Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Xbox 360 zmienia nazwę? Xbox Pure w planach?

31 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 23:35, Madoxx napisał:

Jeżeli faktycznie tajemnicze źródło po raz kolejny daje wiarygodną informację i zmiana
zostanie dokonana...
Powiedzmy tak; dają tylko kolejny powód do dogryzania samym sobie. Pure? Pudło? No panowie,
przecież to będzie obiekt żartów przez długie lata... No i może nie mam jakiegoś super
akcentu ale ni w ząb nie pasują mi te dwa słowa jedne po drugim. Mam nadzieje, że to
jakiś niesmaczny żart bo nie wiem kto znający znaczenie tego słowa będzie z czystym(xD)
sumieniem tak nazywał iKSa.


Spójrz na mój wcześniejszy komentarz.
Poza tym Pre znaczy "czysty", a pudło po angielski to m.in. "box". Czyli i tak pudło i tak. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 00:10, xRaphaelx napisał:

Spójrz na mój wcześniejszy komentarz.

Ok. Jak zastanawiałem się co napisać to Twojej wypowiedzi nie było. Możesz mi wierzyć albo nie, ale pisałem to ponad godzinę.

Dnia 20.09.2008 o 00:10, xRaphaelx napisał:

Poza tym Preznaczy "czysty", a pudło po angielski to m.in. "box". Czyli i tak pudło i tak. :)

No dobra ale to nie jest czysty jako clean tylko czysty jako z czystym sumieniem, bez win, niewinny. Jak słyszę pure to od razu na myśl przychodzą mi same pozytywne, idealne cechy. A niestety nie można tego powiedzieć o pudle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 22:42, xRaphaelx napisał:

Panie Zaitsev, proszę o przejrzenie jeszcze raz źródeł i porównanie z innymi. Wiadomo
już od jakiegoś czasu, że to ściema.
Przytoczę chociaż cytat z xbox360fanboy:

Update: Looks like this ''rumor'' was intended as a contest entry on CheapAssGamer.
The contest: create a fake rumor and see if any gaming blogs would pick it up –
so, we did. And called it a rumor, ie: something that may or may not be true. This one
isn''t, so move along.

Naprawione. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mimo aktualizacji ludzie nie potrafią doczytać, że ta wiadomość została zdementowana.

Szczerze mówiąc to spodziewałem się, że będzie to plotka. Nazwa Xbox Pure jakoś tak nie brzmi za profesjonalnie, a informator też nie był przecież pewny. Zdjęcie może każdy zrobić, a podrobić taki dokument - również. No, sprawa rozwiązana, ale jednak w wielu serwisach pojawiła się ta informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:32, master matrox napisał:

Widzę, że mimo aktualizacji ludzie nie potrafią doczytać, że ta wiadomość została zdementowana.

Może teraz będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może kiedy wyjdzie poprawiony xbox z gpu w 65nm?
Mówiło się,że nastąpi to po wakacjach jednak na razie jest cicho o jasperach.
Nie wiem czy zamiast tego nie wprowadzili po prostu premium z 60gb dyskiem.
Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować