Zaloguj się, aby obserwować  
Quire

Najbardziej oczekiwane gry - niedalekiej przyszłości.

123 postów w tym temacie

Przede wszystkim czwóreczka Cywilizacji. Już niedługo, ależ nie mogę się doczekać:D
Chyba jak każdy ciekaw jestem Witchera. W końcu rodzima produkcja:D
Interesująco zapowiada się Hellgate: London, które ma być połączeniem FPSa z RPGiem, a kombinowane przez byłych pracowników Blizzarda.
I jeszcze Night Watch. Tactical RPG na podstawie rosyjskiego filmu fantasy, którego niedługo premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o Night Watch. Do tego Civ 4, Hammer&Sickle, może Gohic 3, ale juz mniej. Jeszcze Warhammer Online, Age of Conan, Spellforce 2. Już szykuję te grube miliony, ktore trzymam w śwince-skarbonce, na upgreade sprzętu za każdym razem, jak pojawi sie któraś z tych gier (jak ktoś nie wie, do czego piję to niech zajrzy do komentarzy newsa o rozwoju rynku gier i przeczyta przedostatni komentarz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GOTHIC 3 GOTHIC 3 GOTHIC 3 i jeszcez raz GOTHIC 3 !!!!
F.E.A.R. Który praktycznie u nas jest ale nie pogram bo brakuje mi 60 zł do ramu :( :P
Morrowind IV : OBLIVION
Need for Speed : Most Wanted
A w dalekiej przyszłości Quake XXVI i DOOM XXXXXIX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na Neverwinter Nights II. Mam nadzieje że wątki fabularne będą genialnie rozinięte, bo w DS II trochę się zawiodłem. Bardzo dużo oczekuje od tej gry. I mam takie same odczucia do gier piłki nożnej, też żadne nie spełniają moich oczekiwań. Za mało realizmu, wszystko takie sztywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dobrze a wyszedł mi doskonały temat do spamowania:(

Może niejasno się wyraziłemw pierwszym poscie ale, chciałbym żeby obok suchego wypisywania tytułów gier, każdy napisał czego oczekuje i jakie ma nadzieje z nadchodzącymi tytułami.

Też nie widzę sensu w pisaniu postów w stylu "Ja to najbardziej czekam na Diablo X czy Heroes XII".
Pamietam zresztą jak kiedyś ktoś na starym forum założył temat, bodajże o SIMSach III, kiedy nie było wiadomo jak II będzie wyglądać. Chciałbym uniknąć takich sytuacji w przeciwnym razie moderatorzy zamkną temat i nici z naszych pogaduch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to uzupełniam swoje wybory :) civilizacion 4, jako że ma być grafika do wyboru : albo 3d (dla pseudograczy co poziom gry oceniają oczami) albo taka jak w poprzednikach a to oznacza że Sid o starych nałogach tkłukących informatyczne wieki temu w ciwilizacje II (albo nawet i colonizacjon) na muzealnych już dziś 486 pamięta. dodatkowo hirołski 5, z zapowiedzi wynika że może uda im sie w końcu zrobić coś co częsć 2 zdetronizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Jagged Aliance 3D. Zanim się ukaże to pewnie lata miną :C screeny już są ale jakoś im się nie chce wydać tej gry.
Czekam też na na Hom&m5.
Na liście moich życzeń :) są etherlords 3, kolonicacja 2 (pewnie nigdy sięnie ukażą :C bo kolonizacja wyszła z 15 lat temu i o 2 nikt nic nie mówi, a ja cały czas czekam ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 11:49, iro1979 napisał:

Ja czekam na Jagged Aliance 3D. Zanim się ukaże to pewnie lata miną :C screeny już są ale jakoś im się nie chce wydać tej
gry.



Hehehe. Analogiczna sytuacja jak Duke Nukem Forever - screeny a raczej screen też jest tyle że chyba projekt już dawno pochłonęła czarna dziura i lenistwo programistów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 12:19, Quire napisał:

Hehehe. Analogiczna sytuacja jak Duke Nukem Forever - screeny a raczej screen też jest tyle że chyba projekt
już dawno pochłonęła czarna dziura i lenistwo programistów:(


Wiesz - zacząłem szukać w googlach :) i jest bardzo duzo stron o JA3d, niestety większość po rusq - za to jest bardzo dużo screenshotów. Ale o premieże alni słowa. Chyba pomimo wszystko się ukaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na UT2007, tylko szkoda że do gierki gratis nie dołączą kompa który to pociągnie :)
MSFS 2006 - podobno ma być
Stalker: Shadow of Chernobyl. Oglądając trailery, podobał mi się klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moją najbardziej chyba wyczekiwaną gierką jest Morrowind IV : OBLIVION, tylko żeby ją chociaż troszkę kiedyś zasmakować to trzeba będzie nieźle podrasować piecyka :/
A propo to wiadomo już napewno czy wyjdzie DIABLO 3???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 13:15, Velociraptor napisał:

A propo to wiadomo już napewno czy wyjdzie DIABLO 3???:)


Napewno to Kopernik była kobietą:P
A tak na poważnie to jakieś tam przecieki/plotki/insynuacje (niepotrzebne skreślić) docierają. Kto je rozpuszcza?
Raczej nie Blizzard.
Ja mam nadzieje że szykują nam niespodziankę. Chociaż nie za szybko, bo przecież nie zabija się kury znoszącej złote jajka - jaką jest Diablo II.
Wydanie DIII = konanie DII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować