Zaloguj się, aby obserwować  
Quire

Najbardziej oczekiwane gry - niedalekiej przyszłości.

123 postów w tym temacie

W temacie tym chciałbym aby gracze pisali o swoich oczekiwaniach i nadziejach wobec gier które dopiero mają się ukazać ew. o które by chcieli aby się ukazały.
Może zaczne.
Heroes V - jestem fanem całej serii, a V zapowiada się ciekawie - conajmniej.
S.T.A.L.K.E.R. - strzelanka z elementami RPG - tytuł któremu warto poświecić troszkę uwagi.
Obvinon - zagrywam się ostanio namiętnie w Morrowinda i mi się naprawdę podoba:)
Duke Nukem Forever (Never) - moje marzenie i tyle w tym temacie bo się popłacze:(

Oprócz tego czekam także na jakiś piłkarski "Menago", który spełni chociażby w 80% moje oczekiwania - a nie ma takiego jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chętnie pograł w hirołsów 5 i ciwilizacje 4. co zaś sie dyczy duke nukem, to powinni mu nazwe na for(n)ever zmienić :). enigme już z 5 razy zmieniali, i dalej skończyć nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:08, hunter22 napisał:

przede wszystkim Gothic 3 (kupię niezależnie od ceny)

ja bym uwazal z takimi deklaracjami, pamietasz moze cene GTA:SA? :>

a ja czekam na Dreamfall, czyli The Longest Journey 2 i mam nadzieje ze bedzie naprawde dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:39, scooby01 napisał:

> przede wszystkim Gothic 3 (kupię niezależnie od ceny)
ja bym uwazal z takimi deklaracjami, pamietasz moze cene
GTA:SA? :>

to skutek angielskiej wersji. a ghothica pewnie przejmie cdprojekt, czyli będzie po naszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neverwinter Nights II, Black & White II (już pare dni :P) Quake IV (jeszcze troszke)

-----> GollumZ

Cóż... zobaczyć Diablo III również bym chciał, ale raczej prędko się to nie stanie, bo o ile się nie myle narazie to nawet żadnych newsów nie ma że coś robią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2005 o 21:18, Vaxinar napisał:

Cóż... zobaczyć
Diablo III również bym chciał, ale raczej prędko się to nie stanie, bo o ile się nie myle narazie to nawet żadnych newsów
nie ma że coś robią ?

z tego co pamietam było pare przecieków wsazujących na to że sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:04, sig. napisał:

z tego co pamietam było pare przecieków wsazujących na to że sie robi


Tak, ale niestety tylko przecieków, żadnego oficjalnego newsa... :( Narazie zostaje nam czekać...

Ale wg mnie Bliizard narazie D3 nie będzie wydawał ponieważ ma jeszcze spore zyski z D2 LoD na BN... Bynajmiej tak twierdzą graczą BN :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars Chapter 2, Heroes of Might and Magic V, Company of Heroes, Rise and Fall: Civilization at War, Jagged Alliance 3D, Jagged Alliance 3, Disciples 3, Star Wars: Empire at War, Warhammer: Mark of Chaos, sequel Dawn of War, sequel Soldiers: Heroes of World War II, kolejną część serii Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować