Zaloguj się, aby obserwować  
Quire

Najbardziej oczekiwane gry - niedalekiej przyszłości.

123 postów w tym temacie

W sumie to bardzo chciałbym zobaczyć rpg w stylu BG i ID, nie koniecznie w 3D. I ta muzyczka w menu BG 2 lub ID - ach te czasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3, Metal Gear Solid 4, Splinter Cell: Double Agent, Ace Combat Zero: The Belkan War, Pro Evolution Soccer 6,
Lord Of The Rings: White Council, Lord of The Rings: The Shadow Of Angmar, Scarface, Just Cause, Call Of Juarez - troche tego jest ale czekac warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 08:09, Siemomysł napisał:

The witcher oczywiście!!

Jasne! Kurde jak mogłem zapomnieć. To pewnie dlatego, że premiera w 2007 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 15:01, ksenus napisał:

> The witcher oczywiście!!
Jasne! Kurde jak mogłem zapomnieć. To pewnie dlatego, że premiera w 2007 ;-)

Aż tak późno?? No ale dobra przeżyłem Mieszka I to przeżyję ten rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:22, ŁukiPluta napisał:

SETTLERS VI


E tam, Settlers II 3D będą rządzić ;)

Już niedługo zobaczymy Heroes V, i czy wróci chwała serii, a także Cossacks II - Battle for Europe, gdzie będzie można poprowadzić Polaków na podbój świata (wiem przesadziłem ;).
Z odleglejszej przyszłości to napewno MII - Total War (co to będzie, jak Aztekowie podbiją "Nowy Świat" ;), Europa Universalis III (tylko 3D lub ewolucja w "3D"), Disciples III (czyżby Heroes V na bis), Supreme Commander (z pewnością godny następca TA), ET - Quake Wars (miodność ET i Quake w jednym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz oprócz gier wcześniej wymienionych (Heroes of Might and Magic V LEK; Rise of Nations: Rise of Legends EK; Tony Hawk''s American Westland; Gothic III; The Witcher) to oczekuję Titan Quest''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gier RPG obecnie najbardziej czekam na Age of Decadence, a z innych... chyba Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje Homm V (co chyba zaskoczeniem nie jest :D) i jeszcze skusze sie na druge gre - Dreamfall (ah CDP czemu ,ach czemu to Wy jej nie wydajecie, kupuje tylko przez to, ze grałem w jedynke i było genialnie - polonizacja ! ). Jak fundusze pozwole to w wakacje jeszcze Rise of Nations :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 oszywiście chociaż jak znam życie to będzie kiepskie bo to teraz takie firmy robią że oj oj... Fahrenheit grałem demo i chce jeszcze =) (a narazie mnie nie stać =P) no i Setllersy 2 (ta wersja 3d bo ciekaw jestem), LBA3 i mod do Ciwilizacyji (w swiecie Fallouta chociasz nie wiem czy nadal go robia =P) =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2006 o 17:43, Bedwyr napisał:

E tam, Settlers II 3D będą rządzić ;)


wydadzą SII w 3D ? suuuper ;D zawsze mnie wnwerwiala ta "pierwszoczesciawa" grafika (zreszta grajac w warcraft II mialem takie samo uczucie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować