Zaloguj się, aby obserwować  
adrian-paziu

KAL OnLine

82 postów w tym temacie

elo! gram sobie od tygodnia w ta swietna gre. chcialby sie dowiedziec co sadzicie o tej grze. Gracie na nowym serverze [tj drugim] i nie jestescie w zadnej gildzie? Moze rzem stworzymy wlasna gilde? Acha ja jakimi gracie postaciami?

Czekam na posty.

C''yA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 11:53, adrian-paziu napisał:

elo! gram sobie od tygodnia w ta swietna gre. chcialby sie dowiedziec co sadzicie o tej grze.
Gracie na nowym serverze [tj drugim] i nie jestescie w zadnej gildzie? Moze rzem stworzymy
wlasna gilde? Acha ja jakimi gracie postaciami?

Czekam na posty.

C''yA


Daj linka do gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 11:55, Grizzly. napisał:

> elo! gram sobie od tygodnia w ta swietna gre. chcialby sie dowiedziec co sadzicie o tej
grze.
> Gracie na nowym serverze [tj drugim] i nie jestescie w zadnej gildzie? Moze rzem stworzymy

> wlasna gilde? Acha ja jakimi gracie postaciami?
>
> Czekam na posty.
>
> C''yA

Daj linka do gry...



http://www.kalonline.com/


zarejestrowales sie??
ja mam pozte w wp.pl i hotmail i radze podawc e-mail d ten drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie daj jakiegoś linka do dobrej strony polskich fanów tej gry, żeby się trochę dowiedzieć.

PS. A jest wogóle tak gierka darmowa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 11:57, Velociraptor napisał:

No własnie daj jakiegoś linka do dobrej strony polskich fanów tej gry, żeby się trochę dowiedzieć.

PS. A jest wogóle tak gierka darmowa ? :)

darmowa i jak chcez mozesz kupic za kase itemki do gry, a polish fansit nie znalazlem ;(. Ale za to gra duzo POLAKOW. Jak sciagniesz to polocz sie do drugiego serwera pisze [NEW]
I DAJ ZNAC moj nik w grze adrianHUNTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 11:57, Velociraptor napisał:

No własnie daj jakiegoś linka do dobrej strony polskich fanów tej gry, żeby się trochę dowiedzieć.

PS. A jest wogóle tak gierka darmowa ? :)

ach do sciagniecia masz clienta 300MB bardzo malo a patcheowanie jest szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do jakiej postaci gram to tearz gram magiem nastawianego na healera (lecze innych) mój nick tp gajosPL jakbt co to mam 23 lvl dawno nie grałem aha jestem na nareheai czyli nowym serwie i jestem w gildii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to juz prawie rok temu, chyba z 2 miechy i gra jest fajna tylko wtedy kiedy ma sie z kim grac, np. kumple, dobrzy ludzie do party lub dobra gildia (a takie tam trudno znalesc dla poczatkujacych) ogolnie caly czas bicie po mardach tych samych potworkow. Wyobrazcie sobie cale 2 miechy siedzenia przed kapem i bicia tych samych potworkow (no dobra nie tych samych na poczatku szybko sie zmienia miejsce polowania od 40 lvl siedzi sie dluugggoooo w tym samym miejscu) i po tym czasie 52 poziomy na karku i stracony czas :/ Tak spedzil moj koklega wakacje nad ta gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problem. Kiedy się rejestruje na ich stronie, jest napisane aby hasło miało powyżej 6 liter i mniej niż 8. Moje hasło ma 7 i wyskakuje błąd, "Password must be over 6 letters and below 8 letters, with no space in English and numbers are together". O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh wiesz to jest frajda ... cikekawe czy masz jeszce tą postać ... jestem ciekawy jak sie gra takim wysokim lvl jakby coś to pisz na gorn2@op.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie gre sciagnolem i chcialem sie zarejestrowac i podalem az 3 maile z o2 i wp i nie moge dostac kodu do aktywacji konta wie ktos na jaki mail to pojdzie bo ja juz nie wiem??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 17:12, WolfClub napisał:

Mam takie pytanie gre sciagnolem i chcialem sie zarejestrowac i podalem az 3 maile z o2 i wp
i nie moge dostac kodu do aktywacji konta wie ktos na jaki mail to pojdzie bo ja juz nie wiem??...


Mam ten sam problem, podalem dwa maila jeden o2 i jeden inny i czekam już 2 dni ale jescze nie dostałem klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh za łozcie sobie maile tutaj www.hotmail.com i na ten adres przujdzie aha bodajże do folderu junk(spam) ps shackowali mi posatc teraz gram archerm mam 17 lvl i nick Dobranoc piszcie moge byc wasyzm nauczycielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 17:56, Topsi napisał:

hm przy rejestracji trzeba wpisac ID moze ktoś mi wytłumaczyc co to jest?

hmmm zalozuzmy masz haslo 123456 id to jest login:):) tak to moge wujasnic aha imie posatci jakie podasz przy rejestracii nie bedzie imeniem twojej postaci:( to tylko sprawdza czy juz ktos go nie urzył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam takze wszystkich na chat poświęcony tej grze!! Niestety narazie nie spotkałem się tam z nikim na dłużej... Widocznie caly czas w tą gierkę gra za mało Polaków! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować