Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania BiA: Hell's Highway

46 postów w tym temacie

Imo wręcz wymagania są śmiesznie małe jak na to co widzieliśmy po cryssisie. Miejmy nadzieję że impletacja Dx10 będzie czymś więcej niż tylko spadkiem fpsów o 50% i dodaniem nie zauważalnych dla oka efektów jak bardziej realistyczny dym:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymagania w miare. a ta gra wykorzysta 2 rdzenie?bo ja mam Core 2 Duo E4300 i 1 rdzen taktowayny jest jakies 1,8 czyli mam rozumiec ze gra wykorzysta oba i bedzie 3,6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:07, portwelik napisał:

wymagania w miare. a ta gra wykorzysta 2 rdzenie?bo ja mam Core 2 Duo E4300 i 1 rdzen
taktowayny jest jakies 1,8 czyli mam rozumiec ze gra wykorzysta oba i bedzie 3,6?

Radze Ci podkręcić procka bo na standardowym taktowaniu nie pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania jak na dzisiejsze czasy przystało.

Nie są ani duże, ani małe - po prostu średnie. Widać, że gra będzie wymagała naprawdę mocnego procesora - taktowanego przynajmniej zegarem 2,6ghz i oczywiście dwurdzeniowego. Nie spodziewałem się jednak, że żeby na PC odpalić nowego Brothers in Arms potrzeba będzie XPka z Service Packiem 3 - dużo osób go nie ma, ja na przykład nie zamierzam go instalować. Ram to tylko jeden gigabajt, czyli malutko. Ja tam o wymagania się nie martwię, bo jak już to kupię wersje na PS3. Czekam na demo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a jak z Xp Sp 2??????????????? bo dla jednego giga ramu więcej to nie mam zmieniac Xp Sp 2 na Sp3??
a Wymagania wcale nie takie duze :D:D czekam z niecierpliwością najpierw na demko bo nie będę ryzykował z gra jak mi sie nie spodoba to nie kupie :D a jak będzie lepsza niz wcześniejsze to zakupie grę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam core 2 quand 2,4 ram 3 Gb, i gf 8600 gts mam nadzieję, że procek wystarczy, bo piszą że 2,6 GHz. Tak że myślę, że sobie pogram na średnich detalach bez zacięć ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować