Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak grałoby się w Eight Days?

34 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 13:02, hallas napisał:

Natomiast na X360 głośne strzelanki są: GoW i Halo.

Może głośne dla Pctowca bo na PC również te marki są obecne, a może głośne dlatego, że dużo $ wpakowano w marketing? Kto wie ;)

A odnośnie filmiku: Wygląda ciekawie, ale rewolucji żadnej nie widze. Po prostu koleś zrobił 3 poziomy chowania się za przeszkodami i przejścia pomiędzy nimi. Rzeczy takie jak wślizgi czy ślizganie po przeszkodach już były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę świetnie to wygląda ale niektóre animacje są nierealne troszkę...jeśli ktoś by się jednak wziął za to grę to trzeba by przede wszystkim powinien dopracować ślizgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Natomiast na X360 głośne strzelanki są: GoW i Halo''''

Glosne bo wyszedly takze na PC, wierz mi, ze gdyby nie to to wiekszosc osob w Polsce by o nich nie slyszala.

A odpowiadajce tym dwom z ps3 ? Killzone i Resistance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:57, AjKnowJu napisał:

Glosne bo wyszedly takze na PC, wierz mi, ze gdyby nie to to wiekszosc osob w Polsce
by o nich nie slyszala.

Możliwe. Niemniej jak dla mnie zarówno Halo (część pierwsza) wniosło kilka nowych rzeczy do rozgrywki i grało się w to troszkę inaczej niż w kolejnego Quakea. Gear of War - nowością jest postawienie na walkę zza osłony i nie widziałem jeszcze lepszego wykonania tego aspektu rozgrywki - to znaczy widziałem - w Eight Days.

Dnia 21.09.2008 o 13:57, AjKnowJu napisał:

A odpowiadajce tym dwom z ps3 ? Killzone i Resistance.

Resistance jeśli nie ma do zaoferowania fajnej fabuły i klimatu to jest kolejnym FPS-em, który na PC nie ma startu z tego powodu... że jest kolejny. Wszystko co widziałem w tej grze już było i z tego co widziałem gra się w to jak w całą masę innych gier FPS: strafe + fire. I to samo Killzone. Nie chodzi mi o to jaki jest efekt końcowy bo tego zwyczajnie nie wiem. Chodzi o to, że tak jak dwa półtora roku temu zobaczyłem pierwsze gamplaye w GoW to byłem zachwycony tym, że jest to coś innego. Przez pewien czas rodzimy Infernal wydawał mi się takim GoW na PC ale gdy w końcu miałem porównanie to stwierdziłem, że pod względem sterowania, płynności ruchów postaci i przyjemności płynącej z obserwowania i wykonywania tego wszystkiego to porównanie Infernal do GoW jest po prostu nie na miejscu - Infernal wypada miernie.
W przypadku Eight Days widzę coś co jest lepiej zrobione niż w GoW, jeszcze bardziej czuć że steruje się człowiekiem a nie jakimś cyborgiem (jak w większości gier FPS/TPS) i patrząc tylko na ten pokaz zachowań myślę "fajnie byłoby w to zagrac". A Killzone i Resistance to kolejne takie same FPS-y jakich pełno. Wyróżnikami jest tylko fabuła i klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Animacje i system chowania, przynajmniej na tym filmiku, wyglądają faktycznie lepiej, niż w Gears of War, Eight Days mogłoby być wielkim hitem dla PS3, może nawet system-sellerem, jakim był GoW, a oni go anulowali... Nie sądzę, żeby Resistance 2 czy LBP zrobią taki szum, jaki mogło zrobić Eight Days. Naprawdę wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście dodać, dlaczego prace zostały zawieszone. Otóż ekipa odpowiedzialna za Eight Days została przydzielona do ambitnego inaczej projektu "Eye Pet", które jak wiemy jest Soniastym Tamagochi na PS3... Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tej gierki kupiłbym nawet i PS3... tak płynnej animacji nie widziałem jeszcze w żadnej grze... Pamiętam jeszcze czasy jak światło dzienne ujrzał słynny filmik, który potem okazał się renderem w ogóle nie pokrywającym się z silnikiem gry, bo jak twórcy mawiali: Render był wizją, ucieleśnieniem naszych marzeń. tym jak chcielibyśmy, żeby wyglądała finalna gra..

.Po prostu zaważyła bardziej sytuacja biznesowa, priorytety" -To właśnie tworzenie tej gierki powinno być cholernym priorytemem. Sony polecielo w kulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 15:01, MisioKGB napisał:

.Po prostu zaważyła bardziej sytuacja biznesowa, priorytety" -To właśnie tworzenie tej
gierki powinno być cholernym priorytemem. Sony polecielo w kulki...

Pamiętaj, że teraz priorytet to casuale czy jak tam ich zwą.
Poza tym nie popadajmy też w hurra-optymizm. Pokazano tylko jeden aspekt gry, a to nie wsytarczy by gra była cudowna i warta zakupu. Do samej idei zachowania w walce dochodzi jeszcze "kilka" elementów, które razem dają pełny produkt. W pewnym sensie zmarnowano coś świetnego co mogło dać naprawdę dobry TPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj szkoda że anulowali, bo wystarczyło aby reszta gry była choć w połowie tak dobra jak ta animacja, to dla tej gry kupił bym sobie ps3. Może gdzieś ten system animacji wykorzystają. A na razie pozostaje mi grać na PC i 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować