Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 15:59, Kaucz napisał:

To temat ogólny o grze Batman: Arkham Asylum
Na razie mało wiadomo o grze - ukaże się na PC,PS3,Xbox360

ale ten AA to bedzie cos na wzor starych batmanów czy nowych/ Mam nadzieje że to drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 19:51, Two face napisał:

> To temat ogólny o grze Batman: Arkham Asylum
> Na razie mało wiadomo o grze - ukaże się na PC,PS3,Xbox360
>
ale ten AA to bedzie cos na wzor starych batmanów czy nowych/ Mam nadzieje że to drugie

To będzie gra akcji z widokiem 3 osoby :) walki mają być efektowne - to będzie na wzór wszystkich części - dziać sie będzie w więzieniu :) Wszystkie postacie z komiksów tam wystąpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła tej gry nie będzie związana z żadnym z filmów, ani nawet komiksów (ciekawe jest to, że powstał komiks o Batmanie, który nosi tytuł "Arkham Asylum"). Jak dotąd wiadomo że zmierzymy się z Killer Crockiem (taki krokodylo-człowiek) oraz z Jokerem (go chyba wszyscy znają). Poza tym ciekawe jest to, że gra mimo że ma być podobna do Bioshocka, nie będzie można tutaj korzystać z broni, a jedymie z gadżetów Batmana. Ja już po prostu nie mogę doczekać się tej gry ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzec ten trailer http://www.gametrailers.com/player/46638.html?type=flv

Pierwsze co mi się spodobało to grafika, muzyka i klimat. Po dwóch ostatnich filmach Batmanie stałem się jego małym fajnem, więc z przyjemnością zagram w grę o nim. Mam nadzieję, że będzie lepszy od Supermana czy Spidermana. Jedna rzecz, co mi się nie podoba, to to, że prawie wszyscy mają muskulaturę Pudziana, zwłaszcza sam Batman, który wygląda jakby wciśnięto w ciasny kombinezon naszego rodaka. No cóż, liczę na to, że B: AA będzie conajmniej dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra prezentuje się całkiem nieźle. Umiejętności Batmana są efektowne, a co ważne przydatne. Oby tylko gra nie była monotonna, bo na zwiastunie dominuje skradanie i zachodzenie wrogów od tyłu. Przydałby się jakiś fragment z choćby Batmobilem:) Grafika zdecydowanie na plus, lokacje klimatyczne. Myślę, że gra nie zmarnuje swojego potencjału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno ukazały się dwa kolejne trailery "promujące" przeciwników z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w grze (pewnie w formie bossów) :
Bane''a http://www.gametrailers.com/player/48038.html i Harley Quinn http://www.gametrailers.com/player/48061.html .

Cóż na trailerach gra wygląda świetnie, ale ja bym z chęcią zobaczył jakiś dłuższy pokaz gameplay''a.

PS. Pojawiła się też rzekoma "Release Date" gry, 9 czerwca. Ja na razie jednak zbytnio bym się do niej nie przywiązywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och, wielkie dzięki za linka. Co lepsze ten sam gameplay znajduje się na GT, a ja go jakoś przeoczyłem. No nic. Fajnie to wygląda, działanie w ukryciu plus korzystanie z gadżetów Batmana, a do tego zmieniająca się kondycja psychiczna wrogów. Szykuje się kawał niezłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Fanem Pana Nietoperka nie jestem, gra będzie na blaszakach będzie taka sobie, Ot tak sobie nawalamy zbirów by potem zmnierzyć z jakiś czarnym charakterem, Ale Pomysł z kryciem już był w konsolowym Batman Begins :)


PS hahaha szkoda że nie wiem o czym mówią :)

http://www.dailymotion.pl/video/x786v2_dahan-batman-korku-overgameden_fun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 13:03, mati285 napisał:

Ja tam widzę tylko "rewelacyjny dubbing". Nigdzie nie jest napisane, że polski ;-)

Ale powiem Ci, że mnie przestraszyłeś...


Ej no ale dubbing to dubbing-wiadomo że[niestety w tym przypadku] polski...A że przestraszyłem-wybacz, sam sie boje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować