Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Nie mam opcji włączenia bądz wyłączenia fizyki w grze. A jak wygląda sytuacja u was? W demie była od razu włączona. Jeśli jest patch to może to naprawia. Mam nadzieje że Cenega pośpieszy się z jego wydaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ściągnąłem patch 1.1 z torrenta, insatalacja poszła gładko, w menu głównym gry pokazuje mi, że mam wersję 1.1, wszystko niby cacy... ale bez względu na to czy ustawię PhysX na poziom zwykły czy wysoki, gdy próbóję kontynuować grę jestem wywalany do Windowsa. Brawo Cenega! Z jednej strony byłem zaskoczony, że postarali się tym razem o to, iż grę można aktywować w Games for Windows Live, (w przeciwieństwie do Fallouta 3) to i tak musieli spieprzyć sprawę gdzieś indziej. Prawdopodobnie już nigdy nie kupię żadnego oryginału od Cenegi...

PS. Och, przynajmniej darmowe DLC da się ściągnąć z Live Marketplace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając komentarze aż się prosi o przedłożenie cytatu z oferty Cenegi - ..."Satysfakcja gwarantowana lub podówjny zwrot wartości"...

Premiera przesunięta za względu na Psyhx a wygląda na to, że w wersji polskiej brak Psyhx :) Niestety tak wygląda w naszym kraju dbanie o klienta...

Co do programu Cenegi to polecam przeczytać mały news na cdaction.pl
http://www.cdaction.pl/news-8748/nie-podoba-ci-sie-batman-arkham-asylum-cenega-zwroci-ci-jego-dwukrotna-wartosc.html

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pobraniem DLC.
Gdy potwierdzam ściąganie wyskakuje komunikat z problemem połączenia się z Marketplace. Klikam "Rozwiąż problem" i wraca mi do potwierdzenia ściągnięcia.
I bądź tu mądry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze w grze jest PhysyX,potwierdza to;dym,machajaca sie peleryna Batmana na wietrze,przeciwnicy ktorzy po otrzymaniu ciosu padaja na ziemie i z tej ziemi podnosi sie kurz.Tak jest u mnie,sprawdz czy tak samo masz i ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 10:54, gitarka napisał:

Mam problem z pobraniem DLC.
Gdy potwierdzam ściąganie wyskakuje komunikat z problemem połączenia się z Marketplace.
Klikam "Rozwiąż problem" i wraca mi do potwierdzenia ściągnięcia.
I bądź tu mądry. :P

wyłącz firewalla i antywira. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 08:06, AdiQu napisał:

Co do programu Cenegi to polecam przeczytać mały news na cdaction.pl


Co do tej akcji Cenegi to regulamin jest co najmniej baaardzo dziwny. I nieprecyzyjny. Mamy taki zwrot: Reklamacje powinny być przesyłane na adres (...), do godziny 24:00 w dniu zakupu

Gre Batman: Arkham Asylum formalnie kupilem 21 sierpnia 2009 roku. W tym to dniu gre zamowilem oraz za nia zaplacilem. I tu pojawia sie pierwszy problem, bo promocja wg. regulaminu trwa od 18 wrzesnia. Paragon, ktory otrzymalem wraz z przesylka wskazuje, ze gre kupilem 16 wrzesnia 2009 roku czyli nadal przed terminem rozpoczecia promocji, ale juz blizej poczatku jej rozpoczecia. Sama gre otrzymalem w dniu 18 wrzesnia. I teraz pytanie: ktora z tych dat w moim przypadku wziac pod uwage. I to jest problem numer jeden. Czas na problem numer dwa. Jak zauwazyliscie jest w cytowanym punkcie takie ladne slowo "powinno". Nie oznacza to, ze formalnie nie ma obowiazku przeslania gry do wydawcy w tym terminie. Powinno sie go zachowac, niemniej jednak jak ktos wysle gre i za miesiac to reklamacja bedzie musiala byc rozpatrzona pozytywnie. Gdyby byl zapis w stylu "uzytkownik ma obowiazek przeslac gre w terminie" to by bylo co innego. W zamian otrzymamy kod znizkowy na zakupy w sklepie Cenega. Jednak regulamin nic nie mowi o tym, ze gra Batman: Arkham Asylum bedzie przez wydawce nam zwrocona. Mamy wiec tu wprowadzenie uzytkownikow w blad sama nazwa akcji, ktora brzmi "Satysfakcja gwarantowana lub zwrot 2x wartosci". O zabraniu nam gry nie ma mowy. I wrescie zas za ten kod nie mozna kupic sobie dowolnej gry. Jest to jedynie znizka. Czyli ogolnie mowiac cala akcja jest warta funta klakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 11:00, NecroVisioneR napisał:

Tak sie sklada ze w grze jest PhysyX,potwierdza to;dym,machajaca sie peleryna Batmana
na wietrze,przeciwnicy ktorzy po otrzymaniu ciosu padaja na ziemie i z tej ziemi podnosi
sie kurz.Tak jest u mnie,sprawdz czy tak samo masz i ty


A możesz niszczyć kafelki z podłogi oraz tłuc szyby, masz gęstą mgłę na cmentarzu, czy gdy chodząc po terenie gry dookoła latają liście i gazety?

A masz coś takiego w opcjach w wersji 1.0? http://img10.imageshack.us/i/beztytuuea.jpg/

Chłopcze... jeśli nie masz pojęcia o temacie to się nie wypowiadaj, ok? A co do patcha, gra z patchem działa normalnie, nie działa gdy włączam PhysX w menu konfiguarcyjnym albo gdy zmienię wartości w pliku UserEngine.ini z 0 na 1 lub 2.

Swoją drogą to nie jest patch w wersji PL więc rozumiem, że mogą być problemy... sęk właśnie w tym, że patcha PL nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ściągnąłeś grę z torrentów, to nie ma co się dziwić...

EDIT:
Sorry, sorry. Po przejrzeniu postów widzę, że to patch. A czy nie można ściągać łatek przez GfW? Moja gra jeszcze nie doszła (zamówiłem pre-order przedwczoraj, ale kasę wpłaciłem dopiero wczoraj), ale w takim GTA wszystko odbywało się automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PATCH z torrenta, boże... naucz się czytać! GFWL nie ściągą żadnego patcha aczkolwiek powinien. Gdybym kupił grę np. z UK, patch zacząłby się ściągać od razu po zalogowaniu do GFWL. Patch nie jest dostępny w żaden inny sposób póki co, albo serwer GFWL albo torrent. Co i tak nie zmienia faktu, że grać z PhysX się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, PhysX działa z patchem 1.1 z torrenta, ale trzeba grać od nowa bo jak widzę nie jest kompatybilny z zapisanym stanem gry z wersji 1.0 (po włączeniu PhysX oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:04, zadymek napisał:

Hmm, premiera gry była wczoraj. A w sklepie gram.pl jak nie było wersji PC tak nie ma.
O czymś nie wiem?


Sklep.gram.pl chyba nie może sprzedawać tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 14:26, KrwawyMarcys napisał:

Z innej beczki. Jak to możliwe że goście w wyzwaniu obijania mordy nabił 23 miliony punktów?


Jakich punktów?Kombosów chyba,ale to nie realne nie da się nabić ich aż 23 miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:13, KrwawyMarcys napisał:

Wynik za wyzwania. Nie mam na myśli kampanii tylko misje dodatkowe. Sprawdź statystyki
jak jesteś podłączony do Live. Goście mają po kilkanaście milionów punktów.


Chyba wiem o co chodzi,rozgrywa ciagle misje w pokojach wyzwań i stąd ma ten wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować