Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona już w sprzedaży!

127 postów w tym temacie

Fajnie by było jakby jeszcze w niusach obok tego że ER jest już sklepach, dodawać info o tym skąd można ściągnąć ten dodatek, i że wogóle można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 11:49, VooDooofour napisał:

Jak pobierasz z thewitcher.com to cie kieruje na sciagnij.pl ;)

Z którego nie idzie ściągnąć :/

Dnia 19.09.2008 o 11:49, VooDooofour napisał:

więc nie jest to pirat,
cholerne emaile nie chce przyjść.

A po co e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zestawie miały być jeszcze 2 naklejki, tak? Bo na zdjęciu nie ma :( Ktoś już kupił ER i może to potwierdzić? (lub zaprzeczyć)
Jadę dzisiaj kupić, więc dam znać czy są te naklejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to już! fajnie, ale może nareszcie skończą się ciągłe artykuły o wiedźminie... nie żeby mnie nie interesowały, wręcz przeciwnie, ale cały czas??? no nic, życzę miłej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 13:46, Jed1 napisał:

Trochę dziwne. Wiedźmin to raczej Polska gra, a w Ameryce Wiesiek ER pokazał się wcześniej...

Jak tłumaczyli goście z CDO w stanach gry mają premiery we wtorki, więc albo mogli wypuścić w tym tygodniu, albo w następnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 14:01, Kocis1524 napisał:

Super już 2 raz mi przerywa ściąganie. Nie dość że pobranie patcha graniczy z cudem to
jeszcze w połowie sie przerywa. Kompletna porażka :/


U mnie jest to samo. Dwa razy mi przerwało i dalej nie mam zamiaru się bawić aż tego nie naprawią.
Ściągnąłem ''Efekt uboczny'' ale wymagany jest patch.

Dupa blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście musieli update wrzycić na jakiś badziewny serwer. Poza tym chyba byloby lepiej jakby byly rozne serwery do wybory. No ale to było do przewidzenia, że serwer nie wyrobi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już udało się zaciągnąć tego patcha, to przerywa co chwilę :/. Ogólnie nie lubię magazynować tego typu uaktualnień na dysku i wolałem kupić update. Ale niestety opóźnienie. Nawet pomyślałem żeby poświęcić te 80zł na Edycję rozszerzoną, ale przeciez w empiku kosztuje 100 :(. Szkoda bo mialem nadzieję pograć znowu w wiedzmina póki mam kilka dni wolnego i moge odpocząć od codzienności w zacisznym kącie własnego mieszkanka. Ale co się odwlecze... idę na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować