Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy gry z serii $upercena - cz. 3

32 postów w tym temacie

Jedyna interesująca pozycja z tych gier to Gothic, którego mam od lat. Kiedyś dorzucili do CDA na coverku Full Spectruma, którego jeszcze nie wypróbowałam. Poza tym nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno najciekawszym tytułem z kategorii Rodzinna Rozrywka w tej serii jest Ghost Master. Jest to na pewno gra godna uwagi , ale była już niejednokrotnie w przeróżnych czasopismach. Mnie akurat zupełnie nic z tych tytułów nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno najciekawszym tytułem z kategorii Rodzinna Rozrywka w tej serii jest Ghost Master. Jest to na pewno gra godna uwagi , ale była już niejednokrotnie w przeróżnych czasopismach. Mnie akurat zupełnie nic z tych tytułów nie interesuje.

[Edit] - Przepraszam bardzo , post mi się zdublował... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:10, Baluk25 napisał:

Sama lipa...Aż żal płacić za przesyłkę :P



A co? Nie masz gdzies nie daleko siebie sklepu, żeby za przesyłke nie płacić ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:10, Baluk25 napisał:

Sama lipa...Aż żal płacić za przesyłkę :P

Gier za tak małe pieniądze nie kupuje się przez internet , tylko idzie się do najbliższego większego sklepu i tam się kupuję xD Po twojej wypowiedzi sądzę , że zapewne mieszkasz w małym mieści i nie masz blisko jakiegoś większego miasta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Bydgoszcz to jest bardzo małe miasto, taka mała wieś. A co do sklepów, to jeśli mi się nie podoba, to po co mam grzać do sklepu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły raczej dla dzieci (poza Ghost Master), czyli zdecydowanie nie dla mnie. No chyba że kiedyś, w przyszłości, jak już własne dzieci będę miał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 21:52, Baluk25 napisał:

Tak Bydgoszcz to jest bardzo małe miasto, taka mała wieś. A co do sklepów, to jeśli mi
się nie podoba, to po co mam grzać do sklepu? ;>

No to widzę , że kolega z mojego miasta :) Nie jestem jednak tu sam ^^ No to w czym problem , mamy do dyspozycji Saturna , Media Markt , Kilka Empików , Auchan , Galerię Pomorską , Focus Park , Rondo i jeszcze kilka innych sklepów , więc nie ma problemu , można kawałek podjechać do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu najpierw Aquadelic GT daliście za 20zł do extra gry, i teraz tak nagle, staniało o 10zł:)
I czy w końcu to będzie pełna polska wersja ($upercena) czy kinowa (extra gra)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować