Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak grałoby się w Eight Days?

34 postów w tym temacie

Specjalnie tak biadolą by narobić szumu wokół gry. Za kilka miechów usłyszymy że jednak prace cały czas nad tą grą trwały i wyjdzie w niedługim czasie. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra animacja bohatera i interakcja z otoczeniem. System "przylegania i chowania" jest dużo lepszy niż ten z Gears of War. Dziwne, że przerwali prace. Chyba że tylko ten jeden elment im wyszedł ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie. Płynnością ruchów bije swego największego konkurenta - Gears of War - na głowę (ciekawe czy w GoW2 dopracowano tą sprawę). Szkoda takich tytułów. Teraz tylko niech powiedzą dla jakiej gry zawieszono te prace. Kolejnego Lair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:39, hallas napisał:

Robi wrażenie. Płynnością ruchów bije swego największego konkurenta - Gears of War -
na głowę (ciekawe czy w GoW2 dopracowano tą sprawę). Szkoda takich tytułów. Teraz tylko
niech powiedzą dla jakiej gry zawieszono te prace. Kolejnego Lair?


Z tego co pamiętam to sprawcą tego kontrowersyjnego posunięcia był nowy szef SCE, który stwierdził, że takie gry nie pasują do ich nowej strategii, z której ja zrozumiałem tyle, że ma być mniej shooterów na PS3... a zamiast tego skupiono się na... LittleBigPlanet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:56, Soter Jealan napisał:

Z tego co pamiętam to sprawcą tego kontrowersyjnego posunięcia był nowy szef SCE, który
stwierdził, że takie gry nie pasują do ich nowej strategii, z której ja zrozumiałem tyle,
że ma być mniej shooterów na PS3... a zamiast tego skupiono się na... LittleBigPlanet.

Problem w tym, że z tego co wiem to na PS3 jest cała masa shooterów ale w większości przypadków są to produkcje wtórne i nieciekawe. W efekcie o żadnym głośnym FPS/TPS na PS3 nie słyszałem. Natomiast na X360 głośne strzelanki są: GoW i Halo. Poza tym oczywiście jest całą masa gier o których słuch nie dociera do posiadaczy innych platform. LBP... jeśli okaże się takim hitem na jaki jest gra malowana... mnie tam nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować