Zaloguj się, aby obserwować  
metiu

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - Pomoc techniczna

257 postów w tym temacie

Dnia 30.03.2009 o 19:29, sig. napisał:

jesteś pewien że sprzęt spełnia wymagania gry? bo twarze na screenach nr 2 i 3 wyglądają
tak jak by karta graficzna była za słaba (na 1 żadnych błędów nie widzę)


powinno być tło, taka wiejska chatka na pierwszym screenie... mi to wygląda na problemy z shaderami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2009 o 19:29, sig. napisał:

jesteś pewien że sprzęt spełnia wymagania gry? bo twarze na screenach nr 2 i 3 wyglądają
tak jak by karta graficzna była za słaba (na 1 żadnych błędów nie widzę)

Na max ustawieniach Wiedźminie mam 75fpsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam następujący problem: Ściągnąłem z oryginalnej strony patcha 1.4(ok. 900 MB) i polska paczkę językową(ok. 550 MB) Proces instalacja idzie oki do momentu gdy pojawia się okno że trwa zmienianie plików(czy jakoś tak) i może ono trwać nawet 2h. Czekałem wczoraj 4 i nic. Potem się okazało że program nie odpowiada. I teraz się okazuje że zaraz po tym jak ten komunikat mi wyskakuje zawiesza się od razu( czyli program nie odpowiada). Ponadto potem muszę całą grę instalować jeszcze raz ponieważ jeżeli chce jeszcze raz patcha otworzyć to wyskakuje mi komunikat że "Gra nie jest prawidłowo zainstalowana". Wie ktoś co powinienem zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem. Otóż, jak zainstaluję Wiedźmina i Edycje Rozszerzoną razem z HotFixem, to gra nie chce mi się włączyć. W sensie, że reklamy i filmik jest, tylko gdy daje nowa gra, pisze wczytywanie, ale po chwili wyskakuje raport o błędach. Wiedźmin w wersji 1.3 chodził bez zarzutu. Proszę o pomoc.

Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten błąd gdy zasyfił mi sie komputer. Polecam program ccleaner do czyszczenia rejestru .
Próbowałeś reinstalacji ??
Tak dla pewności zainstaluj sterowniki do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ForceWare 181.20. Mam nVida GF 6600. Spróbuje przeczyścić rejestr, jak to nie pomoże to zrobie reinstala. Odezwe się jutro :). Jak narazie to dzięki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem patha 1.5 i wszytko dziala niby normlanie pojawily mi sie nowe przygody ale znikly mi stare te z patha 1.4 co zrobic by wszytki byly dostepne do grania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 10:34, Queven napisał:

Zainstalowalem patha 1.5 i wszytko dziala niby normlanie pojawily mi sie nowe przygody
ale znikly mi stare te z patha 1.4 co zrobic by wszytki byly dostepne do grania ?

Przyjrzyj się dokładnie czy na pewno na liście dodatkowych przygód nie masz Ceny Neutralności i Efektu Ubocznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 11:02, Solostran napisał:

Przyjrzyj się dokładnie czy na pewno na liście dodatkowych przygód nie masz Ceny Neutralności
i Efektu Ubocznego ;)



Napewno nie mam mam tylko 5 nowych przygod te ktore mial dodac path 1.5 i w nich nie ma na 100% Ceny Neutralności i Efektu Ubocznego zrobilbym screena ale niestety klasycznymi sposobami nie dziala robi sie tylko czarny ekran ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją Edycji Rozszerzonej
Instaluje podstawową wersje gry, później wkładam płytke z Edycją Rozszerzoną pliki sie kopiują a kiedy pojawia się okno z informacją że pliki są modyfikowane program przestaje odpowiadać, w menedżerze zadań nie zmienia sie zurzycie pamięci ani procesora dla tego procesu.
Próbowałem kilka razy instalować Wiedźmina ale nie pomagało, nawet w trybie awaryjnym. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalacje ER trwać może od 1 godziny do ok. 2.5 godziny na wolniejszych komputerach.
Tak niestety ten proces wygląda.

W tym czasie wydaje się, że proces się zawiesił, jednak można obserwować zmieniającą się ilość wolnego miejsca na dysku z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 13:08, RobeN napisał:

Instalacje ER trwać może od 1 godziny do ok. 2.5 godziny na wolniejszych komputerach.
Tak niestety ten proces wygląda.

W tym czasie wydaje się, że proces się zawiesił, jednak można obserwować zmieniającą
się ilość wolnego miejsca na dysku z grą.


No tak ale wtedy jak ER się zainstalowała zajęło to 20 minut. Teraz chodzilo ponad godzine i nic, a ilość wolnego miejsca na dysku sie nie zmieniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest możliwe, aby Update z wersji Normalnej do ER trwał tylko 20 minut.
Ok. 12-20 minut instaluje się pełna wersja ER, natomiast aktualizacja do ER trwa sporo dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mniejsza o czas jaki trwa aktualizacja - chodzi mi o to że instalowała się napewno krócej niż teraz zostawiałem komputer. I wczesniej proces aktualizacji nie przestawał odpowiadac zaraz po uruchomieniu. Co zrobić żeby gra się zainstalowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o pomoc. Przy instalowaniu patcha 1.5 wyskakuje mi komunikat "nie znaleziono punktu wejścia procedury w biblotece KERNEL 32.dll." Nie wiem o co chodzi edecja rozszerzona 1.4 chodzi na maksa detalach. Proszę o rady "łopatologiczne" bo na systemie znam się słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:04, Werdon napisał:

Witam Proszę o pomoc. Przy instalowaniu patcha 1.5 wyskakuje mi komunikat "nie znaleziono
punktu wejścia procedury w biblotece KERNEL 32.dll." Nie wiem o co chodzi edecja rozszerzona
1.4 chodzi na maksa detalach. Proszę o rady "łopatologiczne" bo na systemie znam się
słabo


Może być np. aktywny program antywirusowy,, brak wymuszenia uprawnień administrator w Windows Vista/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 20:30, RobeN napisał:

> Witam Proszę o pomoc. Przy instalowaniu patcha 1.5 wyskakuje mi komunikat "nie znaleziono

> punktu wejścia procedury w biblotece KERNEL 32.dll." Nie wiem o co chodzi edecja
rozszerzona
> 1.4 chodzi na maksa detalach. Proszę o rady "łopatologiczne" bo na systemie znam
się
> słabo

Może być np. aktywny program antywirusowy,, brak wymuszenia uprawnień administrator w
Windows Vista/7.

Dzięki za odpowiedź. Wyłączyłęm antywira, ma xp-home niestety nie pomogło. Co mógłbym jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się, że masz zainstalowane wszystkie aktualizacje systemu. W szczególności .NET Framework 3.0 (lub 3.5).

W zależności od tego jaki to program antywirusowy: nie każdy da się wyłączyć w pełni. Wyłączasz w zasobniku programów, ale on dalej pracuje jako proces systemowy i dalej działają podstawowe funkcje ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 20:49, RobeN napisał:

Upewnij się, że masz zainstalowane wszystkie aktualizacje systemu. W szczególności .NET
Framework 3.0 (lub 3.5).

W zależności od tego jaki to program antywirusowy: nie każdy da się wyłączyć w pełni.
Wyłączasz w zasobniku programów, ale on dalej pracuje jako proces systemowy i dalej działają
podstawowe funkcje ochrony.

zainstalowałem frameworka 3.5 niestety bez zmian, antywira odinstalowałem tez bez zmian sprawdziłem na wszelki wypadek czy edycja rozszerzona chodzi i jest ok. MOże jeszcze jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mój problem jest dość nietypowy i niespotykany z tego co widzę na forach i w pomocy technicznej w sekcji znanych błędów. Sytuacja wygląda następująco:

Grałem w Wiedźmina na tym komputerze jakiś czas temu, przy okazji premiery. Przeszedłem dwa razy, grać przestałem, z czasem odinstalowałem. Później kupiłem pudełkową wersję Edycji Rozszerzonej, ale nie wgrałem jej od razu. Ochota naszła mnie wczoraj.

Zainstalowałem Wiedźmina Podstawkę ponownie, bezproblemowo. Przeczytałem sposób instalacji Edycji Rozszerzonej na broszurce i tak też postępując wgrałem Edycję Rozszerzoną. Zdziwiło mnie to, że gra wcale nie krzyczała o podanie loginu i hasła, o którym było wspomniane, jednak dalej wszystko szło dobrze. Zgodnie z ostrzeżeniem, pliki aktualizowały się długo, około godziny. Instalacja została zakończona pomyślnie. Dograłem jeszcze z drugiej płyty przygody i dwie wersje językowe. Na koniec zarejestrowałem grę korzystając z menu autostartu edycji rozszerzonej. Odpaliłem grę i niestety wywaliło mi błąd, zanim pojawiło się pierwsze logo. Screena zamieszczam.

Wykonane czynności w celu usunięcia błędu nie dały rezultatu, a wykonałem:
1. Wgranie łatki EAX
2. Wgranie C++ Redistiblablacośtam
3. Wyczyszczenie rejestru za pomocą CCleaner

Co jeszcze można zrobić, by wyeliminować ten błąd? Jeśli chodzi o sprzęt:

Athlon X2 6000+
2x1 GB RAM
EVGA GF8800GTS320
200 HB HDD
Creative X-fi Gamer

Podstawowa wersja Wieśka chodziła bez problemu przy najwyższych ustawieniach. Dodatkowo dodam, że spotkałem się z ostrzeżeniem, by nie instalować ER na wersjach Wiedźmina od 1.0 do 1.3... i trochę mnie to zdziwiło, bo jak nie na nich, to na jakich? A to informacja z pliku readme samego Wieśka, jeśli dobrze pamiętam.

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)
Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować