Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezentujemy gry z serii $upercena cz. 5 - Polskie premiery

18 postów w tym temacie

gram.pl

Po raz ostatni zapraszamy do przyjrzenia się grom oferowanym przez serię $upercena. W piątej części naszą uwagę poświęciliśmy wyłącznie tytułom, które nad Wisłą będą dopiero debiutowały. Czas na polskie premiery!

Przeczytaj cały tekst "Prezentujemy gry z serii $upercena cz. 5 - Polskie premiery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Ultimate Mahjongg 20 jednak premierą nie jest - można go było dostać przy okazji ostatniego rzutu gier w Biedronkach. Czyżby w CDP było jak w tym powiedzeniu "nie wie prawica co czyni lewica"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie beznadziejne te Polskie premiery , nie grałem w te gry i nie mam takiego zamiaru , ale najlepszym tego przykładem jest Stunt Spectacular - takie jest przynajmniej moje zdanie o tych grach. Mam nadzieję że jak w przyszłych zrzutach do tej serii będą Polskie premiery to że będą znacznie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i premiery, ale niestety średnio ciekawe - przynajmniej dla mnie. Ale czego się można było spodziewać po serii za 10 zł. W sumie i tak jak za tą cenę nie jest źle. A przynajmniej nie tak źle jak sądziłem, że będzie...

BTW trudno się pisze po kilku piwach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało ciekawe, przynajmniej dla mnie te premiery. Zaś poker z komputerem to dziwny pomysł, do czasu gdy AI dorówna ludzkiej i nauczy się porządnie blefować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:09, dawidos170 napisał:

> A gdzie te premiery ? bo link jest do starej kategorii. Chyba że coś nie widzę ;P


Wystarczy kliknąć w obrazek ? :)


Wcześniej klikałem i było zle podlinkowane. Mój post dość stary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A) Przydałby się szablon do artykułów "ten materiał jest sponsorowany przez X, redakcja nieźle się napociła żeby napisać takie głupoty i nie połamać sobie palców na klawiaturze" tudzież "naczelny prawie się popłakał kiedy akceptował te teksty więc prosimy o wyrozumiałość". Rozumiem że firma X zamówiła sobie za grubą forsę "tydzień z...", ale na litość! Czemu za takie teksty ma się obrywać po równo całej redakcji ? (bo "sprawca" nicku/nazwy firmy/numeru buta podać się wstydzi,<początek ironii*> a wysnucie tego będzie zapewne BAAARDZOOO problematyczne, jeśli w ogóle możliwe! <tu kończy się ironia>
B) Super Stunt Spectacular - niepowtarzalna okazja aby poszerzyć kolekcję o jedyną grę która dostała w CDA w skali ocen od 1 do 10 całe 0!
Ogólnie nazwa serii jest zwodnicza i dość... ironiczna. Niestety do części tych tytułów nazwa "Zabawa i Relaks" pasują równie trafnie jak określenie Auschwitz-Birkenau "parkiem rozrywki na wcześniej niespotykaną skalę" (wiem że porównanie jest przesadzone, i nie można porównywać głupiej gierki do tragedii takiej jak holocaust, ale potrzebowałem obrazowego porównania). Swoją drogą, należy docenić grafików - projektowanie paskudnych okładek wychodzi im coraz lepiej.
Widzę że CDP zaczyna konkurować z CI o niszowy rynek kaszanek, tfu, "gier casualowych w przystępnej cenie". "Kaszanki - zobacz z czym męczą się redaktorzy CDA, wyzwól swojego masochistyczna Ja!"- tak reklamowana ta seria miałaby szansę na sukces ;-P
Zapewne znajdzie się jakaś perełka, ale obawiam się, że większość z nich będzie zwykłymi ''efektami końcowymi procesu trawienia w niezwykle przystępnej cenie i niespotykanej dotąd oprawie''.

*dla mniej spostrzegawczych, i tych którzy ironię mylą z aronią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować