Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Ach ten GSL. Codziennie sprawdzałem status mojej paczki- Przyjęte do realizacji. Nie spowdziewałem się, że kurier może dziś przyjechać. Nie otrzymałem nic ani maila, a ni zmiany statusu paczki na stronie. I paczka pojechała do punktu GSL i dostarczona zostanie w poniedziałek. Cały weekend zmarnowany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Media Markt i jeszcze nie było więc zamawiam w sklepie cenegi. Po jakim czasie dotarła u Was paczka od zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem przyjąć kuriera osobiście, więc paczka wylądowała u mamy w pracy :P Już po piątej będę mógł grać i w pełni cieszyć się weekendem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 14:59, Orion napisał:

Po jakim
czasie dotarła u Was paczka od zamówienia?


W przypadku Batmana to prawie miesiac czekalem na paczke od chwili zamowienia tej gry w sklepie Cenegi. Ale to byl pre-order, i gra przyszla dzis w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odebrałem paczkę :D Weekend nie jest stracony.
Mam nadzieję, że wszyscy którzy zamawiali pre-order dziś go dostaną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 16:49, Wojman napisał:

Wrocilem do domu, zjadlem i teraz wlasnie Batman: Arkham Asylum sie instaluje, a za chwilke
bede w niego grac. :)

stery nowe do karty graf. pomogly z moim problemem, a teraz mam nastepny i przestrzegam ciebie! Game 4 Windows Live nie pozwala mi grać... :/ nie moge zmienic regionu, a w Polsce tej usługi nie ma... kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też doszedł, instaluje się, ale wydanie EK jest średniawe. :/ Ale sama gra jest świetna i zaraz będę w nią grać. :) Dziś, 18 września rozpoczyna się (jak dla mnie) najlepsze drugie półrocze gier w całej historii XXI wieku. Jest B:AA, AC2, MW2, Dragon Age, SW;TFU i wiele innych gier, które będą godne zapamiętania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 16:58, darth_16 napisał:

Mnie też doszedł, instaluje się, ale wydanie EK jest średniawe.


Jak się batarang prezentuje - nie złamie się przy rzucie na dywan? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 15:18, Wojman napisał:

> Po jakim
> czasie dotarła u Was paczka od zamówienia?

W przypadku Batmana to prawie miesiac czekalem na paczke od chwili zamowienia tej gry
w sklepie Cenegi. Ale to byl pre-order, i gra przyszla dzis w dniu premiery.


Chodziło mi czy jeśli zamówiłem dzisiaj to czy jutro mogę już ją dostać. Nigdy nie zamawiałem z Cenegi, więc nie jestem obeznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batarang jest przymocowany do podstawki więc, jest całkiem nieporęczny. :) A jesli chodzi o rzucanie i w ogóle o Batarang - szkoda, że nie metalowy, tu myślę, że jak byś bardzo mocno walnął to by się rozwaliło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 16:58, darth_16 napisał:

Mnie też doszedł, instaluje się, ale wydanie EK jest średniawe. :/

Mam kilka pytań. Mój Batarang jest mocno porysowany (uszkodzenia wyglądają na celowe). Też tak masz? Nie mogę znaleźć kodu bonusowego (challenge map). Gdzie go powinienem szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 16:03, Harrolfo napisał:

> Wiadomo moze, czy do kupienia gdzies w Gdansku?? ;/

Empik...?



W Empiku juz bylem... W Saturnie tez. ;/ Ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: dostałem dziś EK Batmana i zauważyłem że nie mam " Kod odblokowywujący do gry z „Crime Alley”
Czy wy też tak macie? I ile powinno byc tych płyt? 2 czy 3 ( 1 gra i dwie bonusowe czy jedna)?
Ja w pudełku mam batarang, Dziennik Doktora Arkham , 1 płyte z gra "i bonus disc/ disc 2 jako jedna płytka" i oczywiście instrukcja. Pomijam fakt ze wszystko proczinstukcji i gry sa po angielsku .
PS. Najważniejsze dla mnie to ten kod i czy coś mi brakuje . Proszę o szybką i rzetelna odpowiedź.
Mam nadzieje że rozumiecie moje zdenerwowanie , 200 zł piechotą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 18:48, Tieru napisał:

Mam pytanie: dostałem dziś EK Batmana i zauważyłem że nie mam " Kod odblokowywujący do
gry z „Crime Alley” Czy wy też tak macie?

Ja nie mam.

Dnia 18.09.2009 o 18:48, Tieru napisał:

I ile powinno byc tych płyt? 2 czy 3 ( 1 gra i dwie bonusowe czy
jedna)?

Dwie: disc 1 to płyta z grą (w wersji UK wygląda jak disc 2). U nas wymieniona na edycję polską. Tak samo z instrukcją. Z tego co widziałem na zdjęciach to oryginał wygląda na lepszy. Nasza to bardziej ulotka a nie instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować