Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Laserowe gryzonie dla graczy od HP

15 postów w tym temacie

Wygląd niezgorszy, papierowo parametry również, ciekawe, jak mychy się sprawdzą w praniu. No i w porównaniu do Razerów, Sidewinderów i Gx Logitecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak HP sprawdzi się w grach. Widać, że ostro chce konkurować z Razerem i z Logitechem. Oby konkurencja HP wpłynęła też na ceny tych dwóch ostatnich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie czcze gadanie, i jakość wykonania faktycznie jest dobra, to wbiją się całkiem gładko w rynek. Czekamy na odpowiedź Logitecha i Razera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@olki77 - tylko zauważ że akurat Asus do swoich notebooków dołącza myszki Logitecha ;]
Może i na obudowie jest logo Asusa, ale na naklejce pod myszką jest informacja że to produkt Logitecha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... IMO nie wygląda to wygodnie :P Ja niedawno kupiłem DeathAddera, jestem z niego bardzo zadowolony i wątpię, by ten gryzoń spełniłby mnie jeszcze bardziej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że HP co raz bardziej się rozwija.

Decyzja o tworzeniu myszek nie wydaje się wcale zła. To dobra decyzja, bo co jak co, ale myszki sprzedadzą się zawsze, hehe ;-) Laser Gaming Mouse, widoczna na zdjęciu prezentuje się bardzo fajnie. Ciekaw jestem jak leży w dłoni, ale raczej na pewno dobrze. Inny producent - Creative, który w zasadzie skupiony jest tylko na tworzeniu głośników, kart muzycznych tworzy także myszki. Sam pracowałem przez wakacje na myszce Creative''a i nie narzekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny 60 dolarów (czyli ok.135 złotych) i 40 dolarów (czyli ok. 90 złotych) to może i są całkiem niskie , ale należy wziąć pod uwagę , że ceny w Polsce prawie na pewno będą znacznie wyższe. Ale fakt , faktem możliwości to te gryzonie mają i do tego prezentują się bardzo ładnie. A wiec nie pozostaje nic innego jak czekać na ogłoszenie Polskich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne myszki i funkcjonalne. Być może kiedyś skorzystam z tej oferty. Oby tylko w Polsce cena nie była kosmicznie duża.... (w przeliczeniu ok. 135 lub 90 złotych, zależy od modelu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować