Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Wiecie co? przesadzacie!!!!!!! O ile jestem cierpliwy i pokorny w swoich wypowiedziach o tyle mam już tego dość. N-ta wiadomość na temat wiedźmina, chyba już na Plutonie wiedzą, że dzisiaj premiera edycji rozszerzonej. Poza tym piszecie po raz nie wiem który o tym samym, że w skład wchodzi to, tamto, siamto, sramto...i tak dalej....zbiera mi się już na wymioty powoli (co nie znaczy, że nie czekam na update - tylko ileż można o tym nawijać??!!) A poza tym to i tak po raz kolejny dali "D" z tym opóźnieniem Update''u!!! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie już zamówiłem i nie powiem bo z chęcią bym przeszedł grę po raz czwarty :) na poprawionym silniku, tylko że standardowo zaliczyli obsuw! Najgorsze są te wszystkie wiadomości na ten temat!!!...Jutro pewnie zobaczymy posta o dźwięcznym tytule : "Dzisiaj mija dzień od premiery edycji rozszerzonej wiedźmina"...a za ty dzień : "Właśnie minął tydzień od premiery Wiedźmin:ER" ech...no nic, to ja lecę :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że ciągle piszecie o Edycji Rozszerzonej po raz któryś i może się to zrobić nudne, ale teraz to jest już wiadomość potwierdzająca, że ER Wiedźmina jest już na półkach sklepowych. A ja poczekam i kupię sobie Wiedźmin Update.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypadało by w końcu zagrać w tego Wiedźmina.:| Ek od roku(?Nie pamiętam kiedy premiera była.:P) leży i się kurzy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 11:17, Arcturuss napisał:

A w krakowskim Saturnie dzisiaj ani śladu Wiedźmina. Ciekawe czyja to wpadka dystrybucyjna...


to idź na Daszyńskiego16 (niedaleko hali targowej i galerii kazimierz) tam jest hurtownia gier - mamy W:ER od 2 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 11:30, VooDooofour napisał:

No widziałem, ale ten update to chyba 2gb miał ważyć nie? ;) A to 900mb.


900 MB główna łatka. Masz jeszcze języki do ściągnięcia jak chcesz (każdy średnio po 550 MB), obie przygody (>200 i 350 MB), filmy o produkcji z mapą, poradnikiem i instrukcją (ponad 1,6 GB) i oba soundtracki (191 MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komus sie udalo zalaczyc pobieranie patcha? A tak ogolni, to polityka CDP jest MEGA, nie wydaja update paka tego samego dnia, zeby zmusic ludzi do zakupu pelnego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować