Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

ArmA 2: Armed Assault 2 - Temat Ogólny

217 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2009 o 19:28, Rokuto napisał:

Tak? Ja czytałem zupełnie inne opinie. Osoby, które bardzo ostrożnie podchodziły do Army
II teraz wychwalają ją pod niebiosa. Mówią, że bardzo efektowna i wymagająca (chodzi
o poziom trudności).

Ja bym nie podchodził z optymistycznym akcentem do opinii tej gry ;). Bohemia zawsze robiła zabugowane gry(Operation Flashpoint, ARMA - najbardziej zabugowane AI jakie widzialem).
Mimo wszystko podoba mi się Armory. Gdyby nie wydawca(LEM) i jego brak wsparcia w stosunku do wydawanych gier, grą zainteresowałbym się bardziej. A tak czekam na Operation Flashpoint 2. Kto wygra starcie - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 19:32, Kirabaxior napisał:

Ja bym nie podchodził z optymistycznym akcentem do opinii tej gry ;). Bohemia zawsze
robiła zabugowane gry(Operation Flashpoint, ARMA - najbardziej zabugowane AI jakie widzialem).

Oczywiście, że robiła. Tradycja można rzec :), ale w obecną wersję (tj. chyba 1.01) da się grać, praktycznie brak crashów, a AI nareszcie jakieś porządne (opieram się na opiniach nawróconych, że tak powiem graczy (co prawda na filmikach oprócz grafiki nic nie imponuje, ale może to jedynie takie złudzenie czy cóś)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 19:57, Rokuto napisał:

Oczywiście, że robiła. Tradycja można rzec :), ale w obecną wersję (tj. chyba 1.01)
da się grać, praktycznie brak crashów, a AI nareszcie jakieś porządne (opieram się na
opiniach nawróconych, że tak powiem graczy (co prawda na filmikach oprócz grafiki nic
nie imponuje, ale może to jedynie takie złudzenie czy cóś)).

22 czerwca w Empiku mam zamiar kupić sobie Armę z dodatkiem. Grałem u kolegi i powiem, że gra jest fantastyczna, ale te AI... mam nadzieję, że rzeczywiście da się w toto grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tak te gameplaye, i doszedłem do wniosku że to jest pierwsza po Operation Flashpoint gra którą muszę mieć.
Po prostu awesome.

Ale poczekam aż spadną trochę ceny sprzętu PC, kupię nowego kompa (tak, specjalnie dla tej gry) i wio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 18:14, Rumcajsev napisał:

Oglądam tak te gameplaye, i doszedłem do wniosku że to jest pierwsza po Operation Flashpoint
gra którą muszę mieć.
Po prostu awesome.

Ale poczekam aż spadną trochę ceny sprzętu PC, kupię nowego kompa (tak, specjalnie dla
tej gry) i wio :D

Koniecznie zwróć uwagę na mocnego proca, bo przy 1500 AL, to nie gra będzie awesome, a lagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zainteresowanie tym tytułem jest średnie : P. Od siebie powiem, że właśnie mnie natchnęło i przypomniałem sobie o nim oglądając gameplaye ze strony CDA. Wygląda wyśmienicie :D. Nie mogę się już doczekać polskiej premiery. Oj będzie co robić przed premierą Modern Warefare 2. Godny następca starego dobrego OFP.

@Edit
A no właśnie, premiera? Raz czytam, że w lipcu raz, że w czerwcu? Jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 19:39, Damianuss1 napisał:

Widzę, że zainteresowanie tym tytułem jest średnie : P. Od siebie powiem, że właśnie
mnie natchnęło i przypomniałem sobie o nim oglądając gameplaye ze strony CDA. Wygląda
wyśmienicie :D. Nie mogę się już doczekać polskiej premiery. Oj będzie co robić przed
premierą Modern Warefare 2. Godny następca starego dobrego OFP.

@Edit
A no właśnie, premiera? Raz czytam, że w lipcu raz, że w czerwcu? Jak to w końcu jest?



Premiera w czerwcu bodajże 19, a dlatego Ci się miesza ponieważ nasi zachodni sąsiedzi (Niemcy) mają grę już od jakiegoś czasu, plus takiej sytuacji jest, że to oni są beta-testerami.

Ja zagram na wakacjach u kolegi, ma takiego kompa, że nie bata żeby Arma 2 się zawiesił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 19:49, Bracio napisał:

Premiera w czerwcu bodajże 19

Oo to już niedługo : )

Dnia 12.06.2009 o 19:49, Bracio napisał:

a dlatego Ci się miesza ponieważ nasi zachodni sąsiedzi
(Niemcy) mają grę już od jakiegoś czasu, plus takiej sytuacji jest, że to oni są beta-testerami.

O tyle dobrze, nie chcę dostać jednego wielkiego buga jak w przypadku pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2009 o 19:55, Damianuss1 napisał:

O tyle dobrze, nie chcę dostać jednego wielkiego buga jak w przypadku pierwszej części.


Po pierwszym patchu gra chodzi lepiej i ma mniej bugów niż pierwsza Arma, jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 21:51, Bracio napisał:

Premiera w Polsce przesunięta LEM znowu daje ciała

Szkoda : (. Jestem strasznie napalony na ten tytuł. Na kiedy przesunięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 00:37, Damianuss1 napisał:

Szkoda : (. Jestem strasznie napalony na ten tytuł. Na kiedy przesunięta?


Podobno czerwiec/lipiec... Czyli, znając życie, w sierpniu może już sobie zagramy ;) Ja tam bym się nawet nie zdziwił, jak sobie przypomnę jakie opóźnienie w Polsce miał CoD2... Po LEMie można się niestety wszystkiego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Premiera w Polsce przesunięta LEM znowu daje ciała, tu http://www.purepc.pl/rozrywka/demo_arma_ii_oraz_kilka_benchmarkow

Dnia 15.06.2009 o 21:51, Bracio napisał:

test kart graficznych w Arma 2.



Z tych wykresów wynika że gra jest tragicznie zooptymalizowana. Cóż trzeba będzie sprawdzić demo, jak to w ogóle będzie u mnie chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2009 o 08:24, Lordpilot napisał:


Z tych wykresów wynika że gra jest tragicznie zooptymalizowana. Cóż trzeba będzie
sprawdzić demo, jak to w ogóle będzie u mnie chodzić.



Demo chyba 16 maja (dziś ?), jedynie co na jego temat znalazłem to to http://forums.bistudio.com/showthread.php?t=70317&page=478

http://www.armedassault.info/index.php?s=9c805af0b501c1e2e3afe502e1292a0d&cat=news&game=1

Podobno ma ważyć 2GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie mam jakiegoś super sprzętu (Gf 8600, 2 Gb ramu, procek to chyba 2 x 2.60), ale tej gry nie da się wręcz odpalić, mimo, że gra jest dość brzydka, co jest tuszowane niesamowicie mocnym i okropnym wręcz blurem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 11:28, gogiell napisał:

Może nie mam jakiegoś super sprzętu (Gf 8600, 2 Gb ramu, procek to chyba 2 x 2.60), ale
tej gry nie da się wręcz odpalić, mimo, że gra jest dość brzydka, co jest tuszowane niesamowicie
mocnym i okropnym wręcz blurem...



Jak masz dość tego blura ściągnij to http://forums.bistudio.com/showpost.php?p=1300985&postcount=29

Proponowałbym przeczytać readme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, zaraz przetestuje, ale ta gra jest po prostu brzydka, a bez tego blura to juz w ogole... Ale mam nadzieje, ze da to pare FPSów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować