Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

ArmA 2: Armed Assault 2 - Temat Ogólny

217 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2011 o 13:34, Kirabaxior napisał:

ARMA 2 w oryginałce(polskiej)nie wymaga klucza

Jak nie wymaga? Hmmm... ciekawe czemu ja gdy intaluję to musze wpisiwać cd key :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale... Jestem w pierwszej misji BURZA i muszę wysadzić jakąś przyczepę czy co to tam jest, węzeł łączności. Jak podłożyć ładunki? Bo za cholerę nie umiem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem, ale spróbuj wcisnąć kółko myszy i powinno pojawić się okno, gdzie będzie można wybrać ładunki do podłożenia. Prawdopodobnie będzie do wyboru albo zapalnik czasowy, albo samo podłożenie, w drugim wypadku bombę również detonujesz spod menu kółka myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2012 o 14:40, Caridin napisał:

Gdzie mogę ściągnąć ArmA 2? Bo kupiłem cdkey na allegro i nie mogę znaleźćdobrej wersji
do pobrania.
Z góry dzięki za pomoc.


Ściągnij z Steamu jak kupiłeś na allegro cd-key''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2012 o 22:52, Bracio napisał:

Ściągnij z Steamu jak kupiłeś na allegro cd-key''a.


Minęło już trochę czasu odkąd kupiłem ten klucz i dzisiaj ponownie spróbowałem zarejestrować klucz na steamie i....
nadal nic :3 Klucze powinny być dobre bo kupione z "pewnego" źródła.
A czy nie jest przypadkiem tak, że w tej chwili istnieje już tylko Arma Free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w armie 2 są gracze? Niie stać mnie na kupienie nowej częśći więc zainswestował bym w starszą ale jesli nie ma grczy to sien ie opłaca. Ma ktoś informacje czy takowi gracze nadal grają w starszą cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2015 o 21:49, masswoord napisał:

czy w armie 2 są gracze? Niie stać mnie na kupienie nowej częśći więc zainswestował bym
w starszą ale jesli nie ma grczy to sien ie opłaca. Ma ktoś informacje czy takowi gracze
nadal grają w starszą cześć


W samej armie 2 servery już nie istnieją ponieważ gamespy przestalo istnieć, za to w operation arrowhead jest nadal dużo życia. Polecam kupić combined operations ponieważ zawiera operation arrowhead oraz arme 2 a operation arrowhead używa tez textur z army 2.

A arma 2 jako operation arrowhead naprawdę tętni życiem https://www.gametracker.com/search/arma2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 20:26, masswoord napisał:

A lepiej pozbierać na arme 3 czy kupować dwójkę?

Multi w 2 nie istnieje ;p jedynie na operation arrowhead.
Ale polecam obie czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 20:26, masswoord napisał:

A lepiej pozbierać na arme 3 czy kupować dwójkę?


Część trzeci oprócz oczywistych różnic typu inny setting (bardzo niedaleka przyszłość) czy grafika i inne aspekty techniczne, oferuje pewne rzeczy których w dwójce nie było, a na pewno nie bez modów. Są to np. tryb multiplayer Zeus, gdzie jeden z graczy jest po prostu mistrzem gry i ma wpływ na rozgrywkę w czasie rzeczywistym poprzez wstawianie i edycję obiektów na mapie, spawnowanie i kontrolę jednostek AI, czy wreszcie zmiany czasu i pogody. Całkiem niedawno wprowadzono także opcjonalny realistyczny model lotu śmigłowcami.
W trójce także raporty głosowe żołnierzy brzmią znacznie płynniej niż w dwójce, nie ma aż tak wyraźnego przeskoku między słowami.

Do tego dochodzi oczywiście wsparcie w postaci łatek czy plany rozwoju (trwają prace nad kolejnym DLC oraz dodatkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować