Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek20

Company of Heroes 2

73 postów w tym temacie

Zastanawiam się czemu służy podejście gram.pl. Zapewne wielu zauważyło, że w ofercie sklepu pojawiła się ''cyfrowa edycja kolekcjonerska'' w cenie 279 złotych. Nie byłoby w tej cenie nic dziwnego (na steamie jest po jakieś 330 złotych) gdyby nie fakt, że jakiś miesiąc wcześniej pojawiła się ta sama kolekcjonerka - też na Originie w cenie 199 złotych. Obie wersje działać będą na tym samym steamie - wymagany kod do wpisania w steam. Obie wersje zawierają ten sam zestaw dodatków kolekcjonerskich. Widać sklep gram.pl próbuje łoić portwele naiwnych graczy bez rozeznania rynku - pewnie nikt nawet nie patrzył na cenę konkurencji i wyleciał z tym jak filip z konopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ściągnąłem betę i odpaliłem po czym od razu wywaliłem to w cholerę.

beta maks graficznie to poziom zdecydowane medium z domieszką high COH1(przed upgrade dx10 w dodatku) w połączeniu z totalnie zerową optymalizacją nie ważne jaka rozdziałka i ustawienia gra praktycznie niegrywalna co chwila spadki fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie na najniższych detalach miałem pokaz slajdów, a poziom grafiki gorszy niż w części 1 i choć mecz jakoś dograłem do końca, to chyba na razie trzeba dać sobie spokój z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu Coh 1 z to samą grafiką tylko ze z innymi jednostkami, nadal pozostał ten sam nierealistyczny system obrażeń
Jak ktoś szuka prawdziwego RTS to niech zagra w Blitzkrieg Mod lub Men Of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 16:42, Ciekawski94 napisał:

To jest po prostu Coh 1 z to samą grafiką tylko ze z innymi jednostkami, nadal pozostał
ten sam nierealistyczny system obrażeń
Jak ktoś szuka prawdziwego RTS to niech zagra w Blitzkrieg Mod lub Men Of War.

To że nie była w 100% realistyczna, to był jej plus. Niestety widzę, że optymalizacja dalej jest beznadziejna i będzie jak z pierwszą cześcią. Po wielu patchach dalej crashe i zawieszki w trakcie meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 19:14, Carter napisał:

U was też COH2 pokazało się na steam w niezainstalowanych grach z adnotacją pozostało
10 dni do końca

Tyle trwa otwarta beta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 13:20, Firefly94 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=kS9JONoWyOE
Przeskakiwanie przez płot - rewolucja!
Przed betą chciałem nawet sobie zamówić pre-order, ale to, co w niej zobaczyłem, zawiodło
na całej linii. Na razie nowemu dziełu Relic podziękuję.

A mnie się beta podobała, stary dobry coh - zresztą nie oczekiwałem rewolucji itd. tylko Coha na froncie wschodnim bez udziwnień i to dostałem. Kupiłem pełniaka i gra mi się dobrze, w tym roku to dopiero druga moja gra, którą kupiłem i przed ostatnia :), kolejna to Rome II.
To solidna produkcja, w dobie assasynów xxx , zombi shoterów stare dobre gry to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2013 o 20:24, scott napisał:

A mnie się beta podobała, stary dobry coh

No właśnie.
Starego dobrego Coha to ja mam od paru lat z dwoma dodatkami. Nie potrzeba mi płatnego DLC za 120 zł szumnie nazywanego dwójką tylko dlatego że wrzucono armię radziecką, która została już wcześniej udostępniona jako mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować