Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis: Warhead - recenzja

49 postów w tym temacie

Może być ciekawie. Sam zastanawiam się nad kupnem. Wie ktoś może jak ma się czas singla w porównaniu do Crysis''a? Tam na ukończenie potrzeba było od 10-12 godzin w zależności jak kto gra. A jak jest w Warhead?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 23:44, Lucas the Great napisał:

Do tego dochodzi eliminacja konieczności posiadania płyty w napędzie. W sumie więc akurat
tu DRM nie jest mega wredne.


Za to SecuROM już tak. Tak czy siak, poczekam aż po procesie będą musieli go wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:18, krzysiek-xxx napisał:

Może być ciekawie. Sam zastanawiam się nad kupnem. Wie ktoś może jak ma się czas singla
w porównaniu do Crysis''a? Tam na ukończenie potrzeba było od 10-12 godzin w zależności
jak kto gra. A jak jest w Warhead?

Odpowiedź przecież jest w recenzji, którą komentujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crytek spieprzył nowego Crysisa. Fabuła nie wciąga jak w jedynce, poprawy grafiki jakoś nie uświadczyłem, z broni nic nowego no i przede wszystkim - tyle kasy za 5 godzin grania?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość recenzentów gorzej oceniło Crysis: Warhead od pierwszej części Crysisa , a co dziwne spotkałem się z opiniami , że Warhead jest znacznie lepszy , więc jak tu się połapać w takich sprzecznościach. Jedno jest pewne pierwszy Crysis tak skutecznie mnie do siebie zniechęcił , że nie prędko zagram w Crysis: Warhead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest rzeczywiście dość krótka, ale silnik jest lepiej zoptymalizowany... Na moim sprzęcie grałem na detalach entuzjasta(czyt. b. wysokie) bez anzio w rozdz 1280x1024 i tylko Obiekty miałem na Wysokie. gRa wyglądała lepiej niż Crysis, a do tego lepiej działała. Plusem jest także, że zadania są o wiele bardziej zróżnicowane od tych w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna wada gry za krótka 4-5 godzin z przerwami i grę przeszedłem. Jakoś pierwsza część bardziej mi sie podobała może dlatego że pierwszy raz widziałem engine tej gry :) Warhead za to tańszy od poprzednika, lepiej działa tym bardziej stabilniej. A plusem gry że jest Crysis Wars który wciąga do monitora ;D Ogólnie jestem bardzo zadowolony z gry warto wydać te 70 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem jedno. Pierwszy Crysis był pierwszym fpsem który mnie tak wciągnął ( poza serią UT) a, samo ,,rozwalanie" Koreańczyków oraz obcych było przyjemnością. Natomiast Crysis Warhead oprócz większych wymagań ( mam e6400 oc 2,8 Ghz @ 2gb ram i gf880 gts 320 evga oc 2000/1000 wodne chłodzenie a i tak sie wiśta strasznie na ustawieniach gracz w 1280x1024, nie wiem czemu...) to niestety nie mam już takiej przyjemności z niszczenia przeciwników. Gra znacznie krótsza niż ,,podstawka", fabuła również nie jest jakaś porywająca, o wiele bardziej wolałem grać Nomadem w 1szej części w której aż chce się dalej przechodzić, muszę powiedzieć ,że grę przechodziłem zmuszając siebie do tego.. Ogólnie sądzę ,że nowy Crysis jest nieudaną produkcją w porównaniu do pierwszej części gry :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie gierka ma trochę lepszą grafikę od poprzednika ;) ?! Możę jest tylko inaczej cieniowana... Tak czy inaczej jest to dla mnie tylko nie potrzebny płatny dodatek, który powinien być wydany jako duży patch dodający nowe misje... Gra w stosunku do ceny jest za krótka ;/
6\10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować