Zaloguj się, aby obserwować  
metiu

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - Pomoc techniczna

257 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2008 o 22:04, Badyl13 napisał:

> Ciach
Sterowniki najnowsze, próbowałem 3 razy, i za każdym razem problem się powtarzał ; /
Reinstalacji jeszcze nie próbowałem, ale zapewne spróbuje jeśli inne metody zawiodą.
Mój PC:
C2D 2.4GHZ
2GB RAM
GeForce 8800GT 512 MB DDR3



A możesz podać system operacyjny i patche ewentualne do systemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 22:06, mateuszencja napisał:

A możesz podać system operacyjny i patche ewentualne do systemu?

Windows XP SP3
+ każdy patch wydany do "ikspeka", gdyż mam włączoną aktualizację automatyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 22:08, Badyl13 napisał:

> A możesz podać system operacyjny i patche ewentualne do systemu?
Windows XP SP3
+ każdy patch wydany do "ikspeka", gdyż mam włączoną aktualizację automatyczną.



Nie wiem czemu ale wcześniej czytałem podobny problem,że właśnie Windows XP SP3 ma problemy z Wieśkiem.Przepraszam ,ale nie wiem co Ci poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie na temat edycji rozszerzonej. Zadawałem je już 3 razy w głównym temacie o wiedźminie ale nikt mi nie odpowiedział.

Sciągnołem właśnie ten patch 1.4
Czy opłaca się zassać też paczkę muzyczną ? Czy są tam jakieś utwory dodatkowe których nie było na płycie z ścieżką dźwiękową dodanej do oryginalnej gry ? Bo jak nie ma nic ponaddto to nie chce mi się nawet ściągać.


Acha i jeszcze dla pewności..
Czy w efekt uboczny i tą drugą przygodę można grać odrazu ? Bo wiem że był problem bo nie było dubbingu ? Czy żeby był w tych dwóch przygodach trzeba ściągnąć paczki językowe ?

sorry że skopiowałem ale nikt mi na tamten post nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:06, Grizzly. napisał:

Acha i jeszcze dla pewności..

>Bo wiem że był problem bo

Dnia 24.09.2008 o 23:06, Grizzly. napisał:

nie było dubbingu ? Czy żeby był w tych dwóch przygodach trzeba ściągnąć paczki językowe

Mody (dodatkowe przygody) nie mają dubbingu z założenia, tylko napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 07:53, sig. napisał:

Mody (dodatkowe przygody) nie mają dubbingu z założenia, tylko napisy.


Z tego co wiem to te, dołączone do Edycji Rozszerzonej i patcha rozszerzającego mają już dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe przygody:
Cena neutralności oraz Efekt uboczny w wersji ER mają już dubbing.
Zachowują się jak główna kampania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego gdy wlaczam w opcjach gry obsluge EAX to przy akceptowaniu zmian wywala mnie za kazdym razem do pulpitu z bledem aplikacji gry. Mam x-fi soundblaster extreme gamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 13:27, RobeN napisał:

Dodatkowe przygody:
Cena neutralności oraz Efekt uboczny w wersji ER mają już dubbing.
Zachowują się jak główna kampania gry.


Ja mam takie pytanka:
1. Dlaczego w pudelkowej wersji ER nie ma dodatkowych przygód?
2. Dlaczego z 10 packów językowych (dubbingu) w pudelkowej wersji są tylko 4 z czego 2 z nich to wersje które są dostępne w polskim wydaniu (polski i czeski)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zakupionym Update nie ma dodatkowych dwóch przygód i wszystkich pakietów językowych m.in ang. !
CDP poszedł na łatwiznę i wcisnął kit ! :/ Jedynie z czego można być zadowolony to z OST i patcha.

Istna kpina !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie opis na wszystkich pudełkach.
Materiały o których mówisz znajdują się na płycie opisanej jako Materiały Dodatkowe w drugim pudełku (tam gdzie Materiały Filmowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:39, gpodoba napisał:

W zakupionym Update nie ma dodatkowych dwóch przygód i wszystkich pakietów językowych
m.in ang. !
CDP poszedł na łatwiznę i wcisnął kit ! :/ Jedynie z czego można być zadowolony to z
OST i patcha.

Istna kpina !

Albo masz wybrakowana wersje update''a albo nie umiesz czytac instrukcji do zestawu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:42, Indrid Cold napisał:

> W zakupionym Update nie ma dodatkowych dwóch przygód i wszystkich pakietów językowych

> m.in ang. !
> CDP poszedł na łatwiznę i wcisnął kit ! :/ Jedynie z czego można być zadowolony
to z
> OST i patcha.
>
> Istna kpina !
Albo masz wybrakowana wersje update''a albo nie umiesz czytac instrukcji do zestawu...


śmieszny tekst napisałeś, raczej problem ma z tym większość użytkowników. Jak nawet widzisz powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę tutaj posta ponieważ na supporcie producenta nie otrzymałem pomocy na ten temat. Otóż...sprawa ma się tak. Gram w Wiedźmina na ustawienia 1024x768, średnie detale, gra śmiga płynnie, jest ok. Po 10 minutach cyklicznie co kilkanaście minut pojawiają się ścinki bardzo duże, na około 10-15 sekund, nie da się grać bo kamera nie nadążą i w ogóle, wiadomo wszystko opóźnione jest. Problem polega na tym iż mam dobrego kompa (Core 2 Duo E7200 @ 2.53GHz, GeForce 8600GT, 3GB RAM-u) więc nie wiem o co tak na prawdę chodzi. W uwagach zamieszczonych przy grze producent zapisał iż gra przy tej karcie i tej rozdzielczości będzie chodzić płynnie i tak jest, ale są te lagi, to samo było na wyższej rozdzielczości 1280x960, ale to już przy pierwszym uruchomieniu zmieniłem sobie na niższą. Dysk był defragmentowany(oba woluminy - C: i D:), wszystkie aplikacje są wyłączone, chodzi tylko avast. Sterowniki karty graf. najnowsze mam...nie mam sił na to wszystko.. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdziłeś temperaturę procesora? Intele mają to do siebie że znacznie zwalniają jak się zaczyna "gorąco" robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:15, sig. napisał:

A sprawdziłeś temperaturę procesora? Intele mają to do siebie że znacznie zwalniają jak
się zaczyna "gorąco" robić.

Sprawdzę. Tylko znajdę jakiegoś benchmarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:33, mateuszb0 napisał:

> A sprawdziłeś temperaturę procesora? Intele mają to do siebie że znacznie zwalniają
jak
> się zaczyna "gorąco" robić.
>
Sprawdzę. Tylko znajdę jakiegoś benchmarka...

A sprawdziłeś temperaturę procesora? Intele mają to do siebie że znacznie zwalniają jak

Dnia 25.09.2008 o 19:33, mateuszb0 napisał:

się zaczyna "gorąco" robić.

Mam. Stan spoczynku, chodzi tylko gg, avast: 29 stopni celsjusza.
Chodzi gra: 35-36 stopni, przy czym nie sprawdzałem w czasie zacinki.
Ale wygląda na to, że gra nie zacina się pod wpływem temp. procka, bo musiałby być coś koło 50, albo 45 zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 20:21, mateuszb0 napisał:

Chodzi gra: 35-36 stopni, przy czym nie sprawdzałem w czasie zacinki.

Akurat ta (pod obciążeniem) jest potrzebna, temperatura "na luzie" nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 21:19, sig. napisał:


> Chodzi gra: 35-36 stopni, przy czym nie sprawdzałem w czasie zacinki.
Akurat ta (pod obciążeniem) jest potrzebna, temperatura "na luzie" nic nie daje.


No ok. Ale co mam z tym zrobić? Chłodzenie producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować