Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Xbox 360 zmienia nazwę? Xbox Pure w planach?

31 postów w tym temacie

Ok to teraz ja sobie wydrukuję kartkę papieru z wpisanymi wyrażeniami typu "Xbox Hard Pink Edition" zrobię zdjęcie, wyślę na photobucket i będzie zadyma ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze chodzi tu o takie zmiany jak PS2 -> PS2 Slim, albo z wbudowanym czytnikiem HD jak w PS3, nie skreślał bym tej informacji do razu bo juz kilka razy cos z tego wynikało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Zaitsev, proszę o przejrzenie jeszcze raz źródeł i porównanie z innymi. Wiadomo już od jakiegoś czasu, że to ściema.
Przytoczę chociaż cytat z xbox360fanboy:

Update: Looks like this ''rumor'' was intended as a contest entry on CheapAssGamer. The contest: create a fake rumor and see if any gaming blogs would pick it up – so, we did. And called it a rumor, ie: something that may or may not be true. This one isn''t, so move along.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie tajemnicze źródło po raz kolejny daje wiarygodną informację i zmiana zostanie dokonana...
Powiedzmy tak; dają tylko kolejny powód do dogryzania samym sobie. Pure? Pudło? No panowie, przecież to będzie obiekt żartów przez długie lata... No i może nie mam jakiegoś super akcentu ale ni w ząb nie pasują mi te dwa słowa jedne po drugim. Mam nadzieje, że to jakiś niesmaczny żart bo nie wiem kto znający znaczenie tego słowa będzie z czystym(xD) sumieniem tak nazywał iKSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować