Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror's Edge z datą premiery

26 postów w tym temacie

"Nieznane są natomiast losy produkcji studia EA DICE w wersji na pecety."
lol
Przecież już od dawna można zamawiać pre ordery na wersje pc Przewidywana wysyła - 6 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię, ale na PC-ta, bo konsoli na razie nie planuje kupować. ;)
Gra z pewnością okaże się warta świeczki, o ile nie pojawi się jakiś błąd w stylu beznadziejnego sterowania czy okropnej pracy kamery... Odpukać! Także najpóźniej w styczniu 2009 pogramy sobie w Mirror''s Edge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawe kiedy zawita na PC-ty, ale myślę, że warto czekać. Zwłaszcza, że ostatnią grą w której miałem okazję uciekać i okładać kopniakami wrogów bohaterką "samą przeciwko wszystkim" było Oni. Cóż, a przynajmniej tak mi się to Mirror''s Edge zapowiada trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze tego - zaraz po sezonie ogorkowym(wakacje) wychodzi tyle produkcji ze czlowiekowi kasy nie starczy na wszystko. czemu nie rozloza na wakacje czesci?(bylo to mozlowe z niektorymi tytulami) przeciez tyle ludzi czeka na jakies tytuly. Mirrors Edge, GH IV, SW:TFU, Stalker, Far Cry 2, Cryssis Warhead i jeszcze wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:10, Darkblades1 napisał:

Nienawidze tego - zaraz po sezonie ogorkowym(wakacje) wychodzi tyle produkcji ze czlowiekowi
kasy nie starczy na wszystko. czemu nie rozloza na wakacje czesci?(bylo to mozlowe z
niektorymi tytulami) przeciez tyle ludzi czeka na jakies tytuly. Mirrors Edge, GH IV,
SW:TFU, Stalker, Far Cry 2, Cryssis Warhead i jeszcze wiele innych


Bo wydawcy sądzą że w wakacje wszyscy wyjeżdżają z domu poopalać się na plaż, bądź pospinać się po górach ( itd ) ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PC znowu na końcu. Za to jak zwykle z najlepszą wersją gry :) Poczekam, w tę jesień wychodzi cała masa mniej lub bardziej świetnych tytułów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 16:50, MisioKGB napisał:

Czy ja jestem gorszy, że muszę czekać dłużej od gracza konsolowego ? ...


Spojrz na to z innej strony. Pecetowcy sa traktowani przez developerow jako bardziej wymagajacy target, dla ktorego gra powinna byc bardziej dopieszczona i pozbawiona bledow wersji konsolowej - vide Assassin Creed. Niby powstawaly rowno a jednak to wersja PC byla ta najlepsza. Podobnie moze byc z ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:12, Shadow8 napisał:

PC znowu na końcu. Za to jak zwykle z najlepszą wersją gry :) Poczekam, w tę jesień wychodzi
cała masa mniej lub bardziej świetnych tytułów :]


Ale za to jak zwykle parę miechów po premierze kiedy już wszyscy zdążyli przejść na konsoli.


@MisioKGB
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na screenach gierka wygląda fajnie, ale ja mocno się zraziłem do EA po zakupie C&C 3 oraz po artykułach na temat zabezpieczeń DRM, które EA chce stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:22, leszeq napisał:

> Czy ja jestem gorszy, że muszę czekać dłużej od gracza konsolowego ? ...

Spojrz na to z innej strony. Pecetowcy sa traktowani przez developerow jako bardziej
wymagajacy target, dla ktorego gra powinna byc bardziej dopieszczona i pozbawiona bledow
wersji konsolowej - vide Assassin Creed. Niby powstawaly rowno a jednak to wersja PC
byla ta najlepsza. Podobnie moze byc z ME.


Nie powstawaly rowno. A pare poprawek po prostu musieli zrobic z racji tego, ze gra wychodzi pozniej - az wstyd nic nie zrobic, wiec bajkami o bardziej wymagajacym targecie sie nie pocieszaj. To raczej konsolowcy to wymagajacy target, bo oni wymagaja ze gra np. chodzi w 30 fps i nie ma zmiluj, a developer na PC powie ci "kup lepszy sprzet, jest przeciez taki tani".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:27, Nadrill napisał:

> PC znowu na końcu. Za to jak zwykle z najlepszą wersją gry :) Poczekam, w tę jesień
wychodzi
> cała masa mniej lub bardziej świetnych tytułów :]

Ale za to jak zwykle parę miechów po premierze kiedy już wszyscy zdążyli przejść na konsoli.


@MisioKGB
Tak.



Jeśli tobie przeszkadza fakt, że grasz w grę którą ktoś już skończył parę miesięcy temu oraz uważasz, że nie można się przy takiej dobrze bawić - twój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 17:52, Valium napisał:

> > Czy ja jestem gorszy, że muszę czekać dłużej od gracza konsolowego ? ...
>
> Spojrz na to z innej strony. Pecetowcy sa traktowani przez developerow jako bardziej

> wymagajacy target, dla ktorego gra powinna byc bardziej dopieszczona i pozbawiona
bledow
> wersji konsolowej - vide Assassin Creed. Niby powstawaly rowno a jednak to wersja
PC
> byla ta najlepsza. Podobnie moze byc z ME.

Nie powstawaly rowno. A pare poprawek po prostu musieli zrobic z racji tego, ze gra wychodzi
pozniej - az wstyd nic nie zrobic, wiec bajkami o bardziej wymagajacym targecie sie nie
pocieszaj. To raczej konsolowcy to wymagajacy target, bo oni wymagaja ze gra np. chodzi
w 30 fps i nie ma zmiluj, a developer na PC powie ci "kup lepszy sprzet, jest przeciez
taki tani".


raczej nie o takie ''wymagania'' leszeq''owi chodziło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda pięknie :D choć jak widać na screenach wkoło tylko beton, blacha i szkło (czyściej niż w szpitalu XD) :] Z cierpliwością poczekam na wersję PeCtową , a tym czasem chciałbym poznać wymagania zalecane :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na tę grę z niecierpliwością. :D
I powiem szczerze że właśnie takiej gry mi brakowało. Grałem sporo w crackdowna ale tam gra jest bardziej nastawiona na rozwalanie wszystkiego co się da. A ty mamy więcej realizmu. :] Na pewno kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 18:08, k13 napisał:

> > > Czy ja jestem gorszy, że muszę czekać dłużej od gracza konsolowego ? ...

> >
> > Spojrz na to z innej strony. Pecetowcy sa traktowani przez developerow jako
bardziej
>
> > wymagajacy target, dla ktorego gra powinna byc bardziej dopieszczona i pozbawiona

> bledow
> > wersji konsolowej - vide Assassin Creed. Niby powstawaly rowno a jednak to
wersja
> PC
> > byla ta najlepsza. Podobnie moze byc z ME.
>
> Nie powstawaly rowno. A pare poprawek po prostu musieli zrobic z racji tego, ze
gra wychodzi
> pozniej - az wstyd nic nie zrobic, wiec bajkami o bardziej wymagajacym targecie
sie nie
> pocieszaj. To raczej konsolowcy to wymagajacy target, bo oni wymagaja ze gra np.
chodzi
> w 30 fps i nie ma zmiluj, a developer na PC powie ci "kup lepszy sprzet, jest przeciez

> taki tani".

raczej nie o takie ''wymagania'' leszeq''owi chodziło ;]


Chodziło mu o to, że konsolowcowi (Nie mówie tutaj o Polsce bo my jesteśmy dość ogarnięci) można wcisnąć największe gówno do ręki, a i tak z radością przejdzie je 2 razy... na PC jest mniej gier ale są po prostu konkretne, chociaż powiem szczerze, że w strefie PS3 coś zaczyna się dziać, szkoda że dopiero teraz. Xbox 360 to już praktycznie złom a Wii nadal króluje...

Jeśli kogoś uraziłem, jest mi z tego powodu niezmiernie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, czyli jak widać premiera wersji na PC jest nieznana.

To znaczy, nie tyle sama premiera gry, co oczywiście jej termin. W sumie to nie dziwię się, bo producent - EA Dice ma naprawdę sporo roboty. Zwłaszcza jeśli chodzi o optymalizację tej gry pod komputer, a także dobór odpowiedniego sterowania. Na PC zachodzi ogromna rozbieżność sprzętowa pomiędzy wszystkimi graczami. Muszą oni tak zoptymalizować silnik graficzny, aby gra działała na jak największej ilości komputerów. Cieszy mnie fakt, że 26 września ukaże się demo tej gry - z ogromną chęcią je ściągnę i wypróbuję, bo ta produkcja zapowiada się cholernie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować