Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shuttle D10 - monitor w obudowie peceta

29 postów w tym temacie

Ech, podano, wystarczyło poszukać. Tyle, że jest to platforma do uzupełnienia - jest tylko płyta główna, zintegrowana grafa, zintegrowana karta dźwiękowa, sieciowa. A nie ma proca, RAM-u, dysku itp. zasilacz o mocy 100 W (tak, tak, tylko 100 :P, no ale do celów w jakich toto powstało pewnie wystarczy). No i warto by dodać, że ten ekran jest dotykowy. Dla zainteresowanych - choćby i tutaj jest pełna specyfikacja:
http://reviews.cnet.com/desktops/shuttle-d10-no-cpu/4014-11485_7-3323 7100.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wprowadzą komputery z nie tylko wbudowanym monitorem, ale i również płaską obudową... To byłby dopiero cud techniki. :P Oczywiście pomijając Laptopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niebanalny w swojej prostocie. Jedna rzecz przykuła moją uwagę :) Ten wyświetlacz pokazany na obrazku nie może mieć 840/cośtam. bo menu rozwijane ma 540px na szerokość. zmiencie se rozdziałke w kompie i zami zobaczcie :) Tak jak na tym zdjęciu to nie wyglada. Pewnie na zwykłe rozwijane menu bedzie ok. Na obrazku albo jest fotomontarz allbo wogóle ten news to niedokońca prawda.

Takie proste spostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, jak dla mnie to tylko kolejny gadżet...
Jak ktoś nie ma co z kasą robić, to niech kupuje, inni pewnie bd woleli za te pieniądze laptopa kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe rozwiązanie, nie powiem.
Myślę, że nada się jako komputer do kina domowego, lub coś w tym guście.
Jako PC osobisty raczej swej roli nie spełni. Ludzie wolą stare rozwiązania. Poza, tym teraz jest moda na jak najbardziej płaskie monitory, a taki wieeelki ( mimo że to od razu komputer) nie będzie się podobał.
Jak mówiłem- jako kino domowe jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Orbital
A czy zmiana DPI wpłynie na rozmiar menu rozwijanego? Nigdy nie sprawdzałem ale może to wystarczy? Skoro ikony można "zmniejszyć" to może całą resztę też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować