Zaloguj się, aby obserwować  
metiu

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - Pomoc techniczna

257 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 17:55, mateuszencja napisał:

Dziękuję :),napewno się przyda


Przydać się przyda, ale życzę żeby pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...w sumie to odpowiedź widnieje na obrazku, ale dobra. W każdym bądź razie przeinstaluj grę, usuń wszystkie wirtualne dyski oraz wpisy w rejestrze od thewicher i CD Projek RED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:17, mateuszencja napisał:

Ej wszyscy co mają problemy przy instalowaniu patch''a ściąganego.Spróbujcie pobrać te
patch''e przez flash get''a.Czytałem,że może pomóc :]

Niestety u mnie ta sztuczka nie zadziałała. Win XP z SP3 i wszystkie najnowsze poprawki. Ściągałem też GetRightem, ale z takim samym skutkiem. Pozostaje mi czekać na odpowiedź z pomocy technicznej CDP ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 08:09, JanuszB napisał:

> Ej wszyscy co mają problemy przy instalowaniu patch''a ściąganego.Spróbujcie pobrać
te
> patch''e przez flash get''a.Czytałem,że może pomóc :]
Niestety u mnie ta sztuczka nie zadziałała. Win XP z SP3 i wszystkie najnowsze poprawki.
Ściągałem też GetRightem, ale z takim samym skutkiem. Pozostaje mi czekać na odpowiedź
z pomocy technicznej CDP ;(



;( .U mnie to działa.Tylko był potem problem z włączeniem samego Wiedźmina ,ale wtedy też trzeba sztuczkę zrobić i działa wszystko.ja mam Windows XP SP 2(Nie wiem czy to ma znaczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 08:17, mateuszencja napisał:

> > Ej wszyscy co mają problemy przy instalowaniu patch''a ściąganego.Spróbujcie
pobrać
> te
> > patch''e przez flash get''a.Czytałem,że może pomóc :]
> Niestety u mnie ta sztuczka nie zadziałała. Win XP z SP3 i wszystkie najnowsze poprawki.

> Ściągałem też GetRightem, ale z takim samym skutkiem. Pozostaje mi czekać na odpowiedź

> z pomocy technicznej CDP ;(
>


;( .U mnie to działa.Tylko był potem problem z włączeniem samego Wiedźmina ,ale wtedy
też trzeba sztuczkę zrobić i działa wszystko.ja mam Windows XP SP 2(Nie wiem czy to ma
znaczenie)

Wychodzi na to, że chyba tak, bo by się nie pojawiał komunikat o błędzie z SP2 w treści. Jak to mówią "pożyjemy, zobaczymy". Jak dostanę odpowiedź z pomocy technicznej i okaże się ona skuteczna, to się nią tutaj podzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 01:27, Volvox napisał:

Taki problem przy instalacji patcha. Jakies pomysły?

reinstalacja wiedźmina i dopiero zainstalowanie patcha to mówi sam błąd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 07:32, Łeber napisał:

Eh...w sumie to odpowiedź widnieje na obrazku, ale dobra. W każdym bądź razie przeinstaluj
grę, usuń wszystkie wirtualne dyski oraz wpisy w rejestrze od thewicher i CD Projek RED.


Czy to czasem nie rozwiazanie w stylu "wklejam do kazdego problemu" ? Przeinstalowalem gre kilka razy i za kazdym razem wyskakuje ten blad. Co nie tak mogloby byc w rejestrze? I co do tego mialyby miec wirtualne dyski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak i innej beczki ja znalazłem już dwa bugi oto one ,a tak pyzatym działa dobrze żadnych problemów nie miałem z instalacjom (win xp sp3)

20080922185521

20080922185537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 01:27, Volvox napisał:

Taki problem przy instalacji patcha. Jakies pomysly?


Hmmm mi to wygląda na ewidentny brak pliku - zobacz czy jest on na dysku po instalacji (bez patcha), jeżeli nie to spróbuj go ręcznie przekopiować. Jeżeli to nic nie da to może podeślę Ci ten plik jeżeli nie jest duży.

Volvox

Wirtualne dyski raczej nie mają z tym nic wspólnego ;)

Moderatorzy generalnie

Mój temat był trochę inny, lecz jak widzę pojawiają się nowe błędy - może warto zmienić temat wątku na "Wiedźmin - Edycja Rozszerzona - Pomoc techniczna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze inny problem, nie moge zainstalowac patcha, gdyz nie rozpoznaje jezyka. Sciagam paczke jezykowa
i jest na odwrot, nie moge jej zainstalowac bo jest do wersji 1.4. Kupilem tu na Gram.pl pre-order i teraz kicha, nawet pograc nie moge, a moze trzeba kupic upgrade? Troche bez sensu, powinno dzialac bez zarzutu, nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam, oba pliki muszą znajdować się w jednym folderze, z zachowanymi oryginalnymi nazwami("TWEE-blablabla.exe")... i to chyba wystarczy.

Przy okazji, dwa bugi zauważone przeze mnie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=24826

wadim84
Pier wsze to na pewno nie bug. Po prostu niefortunne ustawienie kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 23:56, garand napisał:

Ja mam jeszcze inny problem, nie moge zainstalowac patcha, gdyz nie rozpoznaje jezyka (...)


Nie napisałeś jakie rozwiązania próbowałeś. Na Twoim miejscu spróbowałbym wszystko od nowa: tj. reinstalacja Wiedźmina, przygotowanie wszystkich plików do patcha (w jednym folderze, a najlepiej pobrałbym je od nowa) i ponowna próba instalacji. Jeżeli coś już działałeś (grałeś, instalowałeś edytor itd.) na Wiedźminie oryginalnym (tym sprzed roku) coś mu się przestawiło - ciężko powiedzieć, bo nie podałeś dodatkowych informacji.

Kupować nie masz po co, bo dostaniesz dokładnie te same pliki patcha jak ze strony - no może w formie instalatora :)

Wejdź jeszcze na forum www.thewitcher.com - tam też jest dużo rozwiązań dotyczących instalacji patcha (np. tutaj http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16826.0 lub tutaj http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17421.0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ściągnąłem patch, ściągnałem TWEE_Polish_language_pack, mam je w jednym folderze, odpalam... i otrzymuję informację, że zanim zainstaluję rozszerzenie, muszę zarejestrowac grę... Tyle, że grę dawno już zarejestrowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 13:41, Tengu napisał:

A ja ściągnąłem patch, ściągnałem TWEE_Polish_language_pack, mam je w jednym folderze,
odpalam... i otrzymuję informację, że zanim zainstaluję rozszerzenie, muszę zarejestrowac
grę... Tyle, że grę dawno już zarejestrowałem.


Chodzi o to że jak masz to menu startowe to z niego wybierz zarejestruj żeby gra wiedziała że jest zarejestrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dziwny problem, mianowicie po starcie cutscenki w I rozdziale, gdy Alvin wraz z tą dziewczyną ucieka przed psami. Otóż gdy chłopiec ucieka, a brama się zamyka, dostaje po prostu black screena, a w tle przygrywa powtarzający się dźwięk... nie mam pojęcia co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:56, Badyl13 napisał:

Ja mam bardzo dziwny problem, mianowicie po starcie cutscenki w I rozdziale, gdy Alvin
wraz z tą dziewczyną ucieka przed psami. Otóż gdy chłopiec ucieka, a brama się zamyka,
dostaje po prostu black screena, a w tle przygrywa powtarzający się dźwięk... nie mam
pojęcia co robić.



Cały czas tak masz???.Na moje oko nie masz sterów do grafiki.W ostateczności spróbuj przeinstalować Wieśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 21:58, mateuszencja napisał:

Ciach

Sterowniki najnowsze, próbowałem 3 razy, i za każdym razem problem się powtarzał ; /
Reinstalacji jeszcze nie próbowałem, ale zapewne spróbuje jeśli inne metody zawiodą.
Mój PC:
C2D 2.4GHZ
2GB RAM
GeForce 8800GT 512 MB DDR3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować