Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2009 o 16:58, darth_16 napisał:

Mnie też doszedł, instaluje się, ale wydanie EK jest średniawe. :/ Ale sama gra jest

No własnie, tak nakupiliście tych kolekcjonerk i teraz rozczarowanie-czyżby nie było wczesniej wiadomo co wejdzie ich skład?

Dnia 18.09.2009 o 16:58, darth_16 napisał:

świetna i zaraz będę w nią grać. :) Dziś, 18 września rozpoczyna się (jak dla mnie) najlepsze
drugie półrocze gier w całej historii XXI wieku. Jest B:AA, AC2, MW2, Dragon Age, SW;TFU

To zyczę żebyś się nie rozczarował bo jak się stawia na tyle tytułów to nie możliwe, że wszystkie to murowane hity...

Dnia 18.09.2009 o 16:58, darth_16 napisał:

i wiele innych gier, które będą godne zapamiętania. :)

Dla mnie będzie się kwalifikować się toto dopiero po wydaniu Deus Ex 3 :)
Z tego co czytam, już po sklepach ludziska latają i nie ma. Pewnie dlatego, że w sklepie gram.pl nadal nie ma wersji PC. Ciekawe dlaczego nie było nawet pre-ordera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 18:48, Tieru napisał:

Mam pytanie: dostałem dziś EK Batmana i zauważyłem że nie mam " Kod odblokowywujący do
gry z „Crime Alley”


No wlasnie z tego co zauwazylem na roznych forach to wyglada na to, ze tego kodu brakuje. Cenega zaliczyla wiec niezla wtope.

Dnia 18.09.2009 o 18:48, Tieru napisał:

Mam nadzieje że rozumiecie moje zdenerwowanie , 200 zł piechotą nie chodzi.


Pewnie, ze rozumiemy zdenerwowanie. Tak BTW to w pierwszej chwili zamowilem EK nowego Batmana. Pozniej zas przyszedl na maila kod znizkowy z Kompanii Graczy dzieki ktoremu edycje zwykla mozna bylo nabyc za 69.99 PLN. Pomyslalem, ze to dobra okazja, bo placic ponad 100 PLN za sam Batrang (ten dziennik malo mnie interesuje) to jednak spora roznica. Zamowilem wiec edycje zwykla i jestem zadowolony, bo nie dosc, ze w cene byly wliczone koszty przesylki to na dodatek nowa swietna gre mam za 70 PLN. Delektuje sie nia od kilku godzin i jestem bardzo zadowoloby. A jak znam zycie za jakis czas te EK bedzie mozna kupic za jakies sensowne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających - czy w ustawieniach jest dostępna opcja physx, bo u mnie takowej nie ma, w wersji demo natomiast wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 18:48, Tieru napisał:

dostałem dziś EK Batmana i zauważyłem że nie mam " Kod odblokowywujący do gry z „Crime Alley”


Ja również go nie widzę ;<

Dnia 18.09.2009 o 18:48, Tieru napisał:

Czy wy też tak macie? I ile powinno byc tych płyt? 2 czy 3


Powinny być 2 płyty ;)

Dnia 18.09.2009 o 18:48, Tieru napisał:

Ja w pudełku mam batarang


Tutaj małe rozczarowanie - plastikowy i za bardzo porysowany ;< Miałem nadzieję na metalowy ;p (a jeszcze lepiej metalowy i nie porysowany ;p)

Dnia 18.09.2009 o 18:48, Tieru napisał:

Pomijam fakt ze wszystko proczinstukcji i gry sa po angielsku .


Aha...czyli to chyba standard ;< Miałem nadzieję na polski, ale po ang nie jest źle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 19:34, NecroVisioneR napisał:

Mam pytanie do osób które zarejestrowały już Batman''a w KG,ile pkt. otrzymaliście?100
czy 200??

Otrzymałem 100 punktów, ale również coś mi tu nie pasuje. Przecież według tego nowego regulaminu Kompanii powinniśmy dostać podwójną ilość punktów za zarejestrowanie gry w dniu premiery lub w przeciągu 30 dni od premiery tytułu. Jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 20:08, Robhaal napisał:

Otrzymałem 100 punktów, ale również coś mi tu nie pasuje. Przecież według tego nowego
regulaminu Kompanii powinniśmy dostać podwójną ilość punktów za zarejestrowanie gry w
dniu premiery lub w przeciągu 30 dni od premiery tytułu. Jak to w końcu jest?


Fragment maila powinien wszystko wyjaśnić:
"Szanowni Państwo,

Informujemy, że z dniem 01.10.2009 zmieni się sposób przyznawania punktów w Kompanii Graczy.

Punkty zdobywane będą nadal w zamian za rejestrowanie gier wydawanych w Polsce przez firmę Cenega Poland Sp. z o.o., zmienia się natomiast sposób ich naliczania, który zależeć będzie nie tylko od sugerowanej ceny detalicznej gry, ale również od czasu jej rejestracji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 20:08, Robhaal napisał:

Otrzymałem 100 punktów, ale również coś mi tu nie pasuje. Przecież według tego nowego
regulaminu Kompanii powinniśmy dostać podwójną ilość punktów za zarejestrowanie gry w
dniu premiery lub w przeciągu 30 dni od premiery tytułu. Jak to w końcu jest?


Klania sie czytanie ze zrozumieniem. Skoro nowy regulamin wchodzi w zycie w dniu 1.10.2009, a dzis mamy 18.09.2009 oznacza to, ze dzis jeszcze punkty sa przyznawane na starych zasadach. I podejrzewam, ze nowy regulamin zacznie obowiazywac w grach, ktore wyjda po 1 pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz wszystko dziala i musze powiedziec jedno... jedna z najlepszych gier w jakie gralem! :)

EDIT : czy bedzie ok jak zarejestruje batmanka po tej zmianie w regulaminie KG? :)
DOBRA, NIE WAZNE, JUZ ZAREJESTROWALEM

interesuje mnie natomiast, co ma oznaczac, ze mam "po rejestracji produktu odebrac swoja nagrode" ? :D co to jest i jak sprawdzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie - jak to jest z tym Games for Windows ? Zainstalowałem grę, włączam ją i ukazuje mi się okienko LIVE. Jako że nie mam konta i do cierpliwych nie należę olałem to i zacząłem grać. Po kilku godzinkach wyszedłem na dwór (co oznacza wyłączenie Batmana). Jak wróciłem chciałem kontynuować walkę z Jokerem ;) więc włączyłem ponownie Batmana po czym znów wyskoczyło okienko LIVE, znów wcisnąłem dalej i...wtf? Grę muszę zacząć od nowa o.O
Wiem, wyskoczyło mi okienko, że jeśli nie będę zalogowany nie będę mógł zapisać gry, jednak w Gears of War mimo, że nie byłem zalogowany w LIVE to gra mi się zapisywała. A okienko z tą wiadomością też się pojawiało.
I jeszcze takie pytanie - żeby zalogować się do LIVE muszę mieć dostęp do neta ? Bo ostatnio mam problemy z netem (prędkość szalonego żółwia...o ile w ogóle działa ;<).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 20:56, Bambadil napisał:

Wiem, wyskoczyło mi okienko, że jeśli nie będę zalogowany nie będę mógł zapisać gry,
jednak w Gears of War mimo, że nie byłem zalogowany w LIVE to gra mi się zapisywała.
A okienko z tą wiadomością też się pojawiało.

Mam GoW i wiem,ze aby cokolwiek zapisać trzeba jednak mieć konto GfWL!...tyle że offline''owe-tworzy się toto na potrzeby tej jednej gry, nie wymaga dostępu do netu bo sięz niczym nie kontaktuje, no i nie umożliwia gry w sieci. To do niego trzeba się zalogować.

Dnia 18.09.2009 o 20:56, Bambadil napisał:

I jeszcze takie pytanie - żeby zalogować się do LIVE muszę mieć dostęp do neta ? Bo ostatnio
mam problemy z netem (prędkość szalonego żółwia...o ile w ogóle działa ;<).

Do konta online naturalnie,że tak. A offline...no, nazwa mówi sama za siebie:)

Swoją drogą to po kiego grzyba komu offlineowe konto GfWL!, przecież nic poza możliwością zapisu gry i ustawiń to nie daje. Powinni sobie odpuścić takie głupoty, bo jak na razie jedyny sens istnienie tego to ciągłe molestowanie o założenie konta on-line:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też tak jest ze gra na najwyższych detalach lekko "ścina" się np. kiedy przechodzimy przez dzrzwi albo w innych losowych[ale zawsze tych samych] miejscach?Zaznaczam LEKKO się przycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 21:38, NecroVisioneR napisał:

Czy u was też tak jest ze gra na najwyższych detalach lekko "ścina" się np. kiedy przechodzimy
przez dzrzwi albo w innych losowych[ale zawsze tych samych] miejscach?Zaznaczam LEKKO
się przycina.

Gry nie mam, ale topic czytam uważnie bo są spore szanse że ją zakupie. A to lekkie scinanie jest to poprostu wynik tego że komp nie do końca radzi sobie w obsługą gry na High. Engine gry generuje tylko to co widzisz, tak więc przechodząć przez drzwi/korytarz/zakręt zaczyna się generowanie sceny którą za kilka sec ujrzysz, wtedy są też spadki FPS, gdyż karta graf/proc nie dość że generuje obraz bierzący to zaczyna generowac kolejną scenę dlatego tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja też miałe z tym problemy... musisz się zarejestrować na inne państwo i tak, mieć połaczenie z netem...

Jak ma się ta nagroda w Kompanii Graczy?

@NecroVisioneR
Tak miałem przy demie jak nie miałem SP1 do Visty i nie najnowsze stery do karty graficznej. Teraz się przytnie tak jak mówisz, lekko, raz na jakiś czas, ale jest o wiele lepiej. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 19:46, Bambadil napisał:

> dostałem dziś EK Batmana i zauważyłem że nie mam " Kod odblokowywujący do gry z
„Crime Alley”

Ja również go nie widzę ;<

To co w tej sprawie powinniśmy zrobić? Wysłać maila z prośbą o podesłanie tego kodu czy co?
Nie podoba mi się taka polityka. Towar w tym momencie jest niezgodny z umową czyż nie?
Proszę innych o napisanie czy wam też on brakuje. Za odp. z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 22:37, Kalejdoskop86 napisał:

Na książeczce z kodami pisze mi ,że po zarejestrowaniu gry w Kompanii Graczy dostanę
nagrodę... co to jest i jak sprawdzić? o.0


Ciagle zadawanie tego samego pytania nie przyspieszy udzielenia odpowiedzi na nie. Ktos bedzie wiedzial to odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 23:10, Wojman napisał:

> Na książeczce z kodami pisze mi ,że po zarejestrowaniu gry w Kompanii Graczy dostanę

> nagrodę... co to jest i jak sprawdzić? o.0

Ciagle zadawanie tego samego pytania nie przyspieszy udzielenia odpowiedzi na nie. Ktos
bedzie wiedzial to odpowie.

Sorry, tylko się niecierpliwię, bo mogłem poczekać parę dni to bym dostał 200 punktów zamiast 100 w Kompanii Graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wie kiedy "cudowna" cenega zamierza wydac patcha do wersji PL? Na live jest dostepna lata do batka ale nie do naszej wersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować