Zaloguj się, aby obserwować  
Voii

Black Mesa Source - temat ogólny

75 postów w tym temacie

Parę miesięcy po opublikowaniu ostatniej dawki screenów i materiałów związanych z projektem, doszły do mnie słuchy iż prace nad tym modem zostały wstrzymane. I tak od dłuższego czasu ani widu ani słychu o Black Mesa Source ... tak więc ja już straciłem nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:06, 88Bonzo napisał:

Parę miesięcy po opublikowaniu ostatniej dawki screenów i materiałów związanych z projektem,
doszły do mnie słuchy iż prace nad tym modem zostały wstrzymane. I tak od dłuższego czasu
ani widu ani słychu o Black Mesa Source ... tak więc ja już straciłem nadzieję :(


Nie, prace nie zostały wstrzymane. Patrz na mój gramsajt: steamgrupa developerów ciągle pracuje w SDK, a wiadomości na groupczacie dotyczą problemów związanych z modem. Poza tym projekt jest tak znany, że wstrzymanie prac zostałoby oficjalnie ogłoszone. Po prostu ostatnio nie publikowano żadnych mediapaków. Nadziejo wróć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - nadziejo wróć. Ukazanie się tego moda oznaczać będzie jedno - w końcu kupię HL2 (+ epizody) bo do tej pory nie miałem ku temu powodów (grałem w grę na "wychodnym", u kogoś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:50, hallas napisał:

Właśnie - nadziejo wróć. Ukazanie się tego moda oznaczać będzie jedno - w końcu kupię
HL2 (+ epizody) bo do tej pory nie miałem ku temu powodów (grałem w grę na "wychodnym",
u kogoś).


Zainwestuj w Orange Boxa. Nie tylko dla moda, ale też dla wspaniałego Portala, Czy TeamFortress 2. Już w niedługim czasie za cenę OB będzie można nabyć naprawdę wiele: standard, BlackMesa, już teraz mody: Awakening(rewelacja) czy arcytrudny Get a Life. Synergy też jest świetne: zabawa w HL2 w koopie, czy darmowy HL2:Deathmach. Mody można wyliczać dziesiątki, co tylko potwierdza wielkość HL2 i moddingu. Samego HL2 z episodami można przejść w paręnaście godzin, ale z modami można bawić się w nieskończoność, i każdy coś dla siebie znajdzie(Age of Chivlary; Pirates, Knights and Vikings II, czy Eternal Silence).

PS: na GSie wrzuciłem film z wersji Alfa BMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:03, Voii napisał:

Zainwestuj w Orange Boxa. Nie tylko dla moda, ale też dla wspaniałego Portala,

Mam - można kupić osobno.

Dnia 21.09.2008 o 13:03, Voii napisał:

Czy TeamFortress 2.

Nie mam - można kupić osobno. Poza tym nie interesuje mnie multi (a jak już to CS:S)
Co do modów - spokojnie. Mnie w tej chwili interesuje tylko BMS - reszta będzie kiedyś miłą niespodzianką. Poza tym zapomniałem dodać, że z zakupem HL czekam do premiery trzeciego epizodu lub BMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 13:09, hallas napisał:

Nie mam - można kupić osobno. Poza tym nie interesuje mnie multi (a jak już to CS:S)


A warto, spójrz na mój xf na gramsajcie:P CS:S też można kupić osobno, razem z DoD:S które też jest rewelacyjne.

Dnia 21.09.2008 o 13:09, hallas napisał:

Co do modów - spokojnie. Mnie w tej chwili interesuje tylko BMS - reszta będzie kiedyś
miłą niespodzianką. Poza tym zapomniałem dodać, że z zakupem HL czekam do premiery trzeciego
epizodu lub BMS.


Szkoda że nie interesują Cię inne mody, chociażby Awakening robiony z podobnym rozmachem co BMS. Co do Episode 3 więcej powinniśmy się dowiedzieć przy okazji premiery Left4Dead. Przydałby się jakiś trailer EP3, bo miarą poprzednich episodeów były wydawane rok po pierwszych oficjalnych informacjach. A to sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisie filmu z alfy BMS jest link do ściągnięcia tej wersji. Film znajdziecie na moim GSie, w archiwum blogu. Sam bym ściągnął, i pograł, ale nie jestem obecnie na desktopie. Jak ktoś się skusi, niech podzieli się z nami swoimi wrażeniami. Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba wszyscy zainteresowani wiedzą, w tym miesiącu była premiera gry.
Mi dopiero dzisiaj udało się do niej usiąść i od razu po odpaleniu przykra niespodzianka - gry nie można odpalić w rozdzielczości 1920x1080 :(
Ktoś może zna sposób na wymuszenie takiej rozdzielczości? może jest jakiś plik który można edytować i ręcznie wpisać rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo takie mial zadanie jako czesc eksperymentu w ktorym bral udzial. Zreszta, tylko ''gora'' (G.Man) wiedzial co sie stanie, reszta myslala, ze nic zlego z tego nie wyniknie, wiec czemu Freeman mialby tego nie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 08:23, Ciekawski94 napisał:

Na 100% da się odpalić w tej roździelczości.

na 100% się da, bo wygooglowałem, że ktoś ustawił taką rozdzielczość i miał przez to duży spadek fps.
Tylko nie wiem jak to zrobił

UP
chłopaki nie róbcie spojlerów może ktoś jeszcze nie grał w HL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować