Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W krzywym zwierciadle: lista 50 najlepszych gier wg the Independent

126 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2008 o 21:21, NyGgA MiLy napisał:

Miejcie na uwadze to,że oni robili tą listę z nudów dla zabawy :P

Z nudów dla zabawy czy nie ale jako medium opiniotwórcze powinni wykazać się jakimś profesjonalizmem, ewentualnie stosowną informacją, że to zabawa z nudów nie mająca nic wspólnego z realnym stanem.


44. Diablo 22 :-)
Ciekawe gdzie jest Half-Life (o ile w ogóle jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(sorry za podwójny post, limit czasowy - swoją drogą mógłby być dłuższy)
Kilka pozycji z rankingu:

17 Medieval 2: Total War
18 Call of Duty 4: Modern Warfare
19 World of Warcraft
28 Half-Lie 2: The Orange Box
29 Mass Effect
33 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
34 Eve Online
38 GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:15, ibisz napisał:

Mam takie, może nawet głupie pytanie - co to za gra Braid?


http://braid-game.com/ wystarczy poszukać :P

Na temat listy nawet nie chce mi się wypowiadać. Skomentują ją jednak długim i powolnym yyyyyaaaaawwwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że za listę brał się jakiś casual, brakuje sporo o niebo lepszych tytułów. Już nie wspominając o tym że pojawił się w pierwszej 10 gra która nawet nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 21:41, Nervous napisał:

http://braid-game.com/ wystarczy poszukać :P

Już sobie znalazłem ;p Niemniej lista co najmniej głupia, brakuje z przodu takich gier jak np. Planscape Torment, czy Another World, a pojawia się np. na 6 miejscu Burnout Paradise. Gra jest bardzo fajna, bardzo często w nią gram, ale do 6 miejsca wśród gier wszechczasów jej trochę (lub więcej) brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc ten ranking jest żałosny.

Nie wiem podług czego zrobili ten ranking. Na pewno nie swojej firmy. Wg mnie w tych pierwszych miejscach to powinny być takie tytuły jak: Call of Duty 4, GTA IV, World of Warcraft, Metal Gear Solid 4, Battlefield: Bad Company.

Ale nie zapominajmy o klasykach jak : Diablo II, Baldur''s Gate, czy Planescape Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że muszę pogłębić swoją wiedze na temat gier... dopiero teraz do mnie doszło jak bardzo sie myliłem w moim prywatnym rankingu... od tej pory stanę się lepszym gejmerem...


Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kłóciłabym się co do ''normalności'' człowieka, który ten cały "ranking" ( jeśli tak to można w ogóle nazwać ) stworzył :| ...
a obrazek?
nie ma to jak ujęcie całego swojego zdania na dany temat w jednej ... ''grafice'' :DD
100% popieram "reakcję" osoby na zdj. heheh :D
załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten screen mówi o wszystkim... ale nędza ;p
Naprawdę chory kawał ;p
Twórcy tego pseudo rankingu chyba nawet nie mieli pojęcia o tym co za bzdety wypisują xp

Chociażby Fallout 3 na 4. miejscu... przecież ta gra nawet jeszcze nie wyszła xp
A jeżeli opierali swój żal-ranking na podstawie samej sprzedaży kopii to skąd niby wiedzą ile pudełek z tą gra się sprzeda ? xp
Zresztą ta gra podzieli los spore''a i rozejdzie się w milionach kopii... spiraconych wcześniej po necie xp

Inna sprawa to brak GTA 4 i WoW''a w pierwszej 15...

żal.de i walić ten ranking ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, wszyscy zawiedzeni że ich "ulubiona gra" okupuje jakieś 20 czy 30 miejsce, w takim razie to ja też domagam się Close Combat na pierwszym miejscu bo jak nie to fakulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować