Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania BiA: Hell's Highway

46 postów w tym temacie

Nie miałem pojęcia, że BiA: HH będzie obsługiwał DX10 :). Vista będzie miała co robić ;D

Szymek17<-- Seria 4xxx jest po prostu za słaba na tą gierkę. Przykro mi, radziłbym upgradować PC ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vista bedzie miala co spowalniac :) a nie robic ;> bo ona robi tylko balagan jak juz ;0.
a ja mam SP3 i jakos niewiem o co kaman ? dlaczego niby nie chcecie go instalowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:11, Grubis napisał:

vista bedzie miala co spowalniac :) a nie robic ;> bo ona robi tylko balagan jak juz
;0.
a ja mam SP3 i jakos niewiem o co kaman ? dlaczego niby nie chcecie go instalowac..



Bo większość ludzi na gram.pl ma pirackie windowsy i Sp3 będzie się gryzł, no chyba że użyją legalizatora (50zł chyba kosztuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:06, MisioKGB napisał:

Nie miałem pojęcia, że BiA: HH będzie obsługiwał DX10 :). Vista będzie miała co robić
;D

Szymek17<-- Seria 4xxx jest po prostu za słaba na tą gierkę. Przykro mi, radziłbym
upgradować PC ;p

Hmmm znaczy że na Radeonie 4870 (noo chyba z serii 4xxx nie ?) nie zagram w tą grę ? Oj chyba zagram... :D

Na poważnie - faktycznie, raczej średnie te wymagania, w gruncie rzeczy nic tylko się cieszyć (chyba ze za tymi średnimi wymaganiami stoi także średnia grafika...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że mój blaszak odpali tą grę ^^'' do autora pepsi jak piszesz newsa to sprawdź błędy bo wcześniej miałeś w wymaganiach coś nie tak np brak Windows Vista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania w normie. Śmieszy mnie jedynie wymaganie co do systemu z SP3. Naszczęście mam też Viste z SP1 i tego syfiastego SP3 do win XP nie będe musiał instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc wymagań dotyczących procka (minimum to 2x2,6 GHz? To ciekawe jakie są zalecane...), to jest całkiem nieźle jak na dzisiejsze czasy. Szykuje się więc kolejna gra, która powinna śmigać na moim kompie w maksymalnych detalach. Jednak ta multiplatformowość się do czegoś przydaje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ja mam core 2 quand 2,4 ram 3 Gb, i gf 8600 gts mam nadzieję, że procek wystarczy, bo piszą że 2,6 GHz. Tak że myślę, że sobie pogram na średnich detalach bez zacięć ;>"

masz core 2 quad - a tam jest core 2 duo. jakbys nie wiedzial to masz 4 rdzenie a duo ma 2.

a co wy macie do sp3? tak ciezko legalnego windowsa zakupic by wgrac sobie sp3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 01:09, Darkblades1 napisał:


a co wy macie do sp3? tak ciezko legalnego windowsa zakupic by wgrac sobie sp3?

Pewnie jest to wyzwaniem... mimo, że MS dawał (może dalej daje - nie wiem czy było to bezterminowe) promocję dla piratów (tanią legalizację), a ogólnie oryginał ostatnio nie boli cenowo jak kiedyś...
EDIT bardziej w temacie: mam już zainstalowaną wersję preview BiA:HH, już niedługo opublikujemy pierwsze wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 01:12, Lucas the Great napisał:

>
> a co wy macie do sp3? tak ciezko legalnego windowsa zakupic by wgrac sobie sp3?

Pewnie jest to wyzwaniem... mimo, że MS dawał (może dalej daje - nie wiem czy było to
bezterminowe) promocję dla piratów (tanią legalizację), a ogólnie oryginał ostatnio nie
boli cenowo jak kiedyś...
EDIT bardziej w temacie: mam już zainstalowaną wersję preview BiA:HH, już niedługo opublikujemy
pierwsze wrażenia :)


Qrcze podzielil byście się z nami ! ( a przynajmniej ze mną :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol znowu piszą, że karta musi zgodna być z PS 3.0, ale z GF serii 6 dają tylko 6800 :/ A 6600 co? Zapomnieli? Nawet w Mass Effect gram na tej karcie, mimo, że sytuacja jest taka sama (brak 6800 w wymaganiach). Ehh :/ Zostaje tylko kwestia procka, ale tą lepiej przemilczę (mam 1 rdzeniowca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować