Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy filmik prezentujący Avatary

32 postów w tym temacie

WorldWar3PL --> obecny dashboard będzie można uruchomić w trakcie gry, będzie działał jak guide.
Mi te avatary nie przeszkadzają, jeśli coś fajnego będzie można z tego zrobić to sobie machnę, ale z tego całego update''a najbardziej zależy mi na instalowaniu gier i dodaniu monitorowych rozdziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa dla Home w konsoli Sony. Proste, łatwe ale daje dużą frajde. Bardoz ciekawa inowacja Microsoftu. Z traileru widać że usługa jest dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to przypomina mangę?! Dlaczego?! Co ja takiego zrobiłem?! A tak na poważnie, to podniecałem się takimi pierdółkami jak miałem 10 lat i używałem Einsteina w Wordzie. Przydałyby się postacie z gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Devil - gdzieś czytałem, że (oczywiście nie za darmo) będzie można ściągnąć z XBL dodatkowe Avatary. A niech to, wybulę choćby te 20zł żeby mieć Sama Fishera za avka... Albo Altaira... Mam tylko nadzieję, że dadzą jakieś rozpoznawalne i kozackie avatary, bo Mario czy jakiś misiek z Banjo Kazooie mnie nie bierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre raczej na chwilę, aniżeli na dłuższą metę.

Widać, że Microsoft chciał choć po części stworzyć coś podobnego do Home - rezultat jest moim zdaniem średni. Te postacie są takie zbyt komiksowe, a sama zabawa w ich kreacje to będzie kilka minut, potem o tym zapomnimy. Sama idea nie jest zła, ale jest to jedynie zabawka / gadżet, który będzie cieszył przez kilka minut, a potem będzie już "standardem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować