Zaloguj się, aby obserwować  
Quire

Najbardziej oczekiwane gry - niedalekiej przyszłości.

123 postów w tym temacie

Tak na prawdę czekam tylko na jedną pozycję. Przyznam się, że za każdym razem gdy oglądam filkmiki to mnie ciarki przechodzą. Tą grą jest:

The Legend of Zelda: Twilight Princess !!!

Dla niewtajemniczonych dodam, że ma ona szansę stać się najlepszą grą na obecną generację konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 23:08, Bambusek napisał:

Heroes of Might and Magic V, Company of Heroes, Rise and Fall: Civilization at War, Disciples 3, Star Wars: Empire at War, Warhammer: Mark of Chaos, sequel Dawn of War, sequel Soldiers:


Dzięki sir Bambusek, za info o Warhammerze. Mam nadzieje, że będzie to coś takiego jak Dark Omen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Heroes IV
2. Dragonshard
3. SpellForce 2
4. Prince of Persia: Dwa Trony
5. Fable: Ostatnie kroniki
6. Gothic III
7. Bitwa o Śródziemie 2
I skąd ja na to wezmę forsę? :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... ale po obejrzeniu trailerów Dark Messiah, demonstrujących

Dnia 13.10.2005 o 15:54, Bedwyr napisał:

walkę to się zainteresowałem bardziej tym tytułem. Porównując walkę z trailerów DM i Oblivion to w pierwszym > wygląda ona znacznie lepiej - efektowniejsza i dynamiczniejsza.


Przyznam się bez bicia że pierwsze słyszę o tej grze, ale jeżeli jest tak rzeczywiście to wartom zapewne będzie
chociaż dla pewności zagrać w demo - jak już takowe się pojawi.

Dnia 13.10.2005 o 15:54, Bedwyr napisał:

Jednak, jak wiadomo walka to nie wszystko.

Może walka to nie wszystko, ale naprawdę bardzo dużo. Podam jeden przykład - DIABLO:)
Czyż głównie prosty, ale jak wciągający system walki nie jest głównym magnesem tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na Tomb Raidera 7 ;D
Chociaż najbardziej to na Wiedźmina i Diablo 3, którego pewnie się nie doczekam. Poza tym kilka tytułów jeszcze mnie interesuje: UT2007, StarGate SG-1:The Alliance, Heroes of Might and Magic 5 no i jeszcze może Prince of Persia 3. Najciekawsze jednak jest to, ze mam za słaby sprzęt na to wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się doczekać premiery "The Godfather" i Mafii II. Tylko boję się wymagań, bo oglądając screeny z Godfathera można mieć pewne wątpliwości co do płynności na średniej szybkości sprzętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba w tej chwili najbardziej czekam na NFS: Most Wanted. Mam nadzieje, że ta część serii będzie powrotem do korzeni a zwłaszcza do NFS III: Hot Pursuit i NFS IV: Road Challenge(High Stakes). Oba Undergroundy nie wciągnęły mnie tak jak tamte. Czekam jeszcze na Qwaka IV, który też chyba będzie wielkim powrotem do części drugiej (ach czasy Pentium 166, aż się łezka w oku kręci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja tak jak kolega Pingus głównie czekam na N4S:MW, choć zainteresowany jestem też Fable. Długo czekałem na Fallout''a 3 ale się nie doczekałem i pewnie się nie doczekam. Oprócz gier czekam też na premiere Xbox''a360 oraz gier na niego m.i.n. Q4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 22:24, Kubeczek77 napisał:

A ja powiem tyle...czekam tylko na Gothic 3...:D juz sie doczekać nie mogę!!

GIII przecież Oblivion bedzie lepszy :D:D:D:D:D (bez urazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że nie gram za bardzo w erpegi i nie imponuje mi gothik III, Fallout 3 czy Heroes V. Dla mnie liczą się jedynie S.T.A.L.K.E.R. i Battle for Middle-Earth II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z niecierpliwością czekam na Neverwinter Nights II (nie mam już nadziei, na urzeczywistnienie mojego marzenia jakim jest Baldur''s Gate II). Poza tym wierzę, że niedługo wyjdzie Diablo III, choć to tylko bezpodstawne przypuszczenia. Jestem też ciekaw jak będzie się grało w Heroes of Might and Magic V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(nie mam już nadziei, na urzeczywistnienie mojego marzenia jakim jest Baldur''s Gate II)

Przeciesz Baldur II juz jest ??

Ja czekam na NWN2, Gothic III, Prince of Persia 3, oraz oczywiscie na Heroes V z kad wezme forse ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować