Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

ArmA 2: Armed Assault 2 - Temat Ogólny

217 postów w tym temacie

Przy okazji na stronie Cd action można dostać cd key do Gry :) może się przyda gdy będzie Free 2 Play ?:)
Bo chyba nie ma możliwości gdzieś oryginalnie ściągnąć gry z tym cd keyem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niechże mnie ktoś oświeci, jak tej bandzie idiotów z oddziału kazać za mną łazić? W Armie I wystarczyło się przegrupować, a tutaj nic. Zresztą nawet jak się im każe iść w jakieś miejsce to i tak łażą w kółko nie tam gdzie trzeba. Krew człowieka zalewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj wydać komendę "bezpiecznie" czy tam czysto. Kliknij ~ aby zaznaczyć wszystkich i chyba 7 i tam powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 20:04, ScaredOfGhosts napisał:

Niechże mnie ktoś oświeci, jak tej bandzie idiotów z oddziału kazać za mną łazić? W Armie
I wystarczyło się przegrupować, a tutaj nic. Zresztą nawet jak się im każe iść w jakieś
miejsce to i tak łażą w kółko nie tam gdzie trzeba. Krew człowieka zalewa...


Jeśli dobrze pamiętam, działają skróty numeryczne z pierwszego Flashpointa. Zaznacz wszystkich, daj 1 i potem znów 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację, potem już łazili normalnie. O ile normalnym można określić snajpera skaczącego z wysokieeego dachu, bo kazałem mu zejść na ziemię.
Jakoś to ogarnąłem, ale moim skromnym zdaniem dowodzenie było lepiej zorganizowane w rozczarowującym, zgoda, ale dużo bardziej intuicyjnym OF:Dragon Rising.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra jest tak fatalnie zoptymalizowana czy dzieje się coś innego. Komputer taki jak w podpisie, świeży system, a ArmA chodzi beznadziejnie. W zasadzie żadne granie nie wchodzi w rachubę. Zmniejszenie detali nie ma żadnego na to wpływu. Wersja oczywiście z CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z okazji dziesięciolecia wydania pierwszego Operation Flashpoint ekipa Cold War Rearmed 2 wydała demo swojego moda, który to pozwala nam się przenieść do roku 1985 na znane nam już wyspy: Everon, Malden, Nogova, Kolgujev itd.
Więcej tutaj: http://armacenter.pl/index.php/kategorie/mody-mainmenu-64/797-cwrs-demo
http://www.armaholic.com/page.php?id=14568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą armą bo jest jakieś arma 2 reinforcments .. czym różni się to od army 2 i czy mam zawartość army 2 wtedy też ?:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arma 2 reinforcements- to 2 DLC do Operation Arrowhead: BAF (british armed forces) i PMC (private military company)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre serwery mają system "levelowania" gdy zdobędziesz odpowiednią rangę to dopiero wtedy wejdziesz do mysliwca, czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam klucz do army 2 lecz nie mam plytki (kluczyk do orginalu) no i takie pytanie mozna gdzieś teraz ściągnąć gre orginalnie? z tym kluczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARMA 2 w oryginałce(polskiej)nie wymaga klucza, więc ściągnięcie gry z torrentów będzie nielegalne ;/ Klucz ze stronki CD-Action nie wiem do czego służy, może przy ARMA 2 Free się przyda.

Edit. A i jeszcze spytam. Cold War Rearmed 2 demo to MOD do Army, czy działa samodzielnie? Bo zajmuję trochę miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 13:34, Kirabaxior napisał:

Edit. A i jeszcze spytam. Cold War Rearmed 2 demo to MOD do Army, czy działa samodzielnie?
Bo zajmuję trochę miejsca :)

Wymaga Army :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 14:05, Kirabaxior napisał:

Szkoda, sprzedałem jakiś czas temu :(

Zawsze można liczyć na to, że podczas promocji na Steamie kupisz ją za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować