Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Crysis: Warhead - dzień drugi

36 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 00:00, sykta napisał:

pierwsze uruchomienie - mysz nie działa!

hud na czerwono (czemu nie ma opcji zmiany na zielony?)

grafika jakaś taka dziwna... jakby zbyt kolorowa, w każdym razie wygląda nędznie w porównaniu
z crysisem + mod ultra high

problemy z teksturami

nienaturalne wybuchy

karta 8800GT z physx.... lekki zawód jak na razie


Hmm dziwne ... mój hud jest pomarańczowy, a grafa nie jest przesycona kolorami ;]
A wybuchy są OK ... Jak ci nie pasują to je zmień w edytorze ( który wkrótce się ukaże ) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale szajs!
gra nawet nie jest na jedno popołudnie, bez trybu multi. właściwie bez niczego prócz marnego, drastycznie krótkiego singla - za 65 złotych? jakaś kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 00:44, D_1 napisał:

ale szajs!
gra nawet nie jest na jedno popołudnie, bez trybu multi. właściwie bez niczego prócz
marnego, drastycznie krótkiego singla - za 65 złotych? jakaś kpina


Pirat rozumiem ?
Jeśli nie to zaglądnij do opakowania po grze ... znajdziesz tam drugi krążek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 00:44, D_1 napisał:

ale szajs!
gra nawet nie jest na jedno popołudnie, bez trybu multi. właściwie bez niczego prócz
marnego, drastycznie krótkiego singla - za 65 złotych? jakaś kpina

Tryb multi - Crysis Wars - jest na drugiej płycie, tej w kartoniku pod instrukcją :D
Jak zauważysz w tym temacie, mocno chwalony przez graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst dobry, uwielbiam takie teksty wczuwajace sie w klimat.
A co do samego Warheada to jest duzo latwiejszy - gram na wysokim poziome trodnosci(75% ten przed delta) i gra jest banalna, obcy za wolno zmieniaja cel ze nie trafiaja cie w ogniu krzyzowym, zwykli kolesie to buce mega(chociaz lepiej wykrywaja niewidzalnosc), a ci elite w nanoskafadrach jacys slabsi sie zrobili - ale to jest plus, bo w samym crysisie byly DUZO za mocni, 2x z raketnicy i stoi, 5 pociskow z dziala gaussa w glowe - stoi dalej, przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 01:20, Darkblades1 napisał:

a ci elite w nanoskafadrach jacys slabsi sie zrobili - ale to jest plus, bo w samym crysisie
byly DUZO za mocni, 2x z raketnicy i stoi, 5 pociskow z dziala gaussa w glowe - stoi
dalej, przegiecie.

Tutaj zwłaszcza granaty EMP robią z nich kukły do dziurawienia, ale coś też jest nie tak z ich algorytmami, gdy Sykes zderza sie z nimi w kamuflażu optycznym, wyraźnie nie wiedzą, jakiej broni użyć, zmieniają ją, cofają się - aż przykro patrzeć... na szczęście seria z dwóch AY69 rozwiązuje ich dylematy i człowiek przestaje się o nich martwić.
Co do ogólnego poziomu trudności - na Delcie jest jak trzeba, mam wrażenie, że obniżyli SI na normalnym, bo ludzie płakali po zderzeniu z Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
I nie wiem po co to zrobili, na Delcie czuję się jak na high w Crysisie, w zasadzie bardzo rzadko robiłem load. W C poziom Delta to było jakieś wyzwanie, tu zaś póki co ( jestem przy misji na lotniskowcu) nie jest trudno. Głupota żołnierzy koreańskich czasem przeraża, częściej właśnie idą na masówkę niż na zaplanowane działanie. Do tego okropnie mnie wkurza to ukrywanie detali, tzn kiedy odchodzę od koreańskiej wersji Hummer na 3 m to mi znikają zawiasy przy drzwiach, felgi zmieniają kształt i takie podobne inne.Podejdę do wozu wszystko się pojawia. Krzaczki i kamyczki pojawiają się kiedy idę 2 m przede mną, to trochę irytuje.
Aha i amunicji jest tyle ze można w ogóle myśleć o tym że może sie skończyć :D Póki co nie było momentu żebym martwił się o jej brak, w zasadzie to ciężko wykorzystać nawet jedną trzecia dostępnego arsenału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 01:32, Lucas the Great napisał:

Tutaj zwłaszcza granaty EMP robią z nich kukły do dziurawienia, ale coś też jest nie
tak z ich algorytmami, gdy Sykes zderza sie z nimi w kamuflażu optycznym, wyraźnie nie
wiedzą, jakiej broni użyć, zmieniają ją, cofają się - aż przykro patrzeć... na szczęście
seria z dwóch AY69 rozwiązuje ich dylematy i człowiek przestaje się o nich martwić.
Co do ogólnego poziomu trudności - na Delcie jest jak trzeba, mam wrażenie, że obniżyli
SI na normalnym, bo ludzie płakali po zderzeniu z Crysis.

Odkryłem nawet jak ich załatwić łatwo bez używania granatów. Podchodzisz do delikwenta, pokazujesz się, ten odpala tryb siły, biegasz w kółko strzelając w niego = trup. : d

Jeszcze w podobnym momencie, kiedy to z naszą ekipą przetaczamy się przez obcych, to tam jest takie jeziorko i tam ZAWSZE oni po prostu stoją jak idioci, to trzeba manewrować, aby się ruszyli... :/

Mogę powiedzieć jedno - Warhead jest nastawiony na rozwałkę, sami twórcy stwierdzili "chrzanić realizm" to i zabawa przednia, jednak nie dla miłośników ostrego realizmu...
marian538
Jak np. gdzieś wskoczę czy wczytam plik zapisu, to pojawia mi się to samo - doczytywanie teksturek w tle. Niewiele razy zdarzyło mi się to oglądać, ale było w singlu. W multi to taki efekt mam gdzieś przez 1-3 sekundy, kiedy to się pojawię na mapie. Mocno nie przeszkadza, ale to krzaczek trochę słabszych kart graficznych na dzisiejsze czasy, z naciskiem na trochę, bo posiadam 8800GT Zotaca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:52, joggi napisał:

Jestem na okręcie i nie mogę sobie dać rady. Wchodzę na dół rozwalam wszystkich i co
dalej żadnego wyjścia.


W pewnym miejscu ( pokój z kuchnią ) jest wyrwa w suficie ( chyba stoi przy niej automat )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 00:44, D_1 napisał:

ale szajs!
gra nawet nie jest na jedno popołudnie, bez trybu multi. właściwie bez niczego prócz
marnego, drastycznie krótkiego singla - za 65 złotych? jakaś kpina


Głupota niektórych ludzi czasem naprawdę cieszy... Tak jak powiedział pan Lucas, Multi jest na osobnej płytce.

65 zł to bardzo mało... za taką ilość wrażeń dałbym nawet i 150zł, stary

Gra na Entuzjaście wygląda lepiej niż Crysis na V. High... Chłopaki postarali się z Shaderami, a Post Processing to po prostu pierwsza klasa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem. Duży niedosyt za krótka. Czekam na kontynuację. Jedynka o wiele lepiej mi się podobała nie tak łatwo dało się przejść. Tutaj szybka jazda pojazdami i można prawie omijać wrogów no może prawie. Jazda pociągiem fajna ale żadna zabawa trochę strzelanki i nic poza tym.Podobały mi się filmowe przerywniki grafika super.
Idę grać w CS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis nie zachwycił graczy aż tak bardzo jak chcieli tego jego twórcy , ale to zasługa niezbyt wysokich lotów grywalności i wysokim wymaganiom sprzętowym. Myślę że z Crysis: Warhead może być bardzo podobnie , ale jeden z głównych celów twórców tej gry na pewno został już osiągnięty , a mianowicie przyciągnięcie do tego tytułu większej liczby graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:22, Sebat1 napisał:

Crysis nie zachwycił graczy aż tak bardzo jak chcieli tego jego twórcy , ale to zasługa
niezbyt wysokich lotów grywalności i wysokim wymaganiom sprzętowym. Myślę że z Crysis:
Warhead może być bardzo podobnie , ale jeden z głównych celów twórców tej gry na pewno
został już osiągnięty , a mianowicie przyciągnięcie do tego tytułu większej liczby graczy.


Teraz niech się przestaną obijać i niech wypuszczą tego cholernego SDK ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować