Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Zaczynam tracić nadzieje, ze dziś będę miał nowego Batmana. W domu ktoś siedzi i czeka. Dzwonilem do firmy GLS by się dowiedzieć czy paczka do mnie jest. Poproszono o numer przesyłki i... No nie mam tego numeru. A po adresie sprawdzić nie mogą. Probuje się wiec dodzwonic do sklepu Cenegi by się dowiedzieć wspomnianego numeru. Nikt od dwóch godzin po drugiej stronie słuchawki nie odbiera. A pamietam, ze kurier zawsze był miedzy 9 a 10. Mam nadzieje jednak, ze Batmana dzisiaj dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się na prawdę robi z tymi zamówieniami, zarówno gram jak i cenega poleciały sobie lekko w kulki z NFS''em i Batmanem. Więcej się chyba nie skusze na pre-order a zwyczajnie rusze sobie dupsko po pracy i zakupie produkt pre-orderowy jeszcze przed premierą w empikach i innych tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodzwonic się do Cenegi jak nie mozna było wcześniej tak i teraz nie można. Ale już nie będę wiecej dzwonił. W samo południe dowiedziałem się, ze paczka z gra już u mnie jest. :) Teraz tylko czekać do końca dnia pracy i mieć nadzieje, ze zdaze na wczesniejszy autobus do domu. A przez cały weekend będę się zajmował lotrami z Arkham Asylum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze :) Skwarek_pl, nie chcę Cię martwić, ale kiedyś już raz miałem podobny problem z brakiem statusu "przyjęte do realizacji" i nie skończyło się to pomyślnie. Nie dostałem paczki na drugi dzień po premierze (a premiera, pamiętam, była we wtorek), więc anulowałem zamówienie i kupiłem grę w sklepie. Żałuję że do teraz nie wyjaśniłem tamtej sprawy. Teraz próbuję sie dodzwonić do Cenegi. Bez skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 12:14, Lord_Wojny napisał:

Szczęściarze :) Skwarek_pl, nie chcę Cię martwić, ale kiedyś już raz miałem podobny problem
z brakiem statusu "przyjęte do realizacji" i nie skończyło się to pomyślnie. Nie dostałem
paczki na drugi dzień po premierze (a premiera, pamiętam, była we wtorek), więc anulowałem
zamówienie i kupiłem grę w sklepie. Żałuję że do teraz nie wyjaśniłem tamtej sprawy.
Teraz próbuję sie dodzwonić do Cenegi. Bez skutku.

;) Jestem raczej nastawiony na to, że paczki nie otrzymam, problem w tym, że pieniądze przelałem jeszcze w zeszłym miesiącu, na maile Cenega nie raczy odpisać, zobaczymy, jak wróce z pracy spróbuje się tam dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 12:05, Wojman napisał:

Dodzwonic się do Cenegi jak nie mozna było wcześniej tak i teraz nie można. Ale już nie
będę wiecej dzwonił. W samo południe dowiedziałem się, ze paczka z gra już u mnie jest.
:) Teraz tylko czekać do końca dnia pracy i mieć nadzieje, ze zdaze na wczesniejszy autobus
do domu. A przez cały weekend będę się zajmował lotrami z Arkham Asylum. :)


Ja dodzwoniłem się za pierwszym razem i ponoć paczka jest w drodze i powinna być dzisiaj - pomimo tego,że na stronie ciągle pisze: " przyjęte do realizacji " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier właśnie wyszedł - gra,rzeczywiście w wersji podstawowej nie prezentuje się okazale / pudełko i instrukcja /,wolę jednak te duże pudełka CD Project ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś skąd ściągnąć można ten dodatek Insane Night Map Pack? Tylko nie mówić mi o Live- gdy chce je włączyć, wyskakuje komunikat o aktualizacji ,a gdy klikam ok to mnie n a jakąś stronke przenosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Wg wujka Google tylko Live. Innego wyjścia nie ma. Ściągnij aktualizację ze strony na którą Cię przenosi (witryna MS), potem nową wersję GFW Live! (google) i ciesz się darmowym DLC. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

To niedobrze. Bo przy instalacji tej aktualizacji coś tam wyskakuje, że zalecane jest utworzenie kopii zapasowej systemu. znaczy, że co, możliwe, że poprawka coś zwali mi w systemie czy co? Ja nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już mam 10 % ukończenia, jestem w trakcie walki z Bane''m. Gra prześwietna, wszystko wspaniale wyważone, nie nudzi się nawet przez chwilę. Smaku całości dodają naprawdę fajne zagadki E.Nigmy i duża ilość rzeczy do odblokowania (chociaż na 100% mam zamiar przejść nietoperza dopiero za drugim razem.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja ode mnie-

W systemie się im pochrzaniło ( potwierdzone zamówienie.. nie było potwierdzone ), gry nie wysłali. Mogą to zrobić dzisiaj, i będzie ew. na poniedziałek. Dwa dni mnie nie zbawi, więc poprosiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 13:52, Lord_Wojny napisał:

Informacja ode mnie-

W systemie się im pochrzaniło ( potwierdzone zamówienie.. nie było potwierdzone ), gry
nie wysłali. Mogą to zrobić dzisiaj, i będzie ew. na poniedziałek. Dwa dni mnie nie zbawi,
więc poprosiłem.


U mnie jest identycznie, właśnie zadzwonił do mnie miły Pan z obsługi sklepu i poinformował, że coś było z tym nie tak :/ no trudno, nie zawsze ma się szczęście, akurat tym razem musiałem się znaleźć w gronie osób z tym błędem ;]... tylko szkoda, że tak późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Wątpię. Wczoraj instalowałem tą łatkę i wszystko jest w porządku. Podczas instalacji zostanie utworzony punkt przywracania systemu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Za godzinke z kawałkiem kończę prace. Wiem, ze Batman już u mnie jest i czeka na mnie cierpliwie. Problem jest w tym, ze akurat dzisiaj do Szczecina przyjechali związkowcy i zaczęli protestować. Paralizujac ruch w mieście. Już teraz korki są ogromne, a po 15 w godzinach szczytu będzie jeszcze gorzej. Wiec nim się dostanę do domu minie sporo czasu. Biednemu graczowi to zawsze wiatr w oczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już dotarł kurier. Przywiózł prosto do pracy. Zacieram ręce, bo weekend za pasem. Mam nadzieje ze wszyscy oczekujący dostana dziś swoja paczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować