Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2009 o 15:07, NecroVisioneR napisał:

Sklep.gram.pl chyba nie może sprzedawać tej gry.

I odnosi się to tylko do wersji PC? Podejrzana sprawa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:24, zadymek napisał:

> Sklep.gram.pl chyba nie może sprzedawać tej gry.
I odnosi się to tylko do wersji PC? Podejrzana sprawa:/


Pewnie cenega chce się "odegrać" za to że oni nie mogą sprzedawać w sklepie cenega gier CDP...ale moze nadinterpretuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest genialna! Walka, grafika, optymalizacja, Live! (osiągnięcia), kontrataki, Batman, wczucie się w postać, klimat, Joker. Nie ma minusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po pewnym czasie gry w główny tryb, miałem ochotę zobaczyć, jak prezentuje się pokój wyzwań w AA. Zagrałem chwilę i przypomniało mi się, że mogę ściągnąć DLC z poziomu menu. Kliknąłem więc na "zawartość do pobrania". Pojawiło mi się okno, że muszę być zalogowany do GfW LIVE. Zarejestrowałem się więc i zalogowałem. Gra pobierała informacje o koncie po czym zrestartowała się. I tu otrzymałem jakże "radosną" wiadomość że dwie i pół godziny gry poooszły... w cholerę :/ Po prostu straciłem zapisany stan gry. Po próbie zalogowania się do GfW LIVE otrzymałem kolejną wiadomość - mój kraj nie jest na liście krajów obsługiwanych przez tą usługę. I tu pojawia się moje pytanie - da się to jakoś zmienić? Grę jestem gotów rozpocząć od nowa, ale czy jest szansa, ze będę miał zapisywane wyniki z pokoju wyzwań i będę miał możliwość pobierania DLC z poziomu gry? I czy po założeniu konta offline będę mógł normalnie zapisywać grę, bez żadnych kłopotów?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 17:06, Robhaal napisał:

I tu pojawia się moje pytanie - da się to jakoś zmienić? Grę jestem
gotów rozpocząć od nowa, ale czy jest szansa, ze będę miał zapisywane wyniki z pokoju
wyzwań i będę miał możliwość pobierania DLC z poziomu gry? I czy po założeniu konta offline
będę mógł normalnie zapisywać grę, bez żadnych kłopotów?
Z góry dzięki.

Nie wiem jak to jest konkretnie z B:AA ale powinno pomóc założenie nowego konta w GfWL!, tyle, że podczas zakładania konta w WL wybierzesz inny kraj (byleby z tych obsługiwanych np USA). Będzie tam też pytanie o kod pocztowy -to chyba w sieci znajdziesz, wystarczy poszukać kodu do NY albo Chicago.

W każdym razie podczas tworzenia konta nie daj po sobie poznać, że jesteś z Polski, żadnego odpowiadania na "Dzień dobry" itp, lepiej nawet nie myśleć po polsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 17:48, zadymek napisał:

Nie wiem jak to jest konkretnie z B:AA ale powinno pomóc założenie nowego konta w GfWL!,
tyle, że podczas zakładania konta w WL wybierzesz inny kraj (byleby z tych obsługiwanych
np USA). Będzie tam też pytanie o kod pocztowy -to chyba w sieci znajdziesz, wystarczy
poszukać kodu do NY albo Chicago.

W każdym razie podczas tworzenia konta nie daj po sobie poznać, że jesteś z Polski, żadnego
odpowiadania na "Dzień dobry" itp, lepiej nawet nie myśleć po polsku:)

Ok, dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy da się usunąć lub chociaż zmienić nazwę starego konta korzystając z PieCa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 17:54, Robhaal napisał:

Ok, dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy da się usunąć lub chociaż zmienić nazwę starego
konta korzystając z PieCa?

Wątpię, chyba, że zhackujesz serwery M$ :)
Usunąć? Co to niby miałoby ci dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 17:57, zadymek napisał:

> Ok, dzięki. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy da się usunąć lub chociaż zmienić nazwę
starego
> konta korzystając z PieCa?
Wątpię, chyba, że zhackujesz serwery M$ :)
Usunąć? Co to niby miałoby ci dać?

Zwolniłby mi się adres na gmailu - do reszty skrzynek nie pamiętam hasła, nie używałem ich przez długi czas :/
Chyba jednak zostanę przy koncie offline do Batmana. Będę kombinował jak będę miał jakąś typowo multiplayerową grę pod GfWL. Tak dla pewności: przy koncie offline tracę jedynie rankingi online i możliwośc pobierania dlc z poziomu gry, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazje wreszcie sobie zagrać w tą grę:-) Chwile pograłem i już mam problem, otóż:

Spoiler

Jest to gdzieś na początku gry, najpierw się wspina tą liną na górę, idzie się wąskim tunelem i dochodzi się do takiego miejsca gdzie: trzeba pomóc ludziom którzy wiszą a jak się zejdzie na dół to zaczyna się batman dusić, jest taki zielony dym. Temu pierwszemu pomogłem, podciągnąłem się na góre gdzie pomogłem drugiemu i nie wiem co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 18:03, Robhaal napisał:

Chyba jednak zostanę przy koncie offline do Batmana. Będę kombinował jak będę miał jakąś
typowo multiplayerową grę pod GfWL. Tak dla pewności: przy koncie offline tracę jedynie
rankingi online i możliwośc pobierania dlc z poziomu gry, tak?

Mnie nie pytaj. ja na offline siedzę twaro:)
Ale zapewne tak, skoro nie łączysz się z serwerem M$ podczas logowania, to pewnie wszystkie usługi on-line odpadają. Najlepiej przeczytaj nawijkę jaką serwuje ci GfWL! podczas logowania offline, tam zwykle pisze co takiego cudownego jest w koncie on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 18:04, crash807 napisał:


Spoiler


W tym samym pomieszczeniu jest też zbir Jokera, którego też musisz uratować. Tak więc uratuj tych 2 strażników, a potem tego zbira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)
Tak w ogóle to nie rozumiem po co komu ta usługa? :/ Jest to tylko głupie utrudnianie graczom życia.

Crash807 -

Spoiler

Pojawia ci się komunikat o szybowaniu, prawda? Rozejrzyj się dookoła stojąć na platformie na której pomogłeś drugiemu strażnikowi. Zauważysz platformę, na którą mozesz zeskoczyć. Jest tam trzeci człowiek do uratowania - więzień Blackgate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 18:09, Robhaal napisał:

Dzięki za pomoc ;)
Tak w ogóle to nie rozumiem po co komu ta usługa? :/ Jest to tylko głupie utrudnianie
graczom życia.


Tu bym się nie zgodził. Po tych wszystkich procesach uruchamiania, rejestrowania, bawienia się, bardzo ułatwia rozgrywkę przez sieć. Więc jeśli już masz konto, to zaczyna się naprawdę przydawać :D

Warto zakupić grę? Bo coraz bardziej mnie kusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:42, necron1501 napisał:

Tu bym się nie zgodził. Po tych wszystkich procesach uruchamiania, rejestrowania, bawienia
się, bardzo ułatwia rozgrywkę przez sieć. Więc jeśli już masz konto, to zaczyna się naprawdę
przydawać :D

Możliwe, że tak jest. Tyle, że system już u mnie dostaje minusy chociażby przez to, że NIE MOGĘ zagrać przez internet bo jestem z Polski -.- Taki nacjonalizm ze strony Microsoftu? :/

Dnia 19.09.2009 o 21:42, necron1501 napisał:

Warto zakupić grę? Bo coraz bardziej mnie kusi :D

Tak, jak najbardziej warto ^^ Gra jest po prostu genialna. Niesamowity klimat, atmosfera, fabuła, no i samo uniwersum Batmana. Nie żałuję ani jednej złotówki, którą na tę grę wydałem. Taka jest moja opinia.

BTW: Mogę się mylić, ale chyba znalazłem pierwszy Easter Egg :P Jest to pomieszczenie wyglądające jak jaskinia. Znajdują się w nim ludzkie czaszki, zdjęcia Batmana i zdjęcia jakiegoś faceta - prawdopodobnie jednego z twórców gry. Screeny poniżej.

20090919215327

20090919215404

20090919215444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 21:55, Robhaal napisał:

Nie żałuję ani jednej złotówki, którą na tę grę
wydałem. Taka jest moja opinia.


Mi takze gra bardzo sie podoba. I tez nie zaluje ani jednej zlotowki, ktora na nia wydalem. Co wiecej po raz pierwszy od naprawde dlugiego czasu nowa dobra gre kupilem za stosunkowo niewielkie pieniadze - 70 PLN wraz z kosztami przesylki. W tym przypadku faktycznie dystrybutor gry zorganizowal fajna promocje.

Dnia 19.09.2009 o 21:55, Robhaal napisał:

BTW: Mogę się mylić, ale chyba znalazłem pierwszy Easter Egg :P


Ja tez znalazlem Eester Egg, za to inny. Szczegoly na screenie.

20090919224006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 15:58, Grinczar napisał:

Ta gra jest genialna! Walka, grafika, optymalizacja, Live! (osiągnięcia), kontrataki,
Batman, wczucie się w postać, klimat, Joker. Nie ma minusów.

zgadzam się, fenomenalna gra! :]

@Wojman
Chłopie? Bardzo Dobra? Ona jest FENOMENALNA!!! I BŁYSKOTLIWA!!! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to znalazłem, jak i te karteczki z twarzami.

Spoiler

Teraz muszę Killer Croca odnaleźć, ciekawe co jeszcze gra pokaże.

Ale tak to na Easter Eggsy zbytniej uwagi nie zwracam, tj. nie obnoszę się z tym.

@Pawlo09
Chłopie? Bardzo Dobra? Ona jest BŁYSKOTLIWA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować