Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Jestem po demie i powiem tyle: TO NIE TYLKO NAJLEPSZA GRA Z BATMANEM, ALE NAJLEPSZA GRA EVER!!! Grafika wspaniała, głosy fantastycznie dobrane, no i KLIMAT przez wielkie "K" - klimat rządzi w tej grze. Po uruchomieniu gry od razu czuć, że jest się Batmanem - wyszkolonym wojownikiem, strachem spadającym na przeciwników, ale także człowiekiem. Batman to śmiertelnik i nie ma tutaj mowy o przyjęciu tuzina pocisków na klatę z batarangiem w ... nosie. Ok, kończę już i wracam do bycia Gackiem. na koniec jeszcze tylko jedno - moja ocena: 10+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 13:53, Harrolfo napisał:

Jestem po demie i powiem tyle: TO NIE TYLKO NAJLEPSZA GRA Z BATMANEM, ALE NAJLEPSZA GRA
EVER!!!

Hahahah

Dnia 10.08.2009 o 13:53, Harrolfo napisał:

Grafika wspaniała, głosy fantastycznie dobrane, no i KLIMAT przez wielkie "K"

Grafika nie jest wspaniałą - ot standard.

Dnia 10.08.2009 o 13:53, Harrolfo napisał:

- klimat rządzi w tej grze. Po uruchomieniu gry od razu czuć, że jest się Batmanem -
wyszkolonym wojownikiem, strachem spadającym na przeciwników, ale także człowiekiem.

Tu się zgodzę ;] Widać to choćby po strachu przeciwników.

Dnia 10.08.2009 o 13:53, Harrolfo napisał:

Batman to śmiertelnik i nie ma tutaj mowy o przyjęciu tuzina pocisków na klatę z batarangiem
w ... nosie.

Nawet dużo pocisków można na tym poziomie trudności w demie przyjąć.

Dnia 10.08.2009 o 13:53, Harrolfo napisał:

Ok, kończę już i wracam do bycia Gackiem. na koniec jeszcze tylko jedno
- moja ocena: 10+/10

Heh przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W całości się zgadzam, jest to najlepsza gra z batmanem w roli głównej w jaką grałem. Grafika jest bardzo ładna - odpal sobie w 1920x1200 plus wszystko na max - wygląda ślicznie a poziom trudności... no ja na pewno wezme sobie najwyższy, lubie wyzwania a w demie za łatwo to idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kolekcjonerką tej gry. Wiem, że poza demem (który mi się strasznie podobało) nikt nie grał w tą grę. Jednak tu rodzi się pytanie do tych, którzy od poczęcia tej gry czekają na nią z niecierpliwością. Otóż, czy to jest akcja, z elementami skradanki, czy skradanka z elementami akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, u mnie Batman nie biega już z gaciami na wierzchu ;) Dodatkowo trochę przyciemniłem mu strój, więc wygląda bardziej "nowo-filmowo".

Aha, można przecinać batarangami linki, na których wcześniej zawiesiło się wroga.

20090810163320

20090810163344

20090810163440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 16:36, Qbli napisał:

No, u mnie Batman nie biega już z gaciami na wierzchu ;) Dodatkowo trochę przyciemniłem
mu strój, więc wygląda bardziej "nowo-filmowo".

Aha, można przecinać batarangami linki, na których wcześniej zawiesiło się wroga.

Jak to zrobiles? :P

btw. gra mi sie tnie lekko przy walce... czy moze to byc sprawka starych sterow do karty graf. ?

moj sprzet 4gb ram, core2quad 4x2.5ghz, gtx260 rozdzialka 1600x1050 no i Windows Vista 32bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 16:36, Qbli napisał:

No, u mnie Batman nie biega już z gaciami na wierzchu ;) Dodatkowo trochę przyciemniłem
mu strój, więc wygląda bardziej "nowo-filmowo".

Aha, można przecinać batarangami linki, na których wcześniej zawiesiło się wroga.

Eee tam, ja i tak wole jego oryginalny strój :) nawet jeśli ma to onzaczać bieganie z gatkami na wierzchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz mocniejszą maszynę od mojej, a u mnie wszystko śmiga z AA. Ściągnij nowe stery ze strony Nvidii.
A co do skinu: jest taki fajny program, TexMod. wyciąga tekstury z gry, ty je edytujesz w jakimś GIMPie czy Photoshopie i wrzucasz z powrotem. Gdybym się znał na normal-mapach, to zaraz bym zrobił pancerz z Dark Knight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam tej gry (po demie) za NAJLEPSZĄ GRĘ EVER ale fakt iż już zamówiłem znaczy że mi się spodobała;) Powiesz szczerze że jeszcze dziś rano nie myślałem że kupię, myślałem "ściągne demko, zagram, zobacze co i jak a potem jak kiedyś spadnie cena to kupię może" ale ze względu na klimat, walkę, postacie i ogólnie styl gry stwierdziłem że nie chce mi się czekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że w prasie pisali dużo dobrego o Batman Arkham Asylum, postanowiłem ściągnąć i sprawdzić, czym tu można się zachwycać. Jak się okazuje prawie wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś dobrą zapowiedź Batmana (w sensie treściwą)? Dowolnie w języku Polskim lub Angielskim. Jeśli tak to proszę podać link. (chce poczytać m.in. o rozwoju postaci bo w jakimś celu zdobywa się to XP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby tym zainteresowany, to pozwoliłem sobie zmierzyc czas pure-gameplaya (sama rozgrywka, bez filmów przerywnikowych) dema Batmana - mój wyniósł 8 minut, 14 sekund i 80 setnych. A największy score dema, jaki osiągnąłem to 1800 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca sierpnia można zamówić Batmana w PRE-ORDERZE w sklepie Cenegi za 69,99. Ci co mają konta w Kompanii Graczy dostali pewnie meile o specjalnym kodzie do zamowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra podobna do Xmen Wolverine i tak samo będzie świetna.
Niestety po edycji kolekcjonerskiej spodziewałem się czegoś lepszego i dlatego kupię zwykłą wersje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować