Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W krzywym zwierciadle: lista 50 najlepszych gier wg the Independent

126 postów w tym temacie

nie no super, oczywiscie WOW jest gdzies daleko poza pierwsza 100 :P. No bo kto w koncu gra w tego WOWa xD. Za to wszyscy pykaja w Wii Sports, lacznie z posiadaczami PCta :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka lista to nic innego jak hamstwo i obraza dla tych tytółów które królowały kilka lat temu zaniedługo do najlepszych gier w histori będa dawać wszystkie gry które dopiero wyszły bądź wyjdą niewiem czym sie kierowali ci ludzie ale to napewno nie były jakies konkretne rankingi i tu tomoliop ma pewnie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niezła lista. Nie ma klasyków, a są za to gry, które jeszcze się nie pojawiły, a już przeszły do historii... lol. Może ta lista pochodzi z innego wymiaru, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no z tym Falloutem3 to niezła jazda, nie wyszedł a już gra tysiąclecia, orgazm normalnie co oni biorą??
Obrazek z CoD4 na stronie - pffhahah! Normalnie poziom Faktu czy innego SuperExpresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili! Nasz oddział wywiadowczy zdołał zdobyć jeszcze świeżą i ostemplowaną brokatem listę 28 najlepszych gier w historii według sweetbrokacik.pl! Kryteriami wyboru była : ilość różu, sweetaśność i zajefajność.
Niestety nie obyło się bez ofiar.
Starszy Agent o pseudonimie operacyjnym Karaluch14 podczas działań operacyjnych, na skutek utraty szczelności kombinezonu ochronnego, został wystawiony na zbyt duże promieniowanie pierwiastka RUSH. Uczcijmy pamięć tego bohatera chwilą ciszy.
0 - na miejscu honorowy- The Sims 2!
1 Świat Barbie : Barbie Pokaz Mody
2 Mój Wymarzony Chłopak
3 Bratz 4 Real
4 Bratz Rock Angelz
5 Bratz Ślicznotki
6 Pop Life
7 Dogz 2
8 Gotowe na wszystko
9 Horsez
10 Hotel dla zwierzaków
11 Kocham konie!
12 Konie i Kucyki : Najlepsi Przyjaciele
13 Kopciuszek : Zostań księżniczką
14 Księżniczka : Bajkowa Podróż
15 Mała Projektantka
16 Catz 2
17 Szkółka dla zwierząt
18 Świat Barbie : 12 tańczących księżniczek
19 Świat Barbie : Barbie jako Księżniczka i Żebraczka
20 Świat Barbie : My Scene
21 Świat Barbie : Barbie Pamiętniki
22 Świat Barbie : Pokaz Mody
23 Świat Barbie : Barbie Przygody Syrenki
24 Świat Barbie : Salon Piękności
25 Świat Barbie : Barbie z Jeziora Łabędziego
26 Świat Barbie : Barnie Zawody Jeździeckie - Tajemnicza Przejażdżka
27 W.I.T.C.H

Zaskakuje tu brak tak świetnych tytułów jak kultowa "Różowa Pantera", jednak nie nam spierać się z expertami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym chciał się o tej liście wyrazić tak jakbym chciał to nie obyło by się bez brzydkich słów, nie wiem nawet zbytnio co to to Wii Sports jest, oprócz tego że to jest na konsolę Nintendo Wii.
W ogóle nie wiem jak można dawać na ta listę gry ktore jeszcze nie wyszły(czyt. Fallout 3), na tej liście na pierwszych miejscach powinny być gry takie jak: World of Warcraft, Baldurs Gate, Half-Life i Half-life 2, Starcraft, Diablo II(jak Fallout 3 to też i diablo 3, a co?), Fallout(ale nie 3), HoMM 3, w sumie też już Warhammer Online AoR i Total War, ale NA PEWNO nie Guild Wars, albo Sid Meier''s Civilization Revolution...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, widocznie nie znam się na grach. Muszę się grubo mylić co do Fallouta 3, skoro ten znalazł się na czwartym miejscu najlepszych gier w historii (bijąc tym samym na głowę prawdziwe Fallouty) - uwaga - jeszcze przed swoją premierą! Za takie rankingi powinno się wrzucać do więzienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 miał już oficjalną premierę że jest w rankingu? Cieakwa jestem czy słyuszeli o takich grach jak Baldur''s Gate, Planescape Torment czy np. Half Life 2...
Nawet Simsów nie zamieścilixD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem listę jeszcze raz i zdziwiłem się, że nie ma na niej Duke Nuken Forever :P

Ale swoją drogą to niezłe "cfaniaczki" w tym Independet, nie ma możliwości komentowania tego artykułu, chociaż w newsach można to robić. Czyżby spodziewali się komentarzy zaczynających się pd "wtf is this" :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 na 3 miejscu... Hahahahaha Epic Fail..

Mario Bros
Cannon Fodder 1,2
Contra
Superfrog
Half Life 1,2
Diablo 1,2

... na pierwszym miejscu Wii Sports... Nintendo sypnęło kasą albo ci kolesie są niepełnosprytni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:23, radosiewka napisał:

Fallout 3 miał już oficjalną premierę że jest w rankingu? Cieakwa jestem czy słyuszeli
o takich grach jak Baldur''s Gate, Planescape Torment czy np. Half Life 2...
Nawet Simsów nie zamieścilixD

Te gry nie należą do kategorii "How much fun can you have on your sofa?" więc sorrrry. Mi się podoba ta lista. No wiecie - ta różowa, nie ta w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie... to sie w głowie nie mieście... Wii sports najlepszą grą w historii i to nie na wii tylko ogólnie! Przecież to nawet nie jest najlepsza gra na wii a co dopiero w historii... to samo się tyczy pozostałych gier ;/ A gdzie gta? Gdzie Mass Effect? Jak patrzę na tą listę to dziwię się czemu taki overspeed albo specnaz czy wilczy szaniec sie nie znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować