Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Crysis: Warhead - dzień drugi

36 postów w tym temacie

gram.pl

Wczoraj Lucas opowiedział nam krótko o historii i mitach związanych z Delta Force. Pora zagłębić się w świat gry - dziś kilka tekstów zebranych w jedną całość. Część z nich powinna dostarczyć nieco zabawy osobom już grającym w Crysis: Warhead...

Przeczytaj cały tekst "Weekend z grą Crysis: Warhead - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje GTX 280, a ta gra wciaz sie tnie przy full HD i max detalach. Boze, i jak tu patrzec na PC jesli chodzi o granie, skoro Uncharted ta gre przebija grafika (ale juz nie fizyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium ja mam evge 8800 gs igram na srednich wymaganiach mam denny procek a nie narzekam co do gryu to ją zamówiłem 2 tydnie temu i jej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że C:W mi się strasznie podobał.
Non stop akcja ... nie było ani chwili na odpoczynek. Wątpię by udało mi się przejść tą grę ''po cichu'' :P

Jedyne minusy to :
-wymagania ( momentami chodziło bardzo płynnie, ale dość często gra ''doczytywała'' tnąc przy tym niemiłosiernie :S ).
-dość krótka
-brak Sandbox''a (ale twórcy mają go udostępnić w późniejszym terminie )

Moja ocena to 9/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie napisany tekst. Warheada nie mam, ale planuję mieć, choć sam Crysis jakoś mnie ominął. Za to Far Cry w dalszym ciągu pozostaje w czołówce mych ulubionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:41, k13 napisał:

Przyznam że C:W mi się strasznie podobał.
Non stop akcja ... nie było ani chwili na odpoczynek. Wątpię by udało mi się przejść
tą grę ''po cichu'' :P

Faktycznie, intensywność rozgrywki wzrosła. Fabułą daje radę, no i pokręcony Psychol jest łatwiejszy do wczucia się niż służbista Nomad. Ale o reszcie swoich wniosków pisać dziś nie będę - jutro się wypowiem bardzo szeroko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:05, MisioKGB napisał:

Delta Deltą ale na screenie widzę, że nikomu nie chciało się zbytnio grać na Delcie.
Jestem sam ? :D

Tekst bardzo ciekawy ;)

Złota zasada recenzencka jest taka, że najpierw się gra na normalnym poziomie trudności - to daje skalę porównawczą przy rozmaitych grach. Potem człowiek może się pobawić na wyższych (warto o tym często napisać, bo bywają ciekawe motywy, jak właśnie w C i C:W, które robią się znacznie ciekawsze, a nie po prostu frustrujące). Obrazki robiłem po prostu grając pierwszy raz. Może jutro dorzucę coś z Delty - przejrzę i pod tym kontem swoją stertę screenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:46, Lucas the Great napisał:

> Przyznam że C:W mi się strasznie podobał.
> Non stop akcja ... nie było ani chwili na odpoczynek. Wątpię by udało mi się przejść

> tą grę ''po cichu'' :P
>
Faktycznie, intensywność rozgrywki wzrosła. Fabułą daje radę, no i pokręcony Psychol
jest łatwiejszy do wczucia się niż służbista Nomad. Ale o reszcie swoich wniosków pisać
dziś nie będę - jutro się wypowiem bardzo szeroko :)


hehe obaj Psycho jak i O''Neil ( czy jak mu tam było ) byli nieźle pokręceni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:17, Lucas the Great napisał:

> Delta Deltą ale na screenie widzę, że nikomu nie chciało się zbytnio grać na Delcie.

> Jestem sam ? :D
>
> Tekst bardzo ciekawy ;)
Złota zasada recenzencka jest taka, że najpierw się gra na normalnym poziomie trudności
- to daje skalę porównawczą przy rozmaitych grach. Potem człowiek może się pobawić na
wyższych (warto o tym często napisać, bo bywają ciekawe motywy, jak właśnie w C i C:W,
które robią się znacznie ciekawsze, a nie po prostu frustrujące). Obrazki robiłem po
prostu grając pierwszy raz. Może jutro dorzucę coś z Delty - przejrzę i pod tym kontem
swoją stertę screenów.



Też odniosłeś wrażenie że npc w C:W na normalu są znacznie łatwiejsi niż w C??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 22:09, Vernio napisał:



Też odniosłeś wrażenie że npc w C:W na normalu są znacznie łatwiejsi niż w C??

Na pewno elitarni kolesie w bida-nano zachowują się jakoś nieporadnie. Jeśli idzie o trepów jest podobniejak w C., ale często jest ich dużo, a wtedy chyba działa inny algorytm, niż przy małym patrolu - są bardziej nastawieni na przytłaczający ogień, niż na zachodzenie z flanki i inne kombinacje. No i spotkałem kilku, którzy zupełnie zdurnieli i stali w kolizji ze skałą/ścianą. Wszystko to jednak drobiazgi, choć patch się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 22:09, Vernio napisał:

> > Delta Deltą ale na screenie widzę, że nikomu nie chciało się zbytnio grać na
Delcie.
>
> > Jestem sam ? :D
> >
> > Tekst bardzo ciekawy ;)
> Złota zasada recenzencka jest taka, że najpierw się gra na normalnym poziomie trudności

> - to daje skalę porównawczą przy rozmaitych grach. Potem człowiek może się pobawić
na
> wyższych (warto o tym często napisać, bo bywają ciekawe motywy, jak właśnie w C
i C:W,
> które robią się znacznie ciekawsze, a nie po prostu frustrujące). Obrazki robiłem
po
> prostu grając pierwszy raz. Może jutro dorzucę coś z Delty - przejrzę i pod tym
kontem
> swoją stertę screenów.


Też odniosłeś wrażenie że npc w C:W na normalu są znacznie łatwiejsi niż w C??


Ludzi ( tych bez nanowdzianka ) łatwiej zabić, rozrzut broni jest mniejszy, za to UFOle teraz nieźle w kość dają >.< ( takie przynajmniej odnoszę wrażenie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 21:17, Lucas the Great napisał:

> Delta Deltą ale na screenie widzę, że nikomu nie chciało się zbytnio grać na Delcie.

> Jestem sam ? :D
>
> Tekst bardzo ciekawy ;)
Złota zasada recenzencka jest taka, że najpierw się gra na normalnym poziomie trudności
- to daje skalę porównawczą przy rozmaitych grach. Potem człowiek może się pobawić na
wyższych (warto o tym często napisać, bo bywają ciekawe motywy, jak właśnie w C i C:W,
które robią się znacznie ciekawsze, a nie po prostu frustrujące). Obrazki robiłem po
prostu grając pierwszy raz. Może jutro dorzucę coś z Delty - przejrzę i pod tym kontem
swoją stertę screenów.


Hehe gra na innym poziomie trudności wygląda po prostu głupio... wrogowie się świecą (sic!), a głupi celownik odbiera klimat... Kilka razy zdarzyło mi się, że podchodząc do beczki po prostu umarłem ;s, w pierwszej części też czegoś takiego doświadczyłem i to na samym początku gry, lecz wtedy była to pralka ;p. Btw cholera gra na Enthusiast wygląda niesamowicie ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Delcie najfajniej jest zagrać i w misji z oddziałem i obrony wejścia do kopalni to można nieźle się wkurzyć, bo walka z obcymi tam nie jest taka łatwa... :P

Jutro by się opisało Crysis Wars(jest świetne, szczególnie nowe mapki) oraz ewentualnie stronę techniczną gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze uruchomienie - mysz nie działa!

hud na czerwono (czemu nie ma opcji zmiany na zielony?)

grafika jakaś taka dziwna... jakby zbyt kolorowa, w każdym razie wygląda nędznie w porównaniu z crysisem + mod ultra high

problemy z teksturami

nienaturalne wybuchy

karta 8800GT z physx.... lekki zawód jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 00:00, sykta napisał:

pierwsze uruchomienie - mysz nie działa!

Faktycznie dziwne. Ale przy kolejnym działa, więc raczej problem systemowy.

Dnia 21.09.2008 o 00:00, sykta napisał:


hud na czerwono (czemu nie ma opcji zmiany na zielony?)

5 kolorów do wyboru

Dnia 21.09.2008 o 00:00, sykta napisał:


grafika jakaś taka dziwna... jakby zbyt kolorowa, w każdym razie wygląda nędznie w porównaniu
z crysisem + mod ultra high

Nie wiem, na jakich ustawieniach patrzyłeś, ale jest identyczna. Ultra high mod to było jedynie odblokowanie ustawień programowo zarezerwowanych dla DX10 na DX9. Tu jest Entuzjasta, czyli to samo bez modowania.

Dnia 21.09.2008 o 00:00, sykta napisał:


problemy z teksturami

To znaczy? Coraz bardziej podejrzewam problemy systemowe.

Dnia 21.09.2008 o 00:00, sykta napisał:


nienaturalne wybuchy

To znaczy? Problemy systemowe niemal pewne.

Dnia 21.09.2008 o 00:00, sykta napisał:

karta 8800GT z physx.... lekki zawód jak na razie

Karta niby dobra, ale sprawdziłbym stery i poczyścił system. Ogólna wydajność Warheada jest lepsza, a jeśli odpalasz na maksymalnych ustawieniach, to efekty cięć wydajnościowych nie wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować