Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2009 o 13:30, Kaucz napisał:

> PS. To tylko Kauczuś, nie przejmuj się nim. :D
Tobą kraju by przydało się poprzejmować ;p Nie jesteś lepszy ;D


O Kauczuś się mną przejmuje, hura!!!
Nie no dobra już nie róbmy offtopu, oczywiście to wszystko to była ironia i nie należy brać na poważnie.

Co do gry to wczoraj ją ukończyłem po 10 godzinnej rozgrywce (rozłożonej na dwa dni). Priorytetem była dla mnie fabuła, ale zdołałem zebrać 40% zagadek Pana Zagadki. I grę ukończyłem w 65%, a więc aby ukończyć grę w 100% potrzeba około 15 godzin jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2009 o 13:35, Kraju napisał:


Co do gry to wczoraj ją ukończyłem po 10 godzinnej rozgrywce (rozłożonej na dwa dni).
Priorytetem była dla mnie fabuła, ale zdołałem zebrać 40% zagadek Pana Zagadki. I grę
ukończyłem w 65%, a więc aby ukończyć grę w 100% potrzeba około 15 godzin jak nic.



Oj to jednak krótka ta gra. Nawet jeśli ukończyć ją w 100%. Ja dziennie gram ok. 2 godziny to powinno zająć mi to tydzień. Ale i tak jak na gre roku powinna trwać ok. 20 godzin. Jutro powiina mi przyjść to zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 13:53, Orion napisał:

Oj to jednak krótka ta gra. Nawet jeśli ukończyć ją w 100%. Ja dziennie gram ok. 2 godziny
to powinno zająć mi to tydzień. Ale i tak jak na gre roku powinna trwać ok. 20 godzin.
Jutro powiina mi przyjść to zobaczę.

Grą roku nie została i nawet nie można ja tak nazywać bo ukaże się wiele ciekawych tytułów do końcówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... właśnie próbuję pobrać tę dodatkową zawartość ... wyszło mi jednak,że jestem z Polski,a pobieranie stanęło w miejscu na 17% i ani nie drgnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 15:23, crash807 napisał:

Jak bym nie miał internetu to bym nie mógł grać w tą grę? Jest tu podobnie jak z GTA,
że aby zapisać grę trzeba mieć dostęp do internetu?

Chyba "żeby odpalić".
W GTAIV do uruchomienia gry potrzebny jest dostęp do netu, tutaj-z tego co czytałem -wprowadzono konta offiline, wię zakładam, że da się grać i save''ować off-line.
Ech, napisałbym ze 100% pewnością, ale skoro gry nie ma w sklepiku gram.pl to pewnie jeszcze długo nie zagram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wiele dzisiejszych tytułów można ukończyć od 2 godzin do 10, więc 10-15 h na ukończenie gry to całkiem niezła liczba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 14:33, whiteiwan napisał:

ale jest najlepszą komiksową grą o super bohaterach roku

Raczej wszech-czasów. :)

Grą roku Batman raczej nie zostanie, ale na podium może się znaleźć(ew. pierwsza 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 15:57, darth_16 napisał:

> ale jest najlepszą komiksową grą o super bohaterach roku
Raczej wszech-czasów. :)

Grą roku Batman raczej nie zostanie, ale na podium może się znaleźć(ew. pierwsza 5)


To co w takim razie może zostać grą roku? Napewno nie Risen. Może Shift?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 10:55, Wielki_Bubba napisał:

> BTW: Mogę się mylić, ale chyba znalazłem pierwszy Easter Egg :P Jest to pomieszczenie

> wyglądające jak jaskinia. Znajdują się w nim ludzkie czaszki, zdjęcia Batmana i
zdjęcia
> jakiegoś faceta - prawdopodobnie jednego z twórców gry. Screeny poniżej.

To nie jest easter egg tylko

Spoiler

zagadka riddlera, musisz to sfotografowac


Spoiler

Szczerze mówiąc nawet nie wiedziałem, że w tamtym pomieszczeniu jest jakaś zagadka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:43, Net_com napisał:

Według mnie gra świetna , oczekuje kontynuacji ;) I jeszcze wielki plus dla cenegi bo
gre dostałem w dniu premiery !

No widzisz, a ja nawet nie wiem, czy w ogóle planują mi wysłać paczkę w najbliższej przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 16:43, Net_com napisał:

Według mnie gra świetna , oczekuje kontynuacji ;) I jeszcze wielki plus dla cenegi bo
gre dostałem w dniu premiery !


Ja też dostałem grę w dniu premiery. Niestety pudełko DVD pękło w trakcie podróży, ale poza tym super. Już o 12 mogłem siedzieć i grac ;].

Wrażenia? Jestem oczarowany ;]. Wszystkie elementy wydają się być idealnie dopracowane. Szkoda tylko, że nie mogę się zalogować, aby ściągnąć sobie jakieś nowe wyzwania ;P. Games for Windows Live sprawiał problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 18:03, Qbli napisał:

> Według mnie gra świetna , oczekuje kontynuacji ;) I jeszcze wielki plus dla cenegi
bo
> gre dostałem w dniu premiery !
No widzisz, a ja nawet nie wiem, czy w ogóle planują mi wysłać paczkę w najbliższej przyszłości
:P

JA byłem przekonany , że dostane Batka po weekendzie ,a tu takie miłe rozczarowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 18:18, d0t napisał:

Szkoda tylko, że nie mogę się zalogować, aby ściągnąć sobie jakieś nowe wyzwania ;P.
Games for Windows Live sprawiał problemy...

Zaloguj się do samego programu (START > Wszystkie programy > Microsoft Games for Windows - LIVE) i stamtąd ściągnij DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować