Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 2: Fallen Angel - betatest

45 postów w tym temacie

Szkoda, że nie napisałeś nic o trybie closed multi HC czy SC, a w szczególności rozgrywkach PK (tudzież PvP/TvT), no ale logika - chyba za bardzo nawet nie byłoby z kim teraz zagrać, no chyba że po LAN`ie ;)
Mam nadzieję, że Ascaron zadbał tym razem o multiplayera i poprawił wiele niedoróbek i bugów znanych z poprzedników S2 - Sacred Classic [Plus], Underworld - takich jak One Hit Player Kill (zwany czasem Instakill`em), lagowanie serwerów czy najgłupsze, przeniesione na wzór z BN Diablo II - kopiowanie itemów i run.
No cóż, nie ma co gderać i gdybać, pozostaje czekać na "oficjalkę" której premiera tuż tuż :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jak dziala sprawa sprzedwania towarow ? czy faktycznie jest opisalo pewne pismo ze trzeba kazdy towar przeciagac osobno do okienka sprzedarzy a nie da sie za pomoc dwukrotnego klikniecia na towar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 06:56, Jagged napisał:

a powiedz mi jak dziala sprawa sprzedwania towarow ? czy faktycznie jest opisalo pewne
pismo ze trzeba kazdy towar przeciagac osobno do okienka sprzedarzy a nie da sie za pomoc
dwukrotnego klikniecia na towar ?

Tak, niestety. Miejmy nadzieję, że to zmienią, bo jak na razie bez względu na to, czy handlujemy czy nie, dwuklik jest ekwipowaniem.

@Robix One-> O multi na tym etapie nie ma co pisać. Też liczę na to, że nauczyli się czegoś na swoich błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:34, marekl1975 napisał:

Kolejna gierka w świecie fantasy. Mam już powoli tego dosyć. Dla mnie ten świat fantasy
robi się po prostu monotonny.


a co wolisz a-rpg z czasow drugiej wojny swiatowej ? sa takie (przynajmniej jeden, ale nie pamietam teraz tytulu), wiec mozesz smialo sprobowac, ale gdyby powstawaly takie staly by sie monotonne, a w swiecie fantasy mozna WSZYSTKO wymyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 08:34, marekl1975 napisał:

Kolejna gierka w świecie fantasy. Mam już powoli tego dosyć. Dla mnie ten świat fantasy
robi się po prostu monotonny.

Świat fantasy w którym działa robot bojowy z minionej epoki, panna z rasy aniołów chodzi w szortach kamo i do którego na trasę koncertową jedzie Blind Guardian (którego to zespołu kolekcję płyt posiada pewien generał)... faktycznie, sztampa jak się patrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"na którą wiele osób oczekuje niemal tak samo niecierpliwie, jak na Diablo IIII." Chyba jestem nie na czasie bo ja wciąż oczekuję na diablo III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 09:22, mułek napisał:

"na którą wiele osób oczekuje niemal tak samo niecierpliwie, jak na Diablo IIII." Chyba
jestem nie na czasie bo ja wciąż oczekuję na diablo III

Oops... i wszyło szydło z woreczka, czyli podświadome wyparcie Diablo III po niektórych doniesieniach :D
Poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze:))oczywiscie tego siedzenia przed kompem i testowania nowego Sacreda.
Jedyneczka tez obfitowala w kapitalny humor wiec z tego co piszesz Sacred 2 idzie w dobrym kierunku:).
Prawdopodobnie jak wiekszosc czekajacych na ten tytul modlimy sie aby nie skopali multiplayera(wiekszosc gier sie na tym wyklada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas a jak sama walka ? Jak wygląda jej mechanizm daje satysfakcję czy może nudzi ? Jak wygląda ekwipunek i rozwój umiejentności podobnie jak w jedynce ? I jeszcze jedno czy są duże różnice między graniem z patchem poprawiającym grafikę a graniem bez niego opłaca siędla niego brać EK ? No i jak wygląda system zadań czy jest tak samo nędzny jak w 1 bo tam było tylko kilka typów zadań które zmieniały się tekstem. Mam nadzieje że w 2 zadania są bardziej skomplikowane i dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma nigdzie pokazanych screnow z menu ekwipunku ani z menu i wyboru postaci, tzn sa ale bardzo marnej jakosci, czy jest mozliwosc wrzucenia do tego tematu kilku obrazkow ? czy raczej to jest zabronione ?

edit:
tzn czy moglbys zrobic kilka i wrzucic tutaj :) chetnie bym poogladal, zreszta chyba nie tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do pytania o Blind Guardian

Dnia 17.09.2008 o 20:57, Dranimrev napisał:

A ile ich utworów trafiło do gry? Nagrali też normalną instrumentalną ścieżkę dźwiękową,
czy tylko przebój?


Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 12:17, Dranimrev napisał:

Wracam do pytania o Blind Guardian
> A ile ich utworów trafiło do gry? Nagrali też normalną instrumentalną ścieżkę dźwiękową,

> czy tylko przebój?

Trudno mi orzec, ile komponowali - wykonanie bezapelacyjnie ich jest w niektórych motywach muzycznych podczas walki.
Jak będę miał okazję, odpytam kogoś z Ascaronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:48, Jagged napisał:

nie ma nigdzie pokazanych screnow z menu ekwipunku ani z menu i wyboru postaci, tzn sa
ale bardzo marnej jakosci, czy jest mozliwosc wrzucenia do tego tematu kilku obrazkow
? czy raczej to jest zabronione ?

edit:
tzn czy moglbys zrobic kilka i wrzucic tutaj :) chetnie bym poogladal, zreszta chyba
nie tylko ja...

Dorzuciłem rameczkę na pierwszej stronie artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 10:37, blaszka86 napisał:

Lucas a jak sama walka ? Jak wygląda jej mechanizm daje satysfakcję czy może nudzi ?
Jak wygląda ekwipunek i rozwój umiejentności podobnie jak w jedynce ? I jeszcze jedno
czy są duże różnice między graniem z patchem poprawiającym grafikę a graniem bez niego
opłaca siędla niego brać EK ? No i jak wygląda system zadań czy jest tak samo nędzny
jak w 1 bo tam było tylko kilka typów zadań które zmieniały się tekstem. Mam nadzieje
że w 2 zadania są bardziej skomplikowane i dłuższe.

Walka jak walka - oczywiście rozwój sztuk walki ją umiadnia :)
Przeciwnicy zasięgowi dają radę - próbują zwiewać i ustawiać się na dogodnej pozycji.
Na pierwszej stronie dodałem ramkę z wyborem postaci i okienkami umiejętności, mocy oraz ekwipunku.
Co do misji - są różne i potrafią się mocno zmieniać w czasie ich realizacji. Jest ich bardzo dużo. Dorzuciłem ramkę na trzeciej stronie - masz tam okienko zadań z widoczną częścią (może 1/4 może 1/5) zadań z pierwszej raptem krainy oraz nawiązanie jednego z questów (tego o którym zresztą jest w tekście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cholibka,im blizej premiery tym mam wieksze obiekcje co do jednej jedynej rzeczy a mianowicie multiplayera.
Wszedzie trabia i krzycza na temat instalacji,zabezpieczen antypirackich i ze bedzie sobie mozna pograc na sieci LAN ale nigdzie nikt nie opisal rozgrywki multi.
Przeciez nic tak nie integrowalo graczy w Diablo jak itemy i ich handel i wymiana,Sacred z iloscia itemow i mozliwosciami znajdywania skilli i w/w bije Diabelka na glowe tylo co mam zrobic??Ograniczyc sie do singla??Czy tylko z kumplem mam sie wymieniac.Sacred 1 mial ograniczony multi ale i tak sie gralo w miare przyjemnie.
Moze ktos wie a ja nie jestem uswiadomiony jak ma to wygladac w Fallen Angel,dokladnej kopii BattleNetu nie zrobia to wiadomo(chociaz to jest najlepszy system).
Czy bedziemy mieli postacie na serwerze Ascaronu,czy gra bedzie zakladana na ich serwerach a nie tak jak w Titanie czy Lokim ja ze swoim kompem bede hoostem i jak mi wbije koles z Kongo z pingiem 2k to moj sprzet wyleci w powietrze,jak ktos ma jakies informacje to niech napisze bo sam singiel to przejdziemy w miesiac a prawdziwa zabawa zaczyna sie w multi bo to tygryski lubia najbardziej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

multi ponoć w zasadzie sie zbytnio nie zmieni jeżeli chodzi o lobby - Niemcy beda mieli swoje serwery tak jak mieli wczesniej, Europa i reszta świata - swoje.
Jeżeli chodzi o zapisywanie postaci to w każdej grze jeżeli wybierzesz tryb zamknięty ["closed"] to zawsze Twój char zapisuje się na serwerze, natomiast w trybie "open" możesz grać postaciami np wyexportowanymi na dowolnym lvl`u z single player, nie są one jednakże "uwieczniane" na serwerach. W obydwu przypadkach gry zakładasz na serwerach Ascaronu, no chyba, że dorzucą jeszcze zewnetrzna opcję serwera dedykowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:29, Lucas the Great napisał:

> Wracam do pytania o Blind Guardian
> > A ile ich utworów trafiło do gry? Nagrali też normalną instrumentalną ścieżkę
dźwiękową,
>
> > czy tylko przebój?
Trudno mi orzec, ile komponowali - wykonanie bezapelacyjnie ich jest w niektórych motywach
muzycznych podczas walki.
Jak będę miał okazję, odpytam kogoś z Ascaronu.

Dzięki, będę wdzięczny. Mam nadzieję, że odpowiadają za większość ścieżki dźwiękowej. Chwała producentowi\dystrybutorowi, że dorzuca ją na osobnym kompakcie - i to w wersji podstawowej gry. To powinien być standard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę przyznać że byłem zaskoczony grając w niemieckie demo xD nie wyobrażałem sobie że aż tak ładna będzie gra i tak rozbudowane będą możliwości kreacji postaci podczas gry :) już nie mogę się doczekać swojej edycji kolekcjonerskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować