Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows 7 - galeria screenshotów

122 postów w tym temacie

heh, pamietacie jak wygladal na poczatku xp ? jak win 2k tak samo vista wygladala jak xp na poczatku dopiero po pewnym czasie dodali aero. W 7 bedzie podobnie srodowsko graficzne jest dawane na koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy tylko narzekać potraficie.
Ja nie mam nic do interfejsu Visty, jest naprawde przejrzysty i byle laik nie pogubiłby się w nim.
Sam używam visty już od ponad roku i słowem miałem tylko raz przypadek BlueScreena (wina karty graficznej, poluzowała się w slocie).
A teraz porównajcie początki XP z początkami Visty.
Nie ma co porównywać, XP bez żadnego ServicePacku nie mial nawet obsługi USB.
A poza tym notoryczne zwiechy i niebieskie ekrany.

Fakt największym mankamentem jest zasobożerność Visty, dlatego licze, że w siódemce zostanie ona znacznie zredukowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 10:58, piratezpl napisał:

@88Bonzo
Da się już teraz na Viście zrobić wygląd "klasycznego" windowsa. Tylko że zamiast obleśnego
"START" mamy kulę z logiem Windowsa. Pozatym troszkę inaczej wciąż wyglądają podstawowe
okna, ale są jak najbardziej czytelne.

Ogólnie nie rozumiem aż takiej nagonki na Viśte. Jest to system, który niewątpliwie pożera
komputerowi pamięć - owszem. Ale jeśli chodzi o przejrzystość okien i wygodę w użytkowaniu
- to prędzej Viśte zainstalowałbym dla swojej Matuli czy też Babuni, niż XP ( bo siostra
już siedzi na Viście ).


Wiem, rozumiem :) sam siedzę na Viście. Aczkolwiek irytuje mnie masa wodotrysków, które wolę wyłączyć - nie ze względu na marność mojego sprzętu tylko dla spokoju oka :)

Dnia 22.09.2008 o 10:58, piratezpl napisał:


Chodź wcale też i nie bronie - nie nadaje się do grania moim zdaniem, ale do użytkowania
jest łatwiejsza.


Gram na Viście :) i nie narzekam. Nie mam żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 12:55, 88Bonzo napisał:

Gram na Viście :) i nie narzekam. Nie mam żadnych problemów :)

Próbowałem programować sterowniki Siemensa na Viście - to było okropne. Użytkowanie tego systemu to zgroza. On zamienia kompa w kiepską konsolę do grania i nic ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 13:03, Bagieta napisał:

Windows 7..... kur...... jak wejdzie to trzeba będzie sie przesiąść na Viste......

Lepiej poczekać z dwa lata by Win7 zaczął porządnie funkcjonować. Przeszłość nas niczego nie nauczyła czy mamy tak krótką pamięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 12:59, hans olo napisał:

> Gram na Viście :) i nie narzekam. Nie mam żadnych problemów :)
Próbowałem programować sterowniki Siemensa na Viście - to było okropne. Użytkowanie tego
systemu to zgroza. On zamienia kompa w kiepską konsolę do grania i nic ponad to.


Nie znam się bardzo :) słyszałem jednak że ze sterownikami mogą być problemy. Mi się jednak udało tego uniknąć. Wraz z lapkiem dostałem płytkę ze wszystkimi sterami do Vistyx64 i naprawdę nie mam co narzekać. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że może nie każdy ma takie szczęście i boryka się z wieloma problemami tego systemu, pokładam jednak nadzieję w Windows 7 - oby wszystkie (bądź większość) problemów z Visty zostało zażegnanych przy wydaniu nowego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No No! Windows 7 zapowiada się nieźle i oby taki był :) Podobno Vista to jest pomyłka, lecz nie testowałem jej. Wiele programów i gier z Xp na niej nie chodzi. Win 7 ma być całkiem odnowioną Vistą (poprawki, dodatki itd.) Ja tam wole Xp ale może na Windows''a 7 się skusze. Poozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 13:21, PawelS477 napisał:

No No! Windows 7 zapowiada się nieźle i oby taki był :) Podobno Vista to jest pomyłka,
lecz nie testowałem jej. Wiele programów i gier z Xp na niej nie chodzi. Win 7 ma być
całkiem odnowioną Vistą (poprawki, dodatki itd.) Ja tam wole Xp ale może na Windows''a
7 się skusze. Poozdro!

Lubie takich ludzi którzy Visty nie mają ale wiedzą, że jest zła bo podobno to..., podobno tamto... i tak klepią bez sensu. Skoro jak sam przyznajesz nie testowałeś Visty to skąd wiesz, że wolisz XP skoro nie miałeś porównania? Podobno to kiedyś ludzie myśleli, że Ziemia jest płaska i co... Ehhh, trudno z takimi o czymkolwiek dyskutować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 14:11, OriginalGangsta napisał:

Przecież na tych obrazkach to to Vista jest... O_o


Wygląda jak Vista ale wcale może nią nie być. Ogólnie mi się podoba ^^ Mam nadzieję że będzie taki sukces jak z XP bo jak wiadomo Vista to Porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2008 o 14:42, kacper422 napisał:

Wygląda jak Vista ale wcale może nią nie być. Ogólnie mi się podoba ^^ Mam nadzieję że
będzie taki sukces jak z XP bo jak wiadomo Vista to Porażka...

A miałeś w ogóle Vistę...? -.- Ja jakoś mam Vistę, i uważam że jest LEPSZA od XP... Narzekają głównie ci, którzy próbują instalować ten system na P4 i 512 RAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 14:44, OriginalGangsta napisał:


> Wygląda jak Vista ale wcale może nią nie być. Ogólnie mi się podoba ^^ Mam nadzieję
że
> będzie taki sukces jak z XP bo jak wiadomo Vista to Porażka...
A miałeś w ogóle Vistę...? -.- Ja jakoś mam Vistę, i uważam że jest LEPSZA od XP... Narzekają
głównie ci, którzy próbują instalować ten system na P4 i 512 RAM...


Oj kolego ja mam taki komputer że by cie głowa zabolała jak byś go zobaczył :P

Sorki za szczerość.

Ale tak Vista jest gorszy i nadal będzie, taka prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować