Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2009 o 12:22, Tieru napisał:

Witam czy ktoś moze mi powiedzieć czy jest szansa aby otrzymać Batmana (edycję kolekcjonerską)
w ten piątek jeśli zamówiłem pocztą polską? I czy edycje kolekcjonerskie będą wysyłane
w tym samym terminie co zwykłe?
PS. Czy ktoś ma zmieniony status przesyłki?

Jeśli wysłano dzisiaj, to jest duża szansa, że w piątek dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka ma dziwny "status"...

"Potwierdzone: Nie
Status: Potwierdzone"

Nie wiem co to oznacza, ale zapłaciłem już za paczkę niecały miesiąc temu, kiedy zamawiałem. Mam nadzieje, że coś się ruszy, z moich poprzednich pytań odnośnie wysyłki Cenegi wynika, że paczka powinna dojść jutro (dzień przed premierą). Jeśli chodzi o pocztę polską to różnie bywa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 12:55, Skwarek_pl napisał:

"Potwierdzone: Nie
Status: Potwierdzone"


Mam coś podobnego. Potwierdzone: Nie. Status: Przyjęte do realizacji;). Tak z innej beczki to kiedy oni to wysyłają? Dzisiaj, czy wczoraj już wysłali? Bo nie wiem kiedy się spodziewać kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 13:26, KrwawyMarcys napisał:

> "Potwierdzone: Nie
> Status: Potwierdzone"

Mam coś podobnego. Potwierdzone: Nie. Status: Przyjęte do realizacji;). Tak z innej beczki
to kiedy oni to wysyłają? Dzisiaj, czy wczoraj już wysłali? Bo nie wiem kiedy się spodziewać
kuriera.


Mam taki sam status - potwierdzone - nie status: przyjęte do realizacji .... może to normalne?
też jestem ciekaw,kiedy oni to wyślą,jeśli tak,jak w przypadku Assassins Creed / 4 dni po premierze / i o 20 zł drożej,to stracę zaufanie do Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli status mojego zamówienia wygląda na troche zacofany ;D a zamówiłem 28-go zeszłego miesiąca i tego samego dnia opłaciłem... cóż, jak nie dostane tego w terminie to raczej podziękuje i poprosze o zwrot pieniędzy, pierwszy raz zamawaim przez cenege.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam to jak gra jest wyslana to ze sklepu przychodzi mail z informacja. A w przypadku Batman: Arkham Asylum takiego maila jeszcze nie dostalem. Podejrzewam, ze paczki beda wysylane najwczesniej jutro niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też widnieje status POTWIERDZONE-NIE, przyjęte do realizacji. Zapłaciłem ok miesiąc temu. Mam nadzieję że nie będzie takich problemów jak poprzednio z AC, kiedy to zapłaciłem przelewem a paczka przyszła za pobraniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 14:19, Skwarek_pl napisał:

Czyli widze, że Cenega ogólnie nie świeci przykładem jeśli chodzi o wysyłanie paczek
;D

Ja miałem kuriera i czekałem na niego 4 dni,gra miała premierę w piątek,a kurier przyjechał we wtorek,a gra okazała się być droższa o 20 zł ... dlatego,teraz boję się " powtórki z rozrywki " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tfu! Nie 28-go a 16-go zeszłego miesiąca nawet zamówiłem ;] Od tamtego czasu mam ten sam, nie zmieniający się status ;] mam nadzieje, że paczki podochodzą przed weekendem, bo się troszkę nudził będę.

BTW. Nie wiem czy to dotyczy tylko wyprzedaży czy wszystkich paczek, ale info jest: "Uwaga!! W związku z ogromnym zainteresowaniem tytułami wyprzedażowymi wysyłka paczek może opóźnić się o 2-3 dni. Za utrudnienia przepraszamy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 14:39, Skwarek_pl napisał:

BTW. Nie wiem czy to dotyczy tylko wyprzedaży czy wszystkich paczek, ale info jest: "Uwaga!!
W związku z ogromnym zainteresowaniem tytułami wyprzedażowymi wysyłka paczek może opóźnić
się o 2-3 dni. Za utrudnienia przepraszamy."


Gdzie takie info jest umieszczone? Mozesz dac screena? Swoja droga jesli Batman mi przyjdzie po premierze to sie zdenerwuje, bo na weekend sobie rezerwuje czas by w te pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:40, Pawlo09 napisał:

mam pytanie jak sie nazywa ta kobietka która walczy z batmanem w grze?

Poison Ivy (Trujący Bluszcz).
Niestety chyba domyślam się jaki jest Twój niecny plan z tym związany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 15:12, Robhaal napisał:

Ja od dnia, w którym złożyłem zamówienie mam "przyjęte do realizacji". Czyli chyba wszystko
w porządku, prawda?

Wszyscy tak mają. Więc w porządku.
W porządku to będzie jak zmieni się status na "Wysłane" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro gra na 100% zostanie wyslana,zawsze tak jest se sklepem cenegi,inaczej bylo tylko za czasow nata kiedy to wysylal on paczki 2-3 dni przed premiera[sorry.za brak niekt"o''''ryvch polskich znakow-laptop;(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... wysłałem już dwa maile z pytaniem o status mojego zamówienia, pieniądze przelałem i cisza od tego czasu, najwyraźniej paredziesiąt godzin to niewystarczający czas, aby odpowiedzieć na te pytania ;/ złe pierwsze wrażenie, złe... czemu gram.pl nie sprzedawał Batmana na pc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować