Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Hmmm, zal ci paru groszy na rozmowe telefoniczna? Ja dzwoniłem kilka razy i zawsze sie dodzwanialem takze tobie tez polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 22:42, manzi napisał:

Hmmm, zal ci paru groszy na rozmowe telefoniczna? Ja dzwoniłem kilka razy i zawsze sie
dodzwanialem takze tobie tez polecam ;]

Czasami by sie dodzwonic do sklepu Cenegi trzeba kilka dni siedziec na sluchawce . Z 2 tygodnie temu dopiero za 40 ktoryms polaczeniem dodzwonilem sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że jak zamawiam w pe-orderze to dostanę przed premierą. Szkoda, że premiera już jutro, a oni jeszcze nie wysłali(kieruję się statusem zamówienia ze strony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 12:05, KrwawyMarcys napisał:

Wydawało mi się, że jak zamawiam w pe-orderze to dostanę przed premierą. Szkoda, że premiera
już jutro, a oni jeszcze nie wysłali(kieruję się statusem zamówienia ze strony).


I pewnie nie wyślą dzisiaj tylko jutro, co wiąże się z tym, że gra przyjdzie w poniedziałek, żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yup, już z allegro nawet wysyłają... ;D troche czasu upłyneło od mojego ostatniego zakupu pre-orderowego, chociaż nie dotyczy to tylko Batmana. Zamówiony przeze mnie NFS Shift w gramie też jeszcze nie wysłany (chociaż ponoć już dwa dni temu można go było kupić w empikach i innych tego typu -_-) wstrzymam się z pre-odrerami następnym razem, bo jeżeli ktokolwiek otrzyma paczkę w piątek (czyli w dniu premiery) to będzie super i powinien uważać się za szczęśliwca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 12:24, Lord_Wojny napisał:

Ja nawet nie mam statusu "Przyjęte do realizacji". Wciąż tylko potwierdzone. No nic,
pooczekamy sobie.

Ja mam właśnie identycznie ;] Wysłałem maile w tej sprawie, ale pozostały bez odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 12:41, KrwawyMarcys napisał:

Dzwoniłem do Cenegi. Uprzejmy pan powiedział mi, że jeżeli zamówienie nie zostało złożone
dzisiaj lub wczoraj to paczka powinna przyjść jutro. Oby była.


A jeśli zamówienie złożono w sierpniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 12:41, KrwawyMarcys napisał:

Dzwoniłem do Cenegi. Uprzejmy pan powiedział mi, że jeżeli zamówienie nie zostało złożone
dzisiaj lub wczoraj to paczka powinna przyjść jutro. Oby była.

Powinna-czyli nic pewnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 12:59, KrwawyMarcys napisał:

Ja tam wierze w Cenege;)

lis* zamówienie mogłoby być nawet rok temu;) Ważne żeby nie było wczoraj.

A tak - źle odczytałem poprzedni post ... Obyś miał rację,bo ja w Cenegę nie wierzę po mojej przygodzie z AC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powinni już wysyłać, bo zniknął licznik, napis pre-order i towar jest dostępny natychmiast.
Chociaż i tak to o niczym nie świadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co si martwić i sugerować statusem ze strony sklepu Cenegi-działa ona kiepsko i ludzie za nią odpowiedzialni powinni się wziąć do roboty i poprawić to i owo. Założę się że paczki są już wysyłane ale na stronie status sie zmieni dopiero jak wyjdzie większa ilość gier. Pewnie dziś wieczorem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonilem sie do Cenegi i sie dowiedzialem, ze gry beda wysylane dzis i jutro. Dowiedzialem sie takze, ze swoj egzemplarz powinienem otrzymac jutro, wiec wnioskuje, ze wyslany bedzie dzis.

A na poprawe humoru polecam obejrzec galeria screenow. Ledwo gra miala premiere w USA, a modderzy juz wymyslili nowe stroje dla Mrocznego Rycerza:

http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=92752

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować