Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrota Baldura powrócą?

126 postów w tym temacie

Najlepsza RPG-owa seria, w jaką grałem, pomimo tego, że teraz gustuję już bardziej w jRPG-ach. Nie wiem, czy chcę trójkę. Bałbym się o to, co z niej wyjdzie, jak o nic innego. Lepiej niech zostawią legendę w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zapowiada :]

Co do komentarza powyżej to mam nadzieję, że moderator zwróci na to uwagę...

/Edit
Dwa posty wyżej, dziękuje Renor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 11:41, Waaazuuup napisał:


A co do Baldura to jakoś się tak złożyło, że na oczy nigdy nie widziałem tej gry :|



Na Młot Moradina!!! Ile ty masz lat? Nie znać takiego klasyka! Na twoim miejscu wstydziłbym się przyznawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko. I najlepiej żeby wszystko było po staremu. Grafika moze być 3D, ale cała reszta żeby została tak jak była. Rzut kamery z ukosa, 6 dzielnych bohaterów dreptających poniżej i krzyczący w oddali wieśniak.

No i żeby gra była ścisłą kontynuacją, lub ewentualnie prequelem. Żadnych oderwanych z kontekstu opowiastek nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też wolałbym, aby zostawili tą markę już w spokoju. Widzę, jaki jest obecny trend dotyczący cRPG i jakby BG miało iść tym śladem to wolę nie mieć "trójki" wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś fanem BG dla tego też mam nadzieję że BG 3 będzie FPS''em !!!!!! xD ( just kidding )

Jak na razie to Dragon Age: Origins ( czy jak się to zwie ) najbardziej przypomina mi BG, czy tam IWD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Uh, mieszane odczucia... gdyby wyszło tak dobrze jak dwójka, to byłaby najlepsza gra na świecie... gdyby zaś to spartolili... to żal i wstyd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już wiem kto będzie developerem Baldur''s Gate 3!

Bethesda :D

Czyż to nie piękne? Będziemy mieli prze-zajefajny system rozwoju postaci, wolną od bugów grę i doskonale zbalansowaną. Tylko czekać kiedy ogłoszą te wieści oficjalnie... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 11:51, Radok napisał:

Na Młot Moradina!!! Ile ty masz lat? Nie znać takiego klasyka! Na twoim miejscu wstydziłbym
się przyznawać.


Mam 25 lat i jestem al... eee to znaczy i się nie wstydzę. Po prostu w "tamtych" czasach grałem tylko na konsolach a pc to only czasem u kumpla któregoś, więc tak wyszło. Nie mam z tego powodu kompleksów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile gra nie będzie FPS-em ani nie będzie podobna do Neverwinter Nights (to już jest zupełnie inne podejście do gier cRPG - takie, które odrzuciło mnie po godzinie grania) a będzie podobna do BG - daję zielone światło. Ciekawi mnie tylko jak mają zamiar kontynuować historię, która się zakończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez bym zostawił zasłużona serie, choć nie powiem chętnie bym powrócił na wybrzeże mieczy, jednak nie widzę aktualnie twórców mogących sprostać poprzednim częściom. na pewno nie bio ware, które wypuszcza coraz bardziej mdłe gierki, mające coraz mniej wspólnego z rpg.
tylko nie bethesda, tylko nie bethesda! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde :D
No pięknie!

Jeśli to prawda to będzie bombowa wiadomość.
Jako, że jestem fanem całej seri Baldurów i Icewindów.

Nie ma sie co obawiać.
Jeśli będą robić trójkę
to zapewne zlecą to BioWare.
W końcu poprzednie części to też ich zasługa.
A już o żadnym FPSie już nie ma mowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 11:51, Radok napisał:

>
> A co do Baldura to jakoś się tak złożyło, że na oczy nigdy nie widziałem tej gry
:|


Na Młot Moradina!!! Ile ty masz lat? Nie znać takiego klasyka! Na twoim miejscu wstydziłbym
się przyznawać.


Daj spokój koledze, to jego sprawa czy grał czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z panującym trendem pewnie zrobią coś a''la "Fallout 3", czyli na konsole, FPP i najlepiej z meeega-wypaśną nic nie wnoszącą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam albo BioWare albo Obsidian.
Jaka gra BioWare jest mdła?
Mass Effect?
Dawno nie grałem w tak dobrą grę.
A o czasach silnika Infinity już możemy zapomnieć.
Bo Icewind 2 był ostatni.
Jeśli zechcą zrobić Baldura 3 to nie będzie to byle co,
tylko produkcja na światową skalę, będąca z góry już ustalonym HITEM.
Nie dadzą tego robić byle komu.
A jak wyjdzie szmira, zawsze mogą rozwiązać projekt.
Odpukać - oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować