Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2009 o 09:27, Harrolfo napisał:

>Tu wskocz, tam wskocz
LOL! Jakie skakanie? Przecież tam większość to naparzanie bed gajów (gaji...?) i ataki
z zaskoczenia. Batman to NIE platformówka!!!


skakanie po jakichś krogulcach czy innym badziewiu. Wtedy jak trzeba zabić paru uzbrojonych w takim dużym pomieszczeniu.

Owszem, gra ma pare fajnych rozwiązań jak np ten tryb detektywa ale to za mało dla mnie.


PS.

harry Potter też nei był platformówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 09:29, Citkowsky napisał:

skakanie po jakichś krogulcach czy innym badziewiu.

Po to akurat stwarza uczucie bycia łowcą ;)
Wtedy jak trzeba zabić paru uzbrojonych

Dnia 10.09.2009 o 09:29, Citkowsky napisał:

Owszem, gra ma pare fajnych rozwiązań jak np ten tryb detektywa ale to za mało dla mnie.

No, nie zmienię twojego zdania - i nie zamierzam - ale nie mów, że nie miałem racji, że 95% graczy pokocha tą grę, a przynajmniej polubi. To tyle chciałem powiedzieć. Ave!

EDIT: No, co do HP, to już można myśleć różnie. W ZAŁOŻENIU nie miał być, ale wyszło jak wyszło (mówię o pierwszych trzech częściach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 09:33, Harrolfo napisał:

>>>>................


dla mnie w całym tym demie to najlepsza była końcówka jak leciał taki filmik ala zapowiedź całej gry. Poczułem się jak w kinie, sama gra lipna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 09:35, Citkowsky napisał:

dla mnie w całym tym demie to najlepsza była końcówka jak leciał taki filmik ala zapowiedź
całej gry. Poczułem się jak w kinie,

Heh, taaak, dobre było. A propos - podobał mi się też filmowy zwiastun Assassin''s Creed:


>sama gra lipna.
Twoje zdanie, ja mam całkiem odmienne. I zostańmy przy swoich zdaniach, bo wyjdzie nam znowu coś takiego jak w wątku o Batmanie jako grze roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 11:09, Skwarek_pl napisał:

Batman jak harry potter?! ... Cóż, ciesze się, że nie grałem w gry z harrym, bo boje
się tego porówniania ;) nawet do głowy mi nie przyszło, że można porównać gre o czarodziejach
i innym badziewiu do gry o Batmanie ;]


taki sam badziew jak i batman. ta demówka bardzo mi przypomniała harrego pottera. Nie, że samą postać ale rozgrywkę w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman jak harry potter?! ... Cóż, ciesze się, że nie grałem w gry z harrym, bo boje się tego porówniania ;) nawet do głowy mi nie przyszło, że można porównać gre o czarodziejach i innym badziewiu do gry o Batmanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>nawet do głowy mi nie przyszło, że można porównać gre o czarodziejach

Dnia 10.09.2009 o 11:09, Skwarek_pl napisał:

i innym badziewiu do gry o Batmanie ;]

Bo nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2009 o 10:32, Citkowsky napisał:

taki sam badziew jak i batman. ta demówka bardzo mi przypomniała harrego pottera. Nie,
że samą postać ale rozgrywkę w tej grze.


Ciekawe którą część,te gry różnią się od seibie o 180 stopni,ale jeżli ktoś widzi w nich takie podobieństwo to "OK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem do tyłu, albo premiera znowu się przesunęła. Jeszcze niedawno czekaliśmy do 18- piatku.. a teraz czekamy do 24. Nie podoba mi się to- fakt, że to kilka dni, na które normalnie nikt przy zdrowych zmysłach by nie marudził... ale że 25 na pół roku wybywam z kraju- nie jest mi na rękę ominięcie batmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 13:12, Lord_Wojny napisał:

Albo jestem do tyłu, albo premiera znowu się przesunęła. Jeszcze niedawno czekaliśmy
do 18- piatku.. a teraz czekamy do 24. Nie podoba mi się to- fakt, że to kilka dni, na
które normalnie nikt przy zdrowych zmysłach by nie marudził... ale że 25 na pół roku
wybywam z kraju- nie jest mi na rękę ominięcie batmana.


Skad takie info?Link prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HP? .... nigdy bym nawet nie wpadł na takie porównanie ;)

o przesunięciu premiery,nic mi ie wiadomo ... ale zaraz sobie poszukam na sieci - na stronie Cenegi nadal widnieje 18 wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie- na 1000% info o dostępności Batmana w sklepie cenegi w chwili gdy pisałem posta widniało w postaci daty "Dostępność:Towar dostępny od 2009-09-24", a odliczanie wskazywało 13 dni. Teraz wszystko wróciło do normy :) Mam nadzieje ze to chochlik, i panowie nas nie zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 20:15, NecroVisioneR napisał:

> Ponawiam pytanie czy demo Batman jest w jakimś czasopiśmie?

Było nie ma

Ecko09-zależy-albo 69 zł,albo 75 zł[tyla ja płace łącznie za gre] ale to już nieaktualne,promocja
się skończyła

Co to znaczy że było??
mięsiąc temu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja miała być do końca sierpnia, ale po wklepaniu kodu, dalej wyświetla mi się promocyjna cena. Zastanawiałem się nad kupnem już we wakacje, ale brakowało mi funduszy. Teraz bym się już skusił ;)

Zamawiał już ktoś we wrześniu wraz z kodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś moze mi powiedzieć czy jest szansa aby otrzymać Batmana (edycję kolekcjonerską) w ten piątek jeśli zamówiłem pocztą polską? I czy edycje kolekcjonerskie będą wysyłane w tym samym terminie co zwykłe?
PS. Czy ktoś ma zmieniony status przesyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować