Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shuttle D10 - monitor w obudowie peceta

29 postów w tym temacie

Hahaha...czego to ludzie jeszcze nie wymyślą ;). W końcu od czego jest laptop? Praktycznie to samo i może się okazać ,że będzie zajmował mniej miejsca niż taki PeCet (lol :P).Jeszcze dodać ,że osiągi zapewne też nie są najlepsze w tym sprzęcie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie zastanawia to chłodzenie - czy może stworzą wersję odpowiednio cichą i z wydajnym chłodzeniem dużo droższą? :)
Jeśli nie walną złodziejskiego cła to te ~1100zł można przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 14:04, Spector 109948 napisał:

Jedyne co mnie zastanawia to chłodzenie - czy może stworzą wersję odpowiednio cichą i
z wydajnym chłodzeniem dużo droższą? :)
Jeśli nie walną złodziejskiego cła to te ~1100zł można przeżyć...

Do obsługi aplikacji restauracyjnych, sklepowych czy magazynowych chłodzenie nie jest potrzebne - a taki target posiada owo urządzenie (mały ekran dotykowy, małe gabaryty - szerokość toto ma czytnika DVD, czyli w całości 30.5 x 20 x 18.5 cm). To nie jest maszynka tworzona z myślą o graczach przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to pudełeczko wcale źle nie wygląda ;-)

Co prawda pod względem wielkości zajmuje trochę miejsca, a na biurku by słabo to wyglądało, ale do jakiś mniejszych firm, czy chociażby restauracji taki sprzęcik to będzie dobre rozwiązanie. Sam takiego czegoś bym nie kupił, ale sama idea moim zdaniem naprawdę fajna. Ciekaw tylko jestem jak wiele osób to zakupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że wygląda to co najmniej bardzo dziwnie. Sam pomysł i wykonanie jest bardzo dobre , na pewno wielu ludziom może bardzo przydać się takie właśnie rozwiązanie , zwłaszcza gdy nie mają miejsca na normalny komputer. Ale sądząc po tak niskiej maksymalnej rozdzielczości to zapewne konfiguracja tego sprzętu będzie niezbyt mocna , a cena 500 dolarów to wcale nie jest aż tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować