt pomocy w organizacji koncertu w wirtualnym świecie nie przeszkadza...

No i zje... zepsułeś niespodziankę z questem. :)

A ile ich utworów trafiło do gry? Nagrali też normalną instrumentalną ścieżkę dźwiękową, czy tylko przebój?

@Nacek100l

Dnia 17.09.2008 o 20:50, Lucas the Great napisał:

Jakoś gram.pl poświęciło cały tydzień na epickie zachwalanie Lokiego, a teraz że to crap?
Dwójmyślenie ;P


Ale to nikt z gramu... Lucas napisał, że znalazłby gorsze, czyli nie jest źle z Lokim.

@ Jagged

Dnia 17.09.2008 o 20:50, Lucas the Great napisał:

to moze zrobcie jak mozecie tydzien z sacred 2 :) kiedys to doslownie cos dochodzilo, jakis tydzien z gra a
teraz rzadkosc :)


Warhammer, Stalker i coś jeszcze trwa w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:50, Nacek100l napisał:

Jakoś gram.pl poświęciło cały tydzień na epickie zachwalanie Lokiego, a teraz że to crap?
Dwójmyślenie ;P

Każdy ma prawo się pomylić - w Sylwestra 2007 za to przepraszałem:
http://www.gram.pl/art_8QzjGe6_Redakcyjne_podsumowanie_roku_2007_str ona_4.html
Przypomnę: "O grze Loki, do której polskiego wydania napisał opowiadanie mój kolega po piórze, też trąbiliśmy nieco zbyt mocno. Nie należy do kamieni milowych rozrywki, a u nas miała i relacje z pokazów, i wywiady, i cały Tydzień z.... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować